Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема жалкото ти мозъченови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:50



Жалкото ти балканско мозъче само толкова ли успя да напише?Аз не съм гей, аз съм млад, красив и пълноценен мъж. Вие българките просто не сте жени, вие сте животни. За вас лопата и метлата!





Тема Re: жалкото ти мозъченови [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 20:57



не, скъпи, дълбоко в себе си ти си гей. ако беше хетеросексуален, щеше да обичаш жените във всичките им проявления. опитай с мъже, платон е казал, че сексът с жени е за размножаване, а истинска любов може да има само между мъжете. разплоди се с една арийка, да ти отглежда елитното семе, а ти се отдай на луди оргии с мъже. знаеш ли как ще се отпуснеш. платон не е бил глупав.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема фрустираш ли, бе мърло?нови [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:01



Ама колко ПЪТИ ВЕЧЕ да ти обяснявам, че българките просто не сте жени. Жени за германките, англичанките, французойките - вие не сте нито жени, нито хора. Вие сте срам за България, срам за Европа.





Тема Re: Технология на простотатанови [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:03



Права си - каква полза като вие не можете да оцените красотата?



Тема Re: фрустираш ли, бе мърло? [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 21:03



а ти си срам за българските гейове. но нищо де, ще ти дойде ума в главата, като пораснеш малко

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема вие нямате желание за любов [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:07



Никога не съм имал и няма да имам хомосексуални наклонности, но с такива парцали като теб нищо чудно и това да стане. Вие нямате никакво желание за любов и това много добре се вижда в интернет.





Тема Re: вие нямате желание за любов [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 21:12



о не, ти си латентен хомосексуалист. всички велики мъже са били. това те мъчи. ако си признаеш пред себе си и почнеш да практикуваш, ще си много щастлив. днес е сирна неделя, прости на себе си своя хомосексуализъм. ние и такъв ще те обичаме, че ти си истински ариец!

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема не сте нормални хора [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:15



Никакъв хомосексуалист не съм, а чисто и просто вие не сте нормални пълноценни хора. Затова живеете толкова бедно и ограничено, защото не сте нормални и нямате никаква база за развитие. Вашите деца доколкото ще ги имате всичките ще ги надживеете и нито вие, нито те ще получат каквато и да е прошка.

Редактирано от FileO99 на 05.03.06 21:31.



Тема Re: не сте нормални хора [re: FileO99]  
Авторcвиpka (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 21:38



един красив и щастлив мъж не може да е толкова злобен.ти явно си последовател на Ото Вайнингер/макар,че тои има твоето мнение за всички жени въобще/Убедна съм,че това име не ти говори нищо,защото не си го чел след тренировка или дори докато акаш диетичните си екскременти в тоалетната.ако не си гей,значи си безвъзвратно импотентен.



Тема Re: не сте нормални хора [re: cвиpka]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 21:45



Къде съм написал, че съм щастлив? Човек може да има всичко и да не е щастлив, но може и да няма нищо и да се радва на живота. Човек може да е богат и да е пред самоубийство, може да е беден и да му е супер. Колкото по потентността ми тя е много добре. Нищо де, вие се лягайте с шкембели импотентни простаци то и си е за ваша сметка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.