Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Технология на красотатанови [re: rainy_season]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 18:51



не, не е тъп, той е просто един изключително нещастен, необичан и страхлив човек. чуда се какво ли му се е случило? най-вероятно нищо интересно. и затова сега пише криминаленца в стил "денят на чакала" в клуб любов. забележете къде ги пише тези неща, много важен детайл.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема Re: Технология на красотатанови [re: emma_goldman]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано05.03.06 18:53



и на мен ми направи впечатление, че в тоя клуб се изявява...
тъпо е...квото и да казвате



Тема Файлът е латентен гей!нови [re: rainy_season]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 19:05



не, сега като се замислих, стигнах до прозрение. файлът просто е латентен гей! ами да! има всички признаци. какво ще кажете?
има мъже, които до такава степен са уплашени от това, че са всъщност гейове, че се правят на турбомъжкари. мразят гейовете, защото им напомнят какви са. спомнете си бащата на онова готическо момче, военният от "американски прелести". той пребиваше сина и жена си, беще военен - гигамъжкарска професия - а накрая отлепи един целофан на кевин спейси.
даже смятах да го пусна като отделна тема: латентен гей ли е файлът? но тук, под това гига-гейско свое представяне, което е направил, мисля, че е ок.
хехе, как не се сетих по-рано!

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.

Редактирано от emma_goldman на 05.03.06 19:07.



Тема Re: Файлът е латентен гей!нови [re: emma_goldman]  
Авториcтинcka жeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 19:42



ами, да!и тази ненавист към жените. права си 100%



Тема Re: слънчице, [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:16



Шокирам съм от степента, в която ме подценявате и вие и другите жени във форумът. Това разбира се от една страна ми дава огромни предимства, но от друга няма начин да не ме обижда. За пореден път се убеждам, че от вас абсолютно нищо не става и няма смисъл нито от виртуална комуникация, нито развиване на теории, нито от нищо. Причината е, че принципите ни на мислене нямат абсолютно нищо общо. Логиката като подчинен на математиката модел на разсъждение е еднакъв в цялата Вселена, обаче принципите ни на разсъждение са коренно различни. Точно тези принципи при вас са напълно объркани.





Тема абе парцалессо, [re: rainy_season]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:28



Селянка си и селянка ще си останеш. Вероятно баща ти и майката ти са били обикновени работници, а сега заплатата ти едва ли минава 400-500 лева. Перспективите ти са отчайващи и ми злобееш в постингът. Писмената ти реч е на толкова ниско равнище, че няма начин да носиш качествен генетически материал. Това което пишеш, парцал смотан, издава гънките на вкиснаният ти от ебане и свирки мозък. А колкото до мен ако не намеря качествена жена няма да обърна внимание на никоя обикновена. И понеже тук във форумът всичките сте най-обикновени смръдли затова й ви я яд. Продължавайте да злобеете и да ме забавлявате, на мен ми е приятно да си уплътнявам времето като ритам парцалессини като теб.





Тема Re: абе гей [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 20:43



да де, щото си гей. ти не обичаш жените, за кво се занимаваш с нас?

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема кучко червена, животинската ти простотия [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:44



Тук отново се наблюдава обърканият ти и погрешен начин на разсъждение. Като не можеш да мислиш по-добре недей да пишеш нищо в интернет, защото ставаш за смях с вродената си животинска простотия. Имам собственост, имам пари, имам външност, имам две коли, имам осигурено бъдеще. Защо да съм нещастен? Защо да съм страхлив - ето казвам ви, че сте боклуци и в интернет и навън и правя каквото си поискам с вас. В България няма сила, която да ме спре да ви унижавам. Мъжете знаят какви чудовища представлявате и ми симпатизират. Радвам се когато стават разводи и се водят дела, защото всички мъже ясно и точно осъзнават с какви нещастни боклуци са си губили живота. Човек с вас не може нито да има нормална връзка, нито приятелство, нито да създаде семейство. Вие сте най-голямата мръсотия, която населява Европа в момента. Абе мърляви парцалесси с огромно метафизично самочувствие за шибане и шамаросване, тъпчене и унижение!Сволочь паршивая!





Тема Re: кучко червена, животинската ти простотия [re: FileO99]  
Автор emma_goldman (анархистка)
Публикувано05.03.06 20:48



абксолютно си прав! ти не можеш да създадеш семейство с жена, щото си гей.

poor is the man whose pleasure depends on the permission of another.


Тема абе контессо [re: emma_goldman]  
Автор FileO99 (оперативная)
Публикувано05.03.06 20:48



Българките не сте жени, това животинският ти мозък толкова ли може да го осъзнае?

Редактирано от FileO99 на 05.03.06 20:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.