Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 25.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема защО издигате любоФФФтъ в култ ...нови  
АвторПpяkop* (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 14:34



... сякаш тя е ключът към щастиетО? ... нима останалатъ част от светъ не е ключ към негО?
... иСтинското щастие не зависи от даден чОвек,а от вас самите ... тО е у вас ... самО трябва да гО активирате ... така и двама затвОрници спОделящи една килия виждали през решетките два различни святъ ... единиятъ виждал калтъ,а другиятъ звездите
... аз преди време бях казал,че любоФФФтъ ме прави щастлив,а нейнатъ липса още пО щастлив ... не мОга да разбера обаче,защО по тОва дали имаш връзка с дадена жена се съди дали си щастлив? ... кОгато не си обвързан ти лепватъ етикетъ,че си самОтен? ... аз обаче не го разбирам тОва ... някОй от вас да гО разбира?



Тема Re: защО издигате любоФФФтъ в култ ... [re: Пpяkop*]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.01.06 15:03



Братле, само ще цитирам един много мъдър човек, сър Артър Конан Дойл, той го е казал най-добре:

"Наистина нещастен е онзи мъж, за когото поне една жена не би поплакала след смъртта му."

Така че сам си прави изводите...ако пък си инат, влез в затвора да гледаш звездите, там май е щастието, а?



Тема Re: защО издигате любоФФФтъ в култ ...нови [re: Пpяkop*]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано28.01.06 15:25



Аз смятам, че си абсолютно прав! Любовта може да те направи МНОГО щастлив, а само ЩАСТЛИВ можеш да бъдеш и от сто други неща. Не че степенувам щастието, но без любов си като с един крак. Можеш с един, обаче не е достатъчно. А освен това и когато всички около теб говорят за любовта и я издигат в култ, ти какво да направиш?! Оставаш самотен. Затова наричат и такива така.



Тема Re: защО издигате любоФФФтъ в култ ...нови [re: Пpяkop*]  
Автор free_volume (паднах по очи)
Публикувано28.01.06 21:57



В това отношение съм с теб,в крайна сметка съм разбрал,че когато се вкопчим в нещо го правим на нищо.Нищо не е по-важно от друго,всичко си има мястото и времето.То и затова любовта е проблем за повечето,защото я мислят за нещо много важно,и в крайна сметка само мислят за нея.
Самотата е състояние на ума,но не и на духа.Тя е за мислители разни дето се взимат насеризно
Тези за които нещо е недостижимо или го издигат в култ,или го подминават.
А,и нещо друго тези дето ти лепят етикет "самотник" и възхваляват разни неща много обичат да цитират мъдреци и да им вярват(виж предходното мнение).Чао колега по светоглед.



Тема Re: от мъдрецанови [re: free_volume]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано28.01.06 23:29



Ако имаш предвид моето мнение, аз си го измислих сама. Не знаех, че го е казал някой мъдрец! Направо съм шашната!



Тема Re: от мъдрецанови [re: meriem]  
Автор free_volume (паднах по очи)
Публикувано29.01.06 00:07



Не нямах твоето мнение в предвид,явно сме поствали по едно и също време.


Не е нужно да си мъдрец някакъв,за да стигнеш до този извод.



Тема Re: защО издигате любоФФФтъ в култ ...нови [re: Пpяkop*]  
Автор the wise old woman ()
Публикувано29.01.06 02:38



С много илюзорни и субективни понятия си се заиграл-любов, щастие, връзки.
Имай целия свят без любов и тръпка и да видим дали ще си щастлив.
Едва ли критерия за щастие е една връзка с жена , тъй като има жени и жени, но едва ли ще ти повярвам ако претендираш да си щастлив без жена, която поне малко се доближава до идеала ти за такава. Освен това има самотници с много връзки и самотници без нито една-ти от кои си?
С едно съм съгласна -всичко е вътрешно състояние на духа и мисълта , въпрос на нагласа, която сами избираме.



Тема Re: защО издигате любоФФФтъ в култ ...нови [re: Пpяkop*]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 10:08



аз не разбирам друго- защо винаги се хилиш като идиОт?



Тема Re: от мъдрецанови [re: free_volume]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано29.01.06 10:12



Айде-е-е, пак паднах надолу! Не трябваше да ми казваш - щях да си живея с илюзиите бая време! Ама мерси, все пак!



Тема Re: от мъдрецанови [re: free_volume]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.01.06 10:40



Хмм, по-добре да се взимам насериозно, отколкото да се рея в космоса като...айде да не казвам като какво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.