Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 25.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вярно ли е?нови  
АвторKaя (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 16:54



От 5 месеца имам сериозна връзка с човек, който 15 години съм смятала за един от най-добрите си приятели. Всичко се промени толкова бързо, че даже не съм сигурна, че аз не изпуснах нещата от контрол и както се казва още не знам от къде ми е дошло. Вярно ли е, че такива връзки рядко са успешни? Наистина в моменто всичко е супер, той е най- влюбения, мил и отговорен човек на света, но не разбирам как толково бързо започна да гледа на мен по друг начин, аз още го приемам като добър приятел /донякъде/. Не мога да променя отношението /и нагласата/ си изцяло. Била съм в подобна ситуация и преди и от тогава ми е правило да не го допускам пак, ама ей го на случи се /въпреки опитите ми да го предотвратя, все пак имаше и такива/. Та да се върнем на въпроса: оцеляват ли подобни връзки според вас?



Тема Re: Вярно ли е?нови [re: Kaя]  
Автор cuddly (мъррр)
Публикувано25.01.06 17:28



след като има приятелство, ми се струва още по-вероятно да оцелее връзката



Тема Ей, ти...нови [re: Kaя]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано25.01.06 18:12



спрайт има да ти каже нещо......Да продължавам ли по-натам или си гледала рекламата

...и твойта майка също!



Тема Re: Вярно ли е?нови [re: Kaя]  
Автор alteza (тъжна)
Публикувано25.01.06 18:47



Да,оцеляват




Тема Re: Вярно ли е?нови [re: alteza]  
Автор supremacy (monster)
Публикувано25.01.06 20:21



а ти защо си тъжна ?



Тема Re: Вярно ли е?нови [re: Kaя]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано25.01.06 20:25



Кое те обърква?Приятел ли искаш,или любовник?Това ли е проблемът,че и ти самата не знаеш?Може би ти трябва време да свикнеш просто.



Тема Re: Вярно ли е?нови [re: Kaя]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано26.01.06 12:03



С гаджето бяхме 5 години съученици. Аз може би съм бил влюбен още от 9-ти, 10-ти клас, но така и не й го показах и накрая в 12-ти клас тя ме заби
После като съм и споделял тя беше много учудена как така съм я обичал пък нищо не съм направил... Опитах се да й го обесня - Не направих никаква крачка към решението на проблема защото бях неубеден в себе си и ме беше страх а и не го бях осъзнал напълно. А и ми беше добра приятелка и готин човек и не исках нещо да се прецака ако тя не ме харесва... Ей такива глупости
Хващай го за носа и си го дръж до теб - няма да т ие трудно



Тема Re: Вярно ли е?нови [re: Kaя]  
Автор Пyфи Бaф-чиcтoфaйницa (не хапе!)
Публикувано26.01.06 12:57



Разбира се, че оцеляват!!! Най-стабилната основа за любовта между двама души е...ИСКРЕНОТО приятелство!
Ако свикнеш с мисълта, тялото ти ще се подчини и всичко ще бъде наред!

Ах!

Тема Re: Вярно ли е? [re: Kaя]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.01.06 15:47



Хаха, дали оцеляват...та аз го имам за основно правило...макар че това което си мислиш ти, го мислят повечето жени, имат до себе си супер приятел и мъж, а тичат по задници които им разбиват сърцата...хвърляй се не му мисли, кая, няма от какво да се страхуваш, напротив. Успех ти желая, дано не му разбиеш сърцето с тези глупости от сорта на "Не искам да те загубя като приятел"



Тема Re: Вярно ли е?нови [re: cuddly]  
Автор jojo-mojo (2006)
Публикувано26.01.06 16:21




мър изглежда много по-добре от вълка

здрасти

jojo-mojo / подпис и печат /



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.