Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 20.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: към сладкокиселата ягодканови [re: meriem]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано25.01.06 19:33



Жалко, че си любителка на ниските страсти. До сега чета провокациите ти, предизвикващи агресия. А наоколо има и красота, и доброта, и хармония. Защо не погледнеш към тях. Харесваш ли поезията, meriem? Кто ти нещо много нежно и красиво от Шели:

Ти "лека нощ" ми каза, мила,
но лека ли ще е нощта?
Щом двама ни е разделила,
тогава ще е тежка тя!
Макар душата ти любяща
да чака края на нощта,
ти с "лека нощ" не ме изпращай,
защото ще е тежка тя!
Блазе на тез, които знаят,
че двама ще са през нощта!
Те "лека нощ" не си желаят,
но винаги е лека тя!
Хубаво е, нали! А ето ти още нещо, специално за теб. Мястото му едва ли е в този клуб, но е в унисон с темата ти:

В битка той със тялото се сдави.
То го победи. И се изправи.

Със сърцето тръгна на двубой -
чезнат и невинност, и покой.

И с ума се сби, лице в лице.
Изостави гордото сърце.

С Бога днес се счепква в диалог.
В полунощ ще надделее Бог.

Уилям Бътлър Йеитс

Ето, виждаш ли, че любовта може да върви ръка за ръка с красотата, с доброто и хармонията. Живота на всички ни е баланс между сладкото и киселото. Въпрос на личен избор е на кое ще дадем преоритет. Следващия път заведи мъжа си в ресторант, където не се бият. На свещи и бутилка вино, тиха музика и влюбени погледи...Опитай и от тези страсти, драга ми meriem.




Тема Re: към сладкокиселата ягодканови [re: iagodka_]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано25.01.06 21:32



Благодаря! Съвсем честно. Макар че се чудя откъде ти хрумна всичко това? Каква агресия и какви ниски страсти... Онова за сладкото и киселото - просто се сетих и го написах. Пък защо не четеш думите! Къде отиде, та се не видя! А поезия и аз обичам, за което всъщност ти благодаря.



Тема Re: към сладкокиселата ягодканови [re: meriem]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано25.01.06 22:00



...колкото повече те чете човек, толкова повече осъзнава, че и на теб никак не ти е лесно

... да ме четеш не е право, а привилегия...


Тема Re: към сладкокиселата ягодканови [re: desi69]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано25.01.06 22:25



Защо не ми изпратиш някое стихотворение?



Тема Re: към сладкокиселата ягодканови [re: meriem]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано25.01.06 22:40



Не й давай такива идеи, че тя не е в час и сега ще ни засипе с проза...Няма отърване после...Положението е страшно - нема майтап

...и твойта майка също!



Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: snobar]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано26.01.06 13:30



само не ми разигравай сцени от Мадам Бътерфлай няма как да стане в мъжки варянт

п.п. този ник съвсем нарочно е избран ... и ако успееш да го преведеш на български току виж си разбрал какъв е ника един жокер КУРа ЯМи значи мрак,тъмнина

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Ехо-о-о,нови [re: snobar]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано26.01.06 15:48



готините от Любов, донесохте ми настроение. Всичко е на 6. С мъжа ми се сдобрихме, с кумеца се разбрахме, щото нямало да си прави сватбата засега. сетил се, че му било рано да се жени
Ще намина пак, но може снобар да ме чака в "говорим си за секс", ягодка - в "поезия", а на деси69 определено й определям среща в "локомотив-СФ".
И не се смейте, още съм нова тук, трябва ми време да свикна...



Тема Re: Ехо-о-о,нови [re: meriem]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано26.01.06 19:26



Ей, много се радвам, че сте се сдобрили. То, няма лошо малко да те побийва от време на време мъжа...Пък ти ще му изневеряваш с мен...и така...виж колко ще е интересно

...и твойта майка също!



Тема Re: Ехо-о-о,нови [re: meriem]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано26.01.06 19:48



Дори и в асансьора да те срещна, Мерием, едва ли бих те забелязала.....освен ако.....мъжа ти пак не те е 'гримирал' подобаващо.

... да ме четеш не е право, а привилегия...


Тема Re: Ехо-о-о,нови [re: snobar]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано26.01.06 19:51



То не беше точно побой, а съвсем по-елементрано. Всъщност, ако трябва да съм искрена, така силно ме стисна за ръката, че помислих, че ще я пукне. Но казах, че ме е ударил, защото и това ме стресна, пък и да не обяснявам дълго.

А за теб - нали ти казах къде ще те чакам и съм сигурна, че ще е интересно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.