Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 16.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Кротка поправканови [re: Цoлepн]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано24.01.06 20:25



Много си прав, обаче се случи... Сигурно сме примитивни, или сме станали изнервени, или друго ни пречи... Намират се обяснения, но извиненията са тежка работа!



Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: Интyбaция]  
Автор desi69 (Ky-Ky)
Публикувано24.01.06 21:09



я питай доктора да кеже какво ти е, като твоите точки от теста са отрицателни [plezq se

... да ме четеш не е право, а привилегия...


Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: meriem]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано24.01.06 21:14



Пак ще започна с прословутото си изказване - човек е животно!
От тази гледна точка е нормално когато един човек е изнервен до крайност и му бъде зашлевен един звучен шамар мускулите и нервите му да реагират напълно автоматично и да отвърнат на удара преди дори да се е замислил какво по дяволите прави ръката му! Още повече когато е изтормозен след тежък ден и мислите и без това са забавени.
Сигурен съм, че и ти си постъпила по подобен начин - зашлевила си го защото той те е "зашлевил" с думи.
Просто действия и изказвания в състояние на афект аз не взимам особено под внимание особено когато аз съм причината за този афект
Важното е как се е държал след това и дали е/ще се повтори.



Тема Re: Мерси на публиката!нови [re: meriem]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.01.06 21:39



Благодаря за мнението ти

п.п. Обещавам като ми потрябва кума, да се обърна към теб...

...и твойта майка също!



Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.01.06 21:46



Цъ, не съм съгласен...Представи си, че тя му е нанесла телесна повреда с удара си...и той с последни сили е отпуснал полу-безжизнената си ръчица и я е фраснал! Тогава! Питам аз...какво следва?! Съд, съд за жената убийца посегнала на съпруга си...на този семеен стълб...!!!

п.п. Я кажи нихон джин, ШОКУ йо КУРа ЯМи - този ник случайно ли го избра или...?

...и твойта майка също!



Тема Re: Мерси на публиката!нови [re: snobar]  
Автор meriem (непознат )
Публикувано24.01.06 22:53



О, недей така! Аз въпреки тона не се шегувам.
Пък и ти едва ли ще ме поканиш за кума, след като не сме правили секс...



Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: meriem]  
Автор cabernet (опияняващ)
Публикувано25.01.06 00:12



След като задаваш втория въпрос явно си простила по първия...ако изобщо имаш проблем с цапванията и обратните ефекти! Иначе за кумуването бива, но ако не цапваш и кумеца си, булката му...и т.н.!!! Дай некое друго въпросче!!

[Наздраве и със здраве!!!


Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: meriem]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 01:07



Курва мръсна долна!ГАД!!!!!!!!И кво се допитва и кво се жалва...животно!



Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: meriem]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано25.01.06 01:46



Следващия път, когато решиш да шибнеш мъжа си, гледай да е мъртво пиян Така с едно круше ще го нокаутираш и няма да има ответен ударНяма да има и нужда да си прощавате.
Отговора на втория ти тъп въпрос е-НЕ. Категорично НЕ! Как без секс!?! Та нали попа няма да ви пусне в църквата да кумувате. Не знаеш ли, че се изисква сертификат от светия синод
Изобщо не ми е смешно. По скоро ми е чудно до кога ще четем тъпотии в този клуб. Толкова ли няма с какво интересно да си пълните постингите?



Тема Re: Съвестно и греховнонови [re: Kypa]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано25.01.06 01:57



А теб няма ли кой да те банне бе тъпак! До кога ще ти гледаме идиотщините! За много важен ли се мислиш? За много силен и смел? Ха, пубер смахнат! Адски смела постъпка е да влезеш нерегистриран във форум, да си цопнеш страшен ник и да пишеш простотии и обиди на хората. На бас, че ника ти хич не отговаря на размера на пишлето ти.

"Помнете, че понакога тишината е най-добрия отговор" Далай Лама




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.