Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 23.04.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Защо сте такива бе жени!!!нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.01.06 15:45



Преди месец се запознах с едно момиче...направо страхотно, и е красива, но красиви жени бол, а тя е първата сълзичка-душичка която срещам от 2 години. И аз винаги съм така, че искам да опозная момичето преди да направя сериозна крачка...и за 2-3 седмици супер се сближихме, праща ми смси, не мога да те забравя, мисля си за теб...и аз се влюбих, а мисля че и нейното е влюбване, иначе няма смисъл от тези смси...но преди седмица е така, без нищо и се промени отношението, по-студена, по-...и сега днес говорихме, и тя ми каза: Виж, и да съм изпитвала нещо, то е далеч, дадох си сметка че не искам да те загубя като приятел, другото било невъзможно...и същевременно като си тръгнах и ми казва, обичам те много...говорят ли се на приятел такива неща, защо жените както обичате някой, и в един хубав ден се събуждате и вече него го няма в плановете ви.
Или поне като се държите като кучки, правете го с някой който да го заслужава, с някой селяк, курвар, защо винаги с добрите пичове???



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторami_ako (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 16:02



щом е такава душичка, то значи може би с нещо си я обидил, бед да искаш, и без да се усетиш. някои жени са много чувствителни и може да е изтълкувала твоя постъпка или реакция по грешен начин. говорете си откровено. проблемът между мъжете и жените е, че не си говорят открито и без намеци.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.01.06 16:07



Мен ми намирисва и на трети, питал ли си я и затова? А може и просто наистина да е позагубила интерес и влечение. Що ми такива са бе щото са хора и ние мъжете и ние сме такива, хората сме си такива е затова.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Myth]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.01.06 17:36



Хммм, за трети може и така да е, а иначе не си прав брато, мъжете не сме такива...не напразно има приказка за жената и нейния "приятелски кръг"...



Тема Батка при теб не върви и приказката:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.01.06 19:11



Няма любов птиченце мое, има заблуда, самодоволство, стремеж към имотност и социално влияние, но не и любов. Тате е прав, ти си с мене заради мерцедеса

Не ги разбирам жените, не искам и да ги разбирам - то и без това е невъзможно...
Кофтито е, страдаме ние свестните...т.е. аз страдах...вече не!

...и твойта майка също!



Тема Re: Батка при теб не върви и приказката:нови [re: snobar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.01.06 20:27



Хаха, прав си, с тая талига не може да се каже че е с мен заради него :)
А иначе как така вече не страдаш...дай рецептата братле, защото аз точно преди да я видя, се бях зарекъл да направя точно тва, да бъда гадняр, ама...тя ми провали плановете, повярвах че има свестно момиче, а пък то...не било за мен
И другото, казваш че вече не се опитваш да ги разбираш....е как тогава може да имаш връзка с човек, който не разбираш...не ти говоря за еднодневки, защото аз не съм по тях, говоря ти за сериозна връзка.

Редактирано от Vlado-BENZ на 16.01.06 20:47.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано16.01.06 20:58



А ти не си ли чувал, че жените се кефят на лигави писъмца и СМС-чета. Природата им е такава. Обичат за бъдат харесвани, обграждани с внимание, ухажвани и т.н. И колкото повече ухажори, толкова по добреЗаложено е в гените ни, природен инстинкт е. Какво да се прави А когато една жена иска да си и приятел, това е учтивия начин да ти каже:разкарай се имам друг. При това без да те обиди, за да може да те задържи около себе си. Колкото повече "приятели", толкова по добре!Природен закон, приятелю! Инстинкти!Какво да се прави?

повече мъжки сърца, хубави и различни



Тема Re: Батка при теб не върви и приказката:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.01.06 21:02



При мен рецептата е следната - глезя се, угаждам си, излизам си, веселя се...не давам никой да ми се качва на главата, правя каквото и както си поискам. Не се съобразявам...!!! Ако някоя ме обича, ще ме търпи такъв какъвто съм!!! Стига съм се съобразявал само аз...баси що лишения съм правил заради жените...аре стига бе....аз да не съм неква друга категория човек!

И знаеш ли...рецептата действа...поне при мен.

п.п. Аз също не си падам по еднодневки...ама в момента се налага

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано16.01.06 21:17



Ти сам си го налагаш.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторPanzerunfall (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 21:36



Zashtoto sa kuchki




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.