Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Защо сте такива бе жени!!!  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.01.06 15:45



Преди месец се запознах с едно момиче...направо страхотно, и е красива, но красиви жени бол, а тя е първата сълзичка-душичка която срещам от 2 години. И аз винаги съм така, че искам да опозная момичето преди да направя сериозна крачка...и за 2-3 седмици супер се сближихме, праща ми смси, не мога да те забравя, мисля си за теб...и аз се влюбих, а мисля че и нейното е влюбване, иначе няма смисъл от тези смси...но преди седмица е така, без нищо и се промени отношението, по-студена, по-...и сега днес говорихме, и тя ми каза: Виж, и да съм изпитвала нещо, то е далеч, дадох си сметка че не искам да те загубя като приятел, другото било невъзможно...и същевременно като си тръгнах и ми казва, обичам те много...говорят ли се на приятел такива неща, защо жените както обичате някой, и в един хубав ден се събуждате и вече него го няма в плановете ви.
Или поне като се държите като кучки, правете го с някой който да го заслужава, с някой селяк, курвар, защо винаги с добрите пичове???



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторami_ako (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 16:02



щом е такава душичка, то значи може би с нещо си я обидил, бед да искаш, и без да се усетиш. някои жени са много чувствителни и може да е изтълкувала твоя постъпка или реакция по грешен начин. говорете си откровено. проблемът между мъжете и жените е, че не си говорят открито и без намеци.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Myth (ми аз ако знаех)
Публикувано16.01.06 16:07



Мен ми намирисва и на трети, питал ли си я и затова? А може и просто наистина да е позагубила интерес и влечение. Що ми такива са бе щото са хора и ние мъжете и ние сме такива, хората сме си такива е затова.

каквото и да си мислиш, може и да не вярно ;-)


Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Myth]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.01.06 17:36



Хммм, за трети може и така да е, а иначе не си прав брато, мъжете не сме такива...не напразно има приказка за жената и нейния "приятелски кръг"...



Тема Батка при теб не върви и приказката:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.01.06 19:11



Няма любов птиченце мое, има заблуда, самодоволство, стремеж към имотност и социално влияние, но не и любов. Тате е прав, ти си с мене заради мерцедеса

Не ги разбирам жените, не искам и да ги разбирам - то и без това е невъзможно...
Кофтито е, страдаме ние свестните...т.е. аз страдах...вече не!

...и твойта майка също!



Тема Re: Батка при теб не върви и приказката:нови [re: snobar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.01.06 20:27



Хаха, прав си, с тая талига не може да се каже че е с мен заради него :)
А иначе как така вече не страдаш...дай рецептата братле, защото аз точно преди да я видя, се бях зарекъл да направя точно тва, да бъда гадняр, ама...тя ми провали плановете, повярвах че има свестно момиче, а пък то...не било за мен
И другото, казваш че вече не се опитваш да ги разбираш....е как тогава може да имаш връзка с човек, който не разбираш...не ти говоря за еднодневки, защото аз не съм по тях, говоря ти за сериозна връзка.

Редактирано от Vlado-BENZ на 16.01.06 20:47.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано16.01.06 20:58



А ти не си ли чувал, че жените се кефят на лигави писъмца и СМС-чета. Природата им е такава. Обичат за бъдат харесвани, обграждани с внимание, ухажвани и т.н. И колкото повече ухажори, толкова по добреЗаложено е в гените ни, природен инстинкт е. Какво да се прави А когато една жена иска да си и приятел, това е учтивия начин да ти каже:разкарай се имам друг. При това без да те обиди, за да може да те задържи около себе си. Колкото повече "приятели", толкова по добре!Природен закон, приятелю! Инстинкти!Какво да се прави?

повече мъжки сърца, хубави и различни



Тема Re: Батка при теб не върви и приказката:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано16.01.06 21:02



При мен рецептата е следната - глезя се, угаждам си, излизам си, веселя се...не давам никой да ми се качва на главата, правя каквото и както си поискам. Не се съобразявам...!!! Ако някоя ме обича, ще ме търпи такъв какъвто съм!!! Стига съм се съобразявал само аз...баси що лишения съм правил заради жените...аре стига бе....аз да не съм неква друга категория човек!

И знаеш ли...рецептата действа...поне при мен.

п.п. Аз също не си падам по еднодневки...ама в момента се налага

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано16.01.06 21:17



Ти сам си го налагаш.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторPanzerunfall (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 21:36



Zashtoto sa kuchki



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:12



Еми налага си го човека, защото има воля. Аз няма да мога, тва е лошото...ама пък хубавото е че при мен секса не е нещо кой знае кво важно, а с другото, да не правя лишения...прав си брато, ама не знам, кво става като срещнеш някво свестно момиче, не се ли връщаш към старото "ти"



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: iagodka_]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:14



Това е най-тъпото и безсмислено нещо на света което съм чувал...а тогава как спите спокойно, кучки?
А и да ти кажа, колкото и сега да не искам да кажа нищо добро за жените, аз имам доста приятелки момичета, които също са мили и т.н...но никоя досега не ми е писала такива глупости....без да ги мисли. Така че тва което казваш, не мисля че е много вярно.

Редактирано от Vlado-BENZ на 17.01.06 07:22.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Panzerunfall]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:15



Така си мислех и аз...как тогава си намирате сериозни гаджета пичове



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: iagodka_]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 07:22



А когато една жена иска да си и приятел, това е учтивия начин да ти каже:разкарай се имам друг. При това без да те обиди, за да може да те задържи около себе си. Колкото повече "приятели", толкова по добре!
Не съм съгласна!Да го задържиш,за да имаш и занапред някакво си внимание?!Тц.Бясна съм на тема приятелство!
Кой човек наричаш приятел?



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:24



Ами това и казвам и аз...ама тая моята явно е като ягодка...



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 07:33



Знаеш ли...в този живот има мъж,който обичам с онази чиста платоническа любов вече 13 години, и приятел,който обичам страшно много,но когото изгубих...Когато казвам обичам,и когато наричам някого приятел,то това е истина...Отплеснах се...

Казала ти е това в началото...а това е добре

Редактирано от alteza на 17.01.06 07:36.



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано17.01.06 09:54



къде видя свестни жени, та да се връщам към старото ми "аз"...?

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:32



Добре де братле, не може да няма нито една, аз даже имах свестно момиче преди 3 години....е, скъса с мен заради нейна приятелка, но да ти кажа, ние вървяхме в различни посоки, и беше си дошъл края...та не може да няма свестни, щом има свестни мъже...



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:35



Не си права, не може така...добре де, оки, да приемем че обичам те може да се каже на приятел или приятелка...а другото, липсваш ми, кажи ми как да те забравя, влязъл си ми под кожата...ааа?
Знаеш ли, вече не говорим за мен...а за нея, в смисъл как може така да си играете с чувствата на човек....ама на някоя мутра не смеете, щото ще ви размаже черепа...



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 10:40



Не си играя с ничии чувстваНе е честно!
И аз се опитвам да разбера жените,вервай ми!
Не се майтапя!Сигурно на мене ми има нещо

Редактирано от alteza на 17.01.06 10:42.



Тема Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 10:47



Ами намираме си.
1.Не мислим,че всички жени са кучки.Много бързо го премахваме от съзнанието си,защото и не всички мъже са курвари и използвачи и търсим жена която да е наясно с това.
2.Приемаме,че хората са хора,а не се делят на мъже и жени.
3.Усмихваме се и вярваме в доброто,любовта... - тогава и на нас ни се усмихват.
4.Не си поставяме прегради,нито много-много мислим и разсъждаваме:
"Тая не става,щото е на 30 и е разведена с дете,тая пък е на 25 и е по-богата от мен,оная е по-бедна и няма да ми приляга на статуса..."
5.Работим много и се забавляваме много.
6.Държим се естествено и с уважение към околните - и мъже и жени.
7.Осъзнаваме,че любовта е цвете,което се полива с вяра в него.
8.Най-накрая любовта ни намира.




Тема а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 10:51



те например можеш ли да кажеш , че никога не си наранявал някого. дори пряко волята си.
ние сме като таралежите - в стремежа си да се прегърнем се нараняваме. и колкото по-силно го правим , толкова повечи боли.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:54



Ами , спокойно няма ти нищо, само успиваш мъжете с приказки :)
Точно тва което ти каза, ми го приказваше тя , като бяхме приятели...а ходи я питай сега, да видим дали ще се разберете



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 10:57



Никой не приспивам!Не ме дразни



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторпипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 10:57



виж приятелю - каквото сте въжете - такива сме и жените- всичко е правопропорционално - така че .........................



Тема Re: Ето какнови [re: Sarfa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:59



Ммм не, брато, тази рецепта не става...хаха, аз съм я измислил брато...с изключение на трета точка...че и нас ни се връща...хаха, нема такава илюзия бате...ти като ме гледаш дали не вярвам в любовта...ааааа, за другата точка, че не трябва да му мислим много много...тук не си прав, според мен за една връзка, в която не искаш след време когато обичаш, да страдаш още, по добре да премислиш нещата преди това...ок, пример...аз съм на 23, сега имам планове за бъдещето си, наистина съм поставил някакви основи, но как да бъда с една жена на 30, когато тя вече иска апартамент, кола, и то хубава...неща които сега не мога да си позволя на този етап.



Тема Re: Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 11:02



Ами като искате апартамент и хубава кола - работите и си ги изплащате.
И двамата!
Принципно любовта не търси път - тя си го проправя.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:03



казвам ти честно, че не съм...даже като пример ще ти дам последната си връзка, хубава преди 3 години...по едно време любовта ми намаля, и казвам ти бях се поболял повече, че не я обичам, отколкото ако тя не ме обичаше, и си казах, абе я се стегни бе пич, щом си я обичал, пак ще можеш...и така и стана, след месец нещата се оправиха, имахме още 4 месеца връзка, ама заради една нейна приятелка тя скъса с мен, точно когато я обичах най много...виж, не се познаваме, но ти гарантирам 100% че това е истината за мен, наистина съм рядко добряк, и затова мисля че не заслужавам такъв живот вече 3 години...



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:06



ако една жена обича истински не виждам приятелката й как може да ти навреди , може би просто не е било истинска любов .



Тема Re: Ето какнови [re: Sarfa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:07



доста умно казано това за пътя...ами ти къде ги намираш тези жени които искат да работят за кола и апартамент....в нелегнало състояние по-точно, иначе доста си работят в леглото за кола



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: пипилoтa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:08



тва е най тъпото и детско изказване което съм чувал...ти прочети по долу какъв съм аз, пък тогава ми кажи....



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:11



аа не, през годините разбрах че има хора, вкл. мъже и жени, които поставят приятелите пред човека до себе си...ами случая беше такъв, че приятелката и ми се натискаше, ама яко, и аз и казах, и имаше караници известно време, аз се чудя как може да смята за приятелка човек, който се натиска с гаджето и...е, вярно, те от малки са неразделни, ама тва според мен нейното е грешка, че скъса с мен заради нея...а парадокса е че първите месеци тя имаше против моите приятели, и аз малко ги зарязах заради нея...абе така се отплащат жените



Тема Re: Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 11:14



Ами намирам именно жени,не повлекани и курвета!
Вярвам.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:16



аз също не харесвам приятелите на моя човек , но това не ми пречи да го обичам .просто ги изтърпявам ,когато се налага и го оставям да излиза сам с тях . искам да кажа , тя ако те е обичала е нямало да те кара да се отказваш от тях. това е меко казано " некоректно".



Тема Re: Ето какнови [re: Sarfa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:17



Браво, следващата брато айде запази ми я...хихи
тук се бъзикам, ама...да те питам, така от твоя опит, колко честно една жена е свестна, а не курве...в смисъл от твоя опит като процент...хаха, от моя са под 5 %



Тема Re: Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 11:22



Не съм статистик,за да ти кажа.Аз вярвам в случайността.
Пък и аз как я намерих...историята е достойна за филм направо.
Има много свестни мацки,но трудно могат да бъдат забелязани по кръчми,дискотеки...Случайността ще те срещне с точния човек,ако си с открито и чисто сърце - сигурен съм.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:25



ами некоректно е, но мен ако питаш, аз нямам нищо против, ако ми каже за 1-2 приятели, оки, няма проблем, щом не и изнася, аз съм избрал нея, не тях...виж, според мен когато градиш стойностна връзка, приятелите които ти пречат трябва да ги отрежеш,....целта оправдава средставата, и ако следващото момиче което ми спечели сърцето, и тя ме обича,и каже, виж, не ми е приятно така и така, защото се случва, пак ще го направя...но все пак бих искал и тя да може да направи нещо от обич, а не просто глезорана



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:30



от собствен опит знам , че колкото повече даваш на един човек /жена или мъж / , толкова повече иска той. някои неща не бива да се искат от другия .да обичаш не значи да обсебваш или управляваш.не им позволявай прекалено много . когато човек уважава себе си , го уважават и останалите.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:32



ами виж сега, аз тва ми е проблем наистина, но в случая за приятелите мисля че мога да си позеоля някой и друг компромис.



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано17.01.06 11:36



ами не знам...има свестни...ама бързо се опорочават...е понякога наистина не се получава заради различни възгледи...характери...

...и твойта майка също!



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:37



с това се започва. после идват други по-сериозни претенции. колко от себе си си съгласен да прежалиш ?



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:39



Ама бързо се опорочават...хах, е тва е истината...



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:42



Честно ли?
Ами доста, ако ме обича естествено, и си заслужава...не знам, аз мисля че тва е грешката на жените, най голямата, че нищо не жертвате...абе жените просто не знаете какво искате..., живота не е цветя и рози, и ако искаш да имаш човека който обичаш, нормално е да дадеш част от свободата си...така мисля аз, и не може да ме убедиш в обратното...любовта е като демокрацията...прекалената свобода води до разврат.



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано17.01.06 11:43



Абе само требва некой да им хвърли въдичката и са се опорочили....

...и твойта майка също!



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:47



не искам да те убеждавам в нищо . просто споделям опит , който при мен работи.приемам , че може да има претенции по отношение други мъже и е редно да е така. но аз имам приятели с които съм преживяла толкова неща - и хубави и лоши и не бих позволила някой да ми ги отнеме. разбираш ли винаги има някакъв си маловажен половин процинт вероятност той да реши , че не сме един за друг и ако аз съм ги пожертвала заради него...



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:52



те ако са ти истински приятели, те ще те разберат, моя истински приятел ме разбра, и пак сме бест френдс, но никой не говори за такива добри приятели, по скоро за познати



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:54



живота си е твой , но не всички жени са такива .
има и друг живот!



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано17.01.06 16:24



Ще минат години. Ще попораснеш......и картинката ще ти се поизясни.Това което казвам не съм го измислила аз. То си е от както свят светува.Корените му са още от времето на пещерните хора В основата на човешкото поведение и до днес стои основния природен закон- продължаването на човешкия род. Колкото и да е еволюирал човекът, колкото и да е напреднал в своето интелектуално развитие, в основата си той си остава подчинен на инстинктите, които природата е заложила в него.
Жените и мъжете са различни, поведението им също е различно.Природата се е погрижила за това, така че да не се затрие човешкия род.
Защо в стремежа си един към друг мъжът и жената не могат да постигнат съгласуваност? Просто защото търсенето се води в различни посоки, тъй като целите им са различни. Още повече, че този стремеж не е безусловно приятелски и в много отношения прилича на поведението на хората на пазара. Продавачът и клиентът също се стремят един към друг, но и двамата целят да извлекат максимална лична изгода, много често въпреки възможните щети за другия. Уви, на природата й е чужда сантименталност.
Целта на инстинктивното брачно поведение на мъжкия индивид е:
Повече женски тела-хубави и различни
„Самецът” не трябва да ограничава своята полова експанзия, та нали за това са „самките” Неслучайно общественото мнение е толкова сдържано по отношение на мъжката изневяра - такава е инстинктивната програма и трябва да признаем, че от биологична гледна точка тя е съвсем оправдана.
За да остави по-устойчиви гени в потомството си, жената е длъжна да увеличи строгостта при избора на своите претенденти, за да не увреди своите предполагаемо уникални гени, свързвайки се с когото и да е. Но за да има възможност за избор, тя трябва да се харесва по възможност на всички мъже. И на колкото повече мъже тя се хареса, колкото повече обожатели има тя, толкова е по-широк нейният избор. Идеалният вариант е да влюби в себе си всички, а да допусне до себе си един, а може би дори нито един. При което самото съвокупляване е едва ли не досаден страничен ефект от процеса на съблазняването.
Целта на инстинктивната брачна стратегия на жените е: Повече мъжки сърца-хубави и различни.
Завладяла сърцето на мъжа, жената може да загуби активен интерес към него и да го придържа само за колекция, като през това време съблазнява следващите.
Разбираемо е, че за толкова малки еволюционни периоди инстинктите не биха могли да изчезнат. Те се формират по пътя на естествения отбор, бавно и постепенно, подобно на морфологичните признаци и също толкова бавно и постепенно отмират. Така че инстинктите не питат може ли човек да мине и без тях. Те просто се задействат, когато сметнат за необходимо. Нелогичната и необяснима от разсъдъчни позиции инстинктивна мотивация е достатъчно логична и обяснима в първобитната координатна система и е била целесъобразна в първобитни времена. Реализираното от инстинктите поведение в съвременните условия обаче далеч не винаги е адекватно и ние често се очудваме на това колко жестока и сляпа може да бъда любовта...

Ето ти обяснение на много от въпросите, които задаваш, Влади. Мъдрата майка природа се е погрижила за всичко.Четете повечко, деца!


Редактирано от iagodka_ на 17.01.06 16:32.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано17.01.06 16:44



Прочети по горния постинг, че не ми се пише наново
За приятелството може да се дискутира дълго. А дали то може да съществува в онази чиста форма между мъж и жена в детеродна възраст? Предполагам си гледала рекламата на "Спрайт" ли беше.
"...ти мислиш, че той те разбира...а той чака всеки момент на слабост, за да те докосне..."- нещо такова беше
Инстинктите ни са си заложени в нас, Алтеза. Независимо дали ги подтискаме или не. Независимо дали им даваме външен израз, тях си ги има



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторcepиoзeн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 19:08



На колко години е тази "сълзичка"???



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: iagodka_]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 02:05



Стига етология ягодке .Разбрахме че си чела



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Bloody Sword]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано18.01.06 02:18



Ами вие като шарите из нета и четете що ви мързи да пишете и да просветите малко децата? Виж как се терзаят за няма нищо, от къде да знаят къде да почетат, да се научат и следващия път да не се шашкат от няколко лигави СМС-а
Пишете бе хора, защо си четете и не споделяте наученото с останалите


"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие" Далай Лама



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор skk (непознат )
Публикувано18.01.06 16:32



Не можеш да слагаш всички жени под един знаменател. Поговорете си искрено и откровенно.....Жените сме по романтични натури, докосни вътрешното й "аз". Не забравяй, материалезиращите субстанции, свързващи душата и тялото са парите и секса. / има ги всякакви/ Аз не съм съвсем съгласна. А Вие?



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: skk]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано18.01.06 21:14



материалезиращите субстанции, свързващи душата и тялото са парите и секса
По голяма глупост не бях чувала! Къде прочете това нещо? И ще поясниш ли как точно парите свързват душата и тялото. И как стои въпроса със секса, погледнато от този ъгъл?
хахахах ...все по забавно става да се чете в този клуб



Тема Re: Налинови [re: Vlado-BENZ]  
АвторПлeeн Дare (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 10:23



се сещаш-истинските работи се случват,а докато=>еби бързо и здраво!!!

...На уя времето минава,ша занайш.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор free_volume (учи се да лети)
Публикувано19.01.06 16:00



А има ли причина да са други?



Тема Vlade.. :)нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторflowa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 18:57



Zashtoto... zashtoto prosto mnogo chesto ne znaem i nie kakvo iskame. Kolkoto i uvereni da izglejdat poniakoga jenite (i az v tova chislo) ne vinagi sme sigurni kak ili dali izobshto da kajem "NE".

Imah i az takuv sluchai. T.e. az biah "dushichkata", a toi "gotinia pich", deto vse go precakvat. Ne mislia, che e zagubil neshto :)) Taka i taka ne sum bash dushica.. vse pak se tegli istoriata edno 2 meseca I vse pak ne e chestno da se davat naprazni nadejdi.. taka che LADIES - sprete da mutite glavite na horata! Shtom az se nauchih kak, znachi niama jena, koiato da ne mu hvane cakata na "fairplay"-a

A ti Vlado (adash si mi) davai prosto po-smelo :) Ima "dushichki", koito ne si padat po umilkvaneto 2 meseca Niama kakvo da se muchish s misli za vruzki, koito ne sa se sustoiali - prosto karai napred. Puk shtom si takava dushica, barem popadnesh na niakoia kato men



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: iagodka_]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.01.06 14:17



Е тва за смсите е грубо...сори, ама тва няма нищо общо с целия рпманс дето изписа...едно е да има подбор и хормони, друго е да е лъжа



Тема Re: Vlade.. :)нови [re: flowa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.01.06 14:23



Ами дай си телефона, и ще се намерим :)))
Права си, една целувчица имаш от мен че си се научила на честна игра!



Тема тая бракма ли те прави добър-пич бренови [re: Vlado-BENZ]  
Автормишo-бмв (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 13:06



и що си мислиш че си с нещо повече от селяците и курварите - дали пишлето ти мирише по-хубаво или газа ти е по-малко космат - я си сядай в таралясника и си приемай реалността, щото за такива като теб тя винаги ще е една и съща



Тема Re: тая бракма ли те прави добър-пич бренови [re: мишo-бмв]  
Авторod/e (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 13:11



да бе ти за къв се мислиш бе кат имаш кола голям праз - Thdt dont impress me much



Тема Божееее....нови [re: od/e]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.01.06 16:11



....тъпаци с бмвта и тук ме намериха...айде духай бе смотаняк, няма да ти кажа каква друга кола карам, защото не ми е в стила да съм селяндур...ти си от тези, за които говорех...



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано21.01.06 19:01



и къде ги тея свестни мъже?



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано21.01.06 20:22



Как къде - тук сме!

...и твойта майка също!



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор the_lion_queen (не препоръчвам)
Публикувано21.01.06 20:23



Само не се самосъжалявай. Не падай толкова ниско. Не ти е нито първата, нито последната... Аре, успех



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано21.01.06 20:43



дам,в нета всеки е "свестен"...



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.01.06 22:24



Никой не говори за нета...моля ти се, всяка жена ми плаче на рамото колко е свястна, колко страда от задник някой, и как иска мъж като мен...ама да не съм аз нали
Айде бе, чукате се с некви тъпаци разни, и после добряка до вас да ви успокоява...гледай филма мръсна любов да видиш за какво става на въпрос



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: the_lion_queen]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.01.06 22:27



Хаха, аз не се самосъжалявам, Вас жените ви съжалявам колко сте тъпи



Тема хаханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор the_lion_queen (шматка)
Публикувано22.01.06 20:42



хаха ти си мазохист. как може да го кажеш пред толкова жени (не че отричам )



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано22.01.06 21:02



В отговор на:

и как иска мъж като мен...





тоест???ти какъв си,или за какъв се имаш по-скоро?



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано23.01.06 19:22



Ами свестни сме, не само в нета...а и в реалността.

п.п. Снимките, които излизат в мненията ти са много яки...особено мацката с веригите

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано23.01.06 21:31



зависи доколко вярваш в собствената самооценка.....


направих ги на гиф-че,от любимия ми клип са



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано23.01.06 21:54



не знам кой е клипа...но гифчето е куул...

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано23.01.06 21:57



Progenies Of The Great Apocalypse но надали слушаш такава музика

мерси,еййй поне някой да ми оцени творбата



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.01.06 12:04



Не знам дали слушам такава музика....но оценявам такова творчество. Привлечен съм от нестандартното виждане по някои въпроси

Виждаш ли...високо оценена си...поне от мен...пък аз съм си изкуствовед

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано24.01.06 13:43



ок,трогната съм



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.01.06 18:18



Ооооо, доразвила си творбата...

Почти припознах себе си в този, който държи веригите на мацката

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано24.01.06 19:24



не,това е втора творба

брей,не думайтм



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.01.06 10:28



Майкооо, каква свалка тече тук
А снобар, ок, ти дръж веригите, аз ще я държа за гърдите тая мацка
А shagrath, аз май не ти отговорих за какъв се мисля...ами не само се мисля, а съм...добър, верен, раздавам се напълно в една връзка...е, не съм ричи рич, ама...засега



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторoc (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 11:05



ти още ли се питаш това за жените- аре стига вече - разбрахме че си пич ама не те оценяват - спирай сълзите и сополите



Тема Re:нови [re: oc]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.01.06 11:28



Хммм тук ме хвърли в размисъл...чета си поста, и никъде не виждам да се жалвам пак



Тема Re:нови [re: Shagrath]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано25.01.06 14:18



изненадай ме приятно с трета
така и така ти е дошла музата

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано25.01.06 14:21



батка, докато я държа за веригата изкъсо...мога и друго да й правя...даже ще я придърпвам повече и повече

...и твойта майка също!



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор nbinasha (непознат )
Публикувано26.01.06 16:29



V jivota mojesh da viarvash samo na sebe si i to ne vinagi



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: nbinasha]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано26.01.06 18:33



тук съм съгласна



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: di_mania]  
АвторPanzerunfall (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 00:02



Mnogo viarno, no dalech ne samo pri "novoto pokolenie"...nee, za tova se iziskvat mnogo pokolenia!



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор2OO6 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 10:32



Жената е ОРГАН ! Знаеш какво имам предвид ! При тях логика не търси ! Тя не мисли и не разсъждава -ОРГАН ! Трите точки за победа поне взе ли?



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: 2OO6]  
Авторdi_mania (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:04



Ne znam kakvo imash predvid pod "organ", no ako tova znachi "surce", prav si - ima osta zeni, koito sa tocno tova
Viarno e, che ima i dosta bitch...no puk i vie imate akul, nali taka...
I triabva da se vnimava....



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: 2OO6]  
Авторdi_mania (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:06



plus tova zavisi na kakva popadnesh...viarno e, che ima dosta zeni, koito sa lekomisleni..
no puk ima i takiva, koito prekaleno misliat . zavisi na kakva shte popadnesh...
nasluka!




Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: di_mania]  
Авторcohiba1492 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:29



Абе нямам предвид сърце , то ти си знаеш какво е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.