Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 21.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:37



с това се започва. после идват други по-сериозни претенции. колко от себе си си съгласен да прежалиш ?



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:39



Ама бързо се опорочават...хах, е тва е истината...



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:42



Честно ли?
Ами доста, ако ме обича естествено, и си заслужава...не знам, аз мисля че тва е грешката на жените, най голямата, че нищо не жертвате...абе жените просто не знаете какво искате..., живота не е цветя и рози, и ако искаш да имаш човека който обичаш, нормално е да дадеш част от свободата си...така мисля аз, и не може да ме убедиш в обратното...любовта е като демокрацията...прекалената свобода води до разврат.



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано17.01.06 11:43



Абе само требва некой да им хвърли въдичката и са се опорочили....

...и твойта майка също!



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:47



не искам да те убеждавам в нищо . просто споделям опит , който при мен работи.приемам , че може да има претенции по отношение други мъже и е редно да е така. но аз имам приятели с които съм преживяла толкова неща - и хубави и лоши и не бих позволила някой да ми ги отнеме. разбираш ли винаги има някакъв си маловажен половин процинт вероятност той да реши , че не сме един за друг и ако аз съм ги пожертвала заради него...



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:52



те ако са ти истински приятели, те ще те разберат, моя истински приятел ме разбра, и пак сме бест френдс, но никой не говори за такива добри приятели, по скоро за познати



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:54



живота си е твой , но не всички жени са такива .
има и друг живот!



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано17.01.06 16:24



Ще минат години. Ще попораснеш......и картинката ще ти се поизясни.Това което казвам не съм го измислила аз. То си е от както свят светува.Корените му са още от времето на пещерните хора В основата на човешкото поведение и до днес стои основния природен закон- продължаването на човешкия род. Колкото и да е еволюирал човекът, колкото и да е напреднал в своето интелектуално развитие, в основата си той си остава подчинен на инстинктите, които природата е заложила в него.
Жените и мъжете са различни, поведението им също е различно.Природата се е погрижила за това, така че да не се затрие човешкия род.
Защо в стремежа си един към друг мъжът и жената не могат да постигнат съгласуваност? Просто защото търсенето се води в различни посоки, тъй като целите им са различни. Още повече, че този стремеж не е безусловно приятелски и в много отношения прилича на поведението на хората на пазара. Продавачът и клиентът също се стремят един към друг, но и двамата целят да извлекат максимална лична изгода, много често въпреки възможните щети за другия. Уви, на природата й е чужда сантименталност.
Целта на инстинктивното брачно поведение на мъжкия индивид е:
Повече женски тела-хубави и различни
„Самецът” не трябва да ограничава своята полова експанзия, та нали за това са „самките” Неслучайно общественото мнение е толкова сдържано по отношение на мъжката изневяра - такава е инстинктивната програма и трябва да признаем, че от биологична гледна точка тя е съвсем оправдана.
За да остави по-устойчиви гени в потомството си, жената е длъжна да увеличи строгостта при избора на своите претенденти, за да не увреди своите предполагаемо уникални гени, свързвайки се с когото и да е. Но за да има възможност за избор, тя трябва да се харесва по възможност на всички мъже. И на колкото повече мъже тя се хареса, колкото повече обожатели има тя, толкова е по-широк нейният избор. Идеалният вариант е да влюби в себе си всички, а да допусне до себе си един, а може би дори нито един. При което самото съвокупляване е едва ли не досаден страничен ефект от процеса на съблазняването.
Целта на инстинктивната брачна стратегия на жените е: Повече мъжки сърца-хубави и различни.
Завладяла сърцето на мъжа, жената може да загуби активен интерес към него и да го придържа само за колекция, като през това време съблазнява следващите.
Разбираемо е, че за толкова малки еволюционни периоди инстинктите не биха могли да изчезнат. Те се формират по пътя на естествения отбор, бавно и постепенно, подобно на морфологичните признаци и също толкова бавно и постепенно отмират. Така че инстинктите не питат може ли човек да мине и без тях. Те просто се задействат, когато сметнат за необходимо. Нелогичната и необяснима от разсъдъчни позиции инстинктивна мотивация е достатъчно логична и обяснима в първобитната координатна система и е била целесъобразна в първобитни времена. Реализираното от инстинктите поведение в съвременните условия обаче далеч не винаги е адекватно и ние често се очудваме на това колко жестока и сляпа може да бъда любовта...

Ето ти обяснение на много от въпросите, които задаваш, Влади. Мъдрата майка природа се е погрижила за всичко.Четете повечко, деца!


Редактирано от iagodka_ на 17.01.06 16:32.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор iagodka_ (сладкокисела)
Публикувано17.01.06 16:44



Прочети по горния постинг, че не ми се пише наново
За приятелството може да се дискутира дълго. А дали то може да съществува в онази чиста форма между мъж и жена в детеродна възраст? Предполагам си гледала рекламата на "Спрайт" ли беше.
"...ти мислиш, че той те разбира...а той чака всеки момент на слабост, за да те докосне..."- нещо такова беше
Инстинктите ни са си заложени в нас, Алтеза. Независимо дали ги подтискаме или не. Независимо дали им даваме външен израз, тях си ги има



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторcepиoзeн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 19:08



На колко години е тази "сълзичка"???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.