Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 22.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: пипилoтa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:08



тва е най тъпото и детско изказване което съм чувал...ти прочети по долу какъв съм аз, пък тогава ми кажи....



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:11



аа не, през годините разбрах че има хора, вкл. мъже и жени, които поставят приятелите пред човека до себе си...ами случая беше такъв, че приятелката и ми се натискаше, ама яко, и аз и казах, и имаше караници известно време, аз се чудя как може да смята за приятелка човек, който се натиска с гаджето и...е, вярно, те от малки са неразделни, ама тва според мен нейното е грешка, че скъса с мен заради нея...а парадокса е че първите месеци тя имаше против моите приятели, и аз малко ги зарязах заради нея...абе така се отплащат жените



Тема Re: Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 11:14



Ами намирам именно жени,не повлекани и курвета!
Вярвам.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:16



аз също не харесвам приятелите на моя човек , но това не ми пречи да го обичам .просто ги изтърпявам ,когато се налага и го оставям да излиза сам с тях . искам да кажа , тя ако те е обичала е нямало да те кара да се отказваш от тях. това е меко казано " некоректно".



Тема Re: Ето какнови [re: Sarfa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:17



Браво, следващата брато айде запази ми я...хихи
тук се бъзикам, ама...да те питам, така от твоя опит, колко честно една жена е свестна, а не курве...в смисъл от твоя опит като процент...хаха, от моя са под 5 %



Тема Re: Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 11:22



Не съм статистик,за да ти кажа.Аз вярвам в случайността.
Пък и аз как я намерих...историята е достойна за филм направо.
Има много свестни мацки,но трудно могат да бъдат забелязани по кръчми,дискотеки...Случайността ще те срещне с точния човек,ако си с открито и чисто сърце - сигурен съм.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:25



ами некоректно е, но мен ако питаш, аз нямам нищо против, ако ми каже за 1-2 приятели, оки, няма проблем, щом не и изнася, аз съм избрал нея, не тях...виж, според мен когато градиш стойностна връзка, приятелите които ти пречат трябва да ги отрежеш,....целта оправдава средставата, и ако следващото момиче което ми спечели сърцето, и тя ме обича,и каже, виж, не ми е приятно така и така, защото се случва, пак ще го направя...но все пак бих искал и тя да може да направи нещо от обич, а не просто глезорана



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:30



от собствен опит знам , че колкото повече даваш на един човек /жена или мъж / , толкова повече иска той. някои неща не бива да се искат от другия .да обичаш не значи да обсебваш или управляваш.не им позволявай прекалено много . когато човек уважава себе си , го уважават и останалите.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:32



ами виж сега, аз тва ми е проблем наистина, но в случая за приятелите мисля че мога да си позеоля някой и друг компромис.



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано17.01.06 11:36



ами не знам...има свестни...ама бързо се опорочават...е понякога наистина не се получава заради различни възгледи...характери...

...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.