Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 20.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 10:47



Ами намираме си.
1.Не мислим,че всички жени са кучки.Много бързо го премахваме от съзнанието си,защото и не всички мъже са курвари и използвачи и търсим жена която да е наясно с това.
2.Приемаме,че хората са хора,а не се делят на мъже и жени.
3.Усмихваме се и вярваме в доброто,любовта... - тогава и на нас ни се усмихват.
4.Не си поставяме прегради,нито много-много мислим и разсъждаваме:
"Тая не става,щото е на 30 и е разведена с дете,тая пък е на 25 и е по-богата от мен,оная е по-бедна и няма да ми приляга на статуса..."
5.Работим много и се забавляваме много.
6.Държим се естествено и с уважение към околните - и мъже и жени.
7.Осъзнаваме,че любовта е цвете,което се полива с вяра в него.
8.Най-накрая любовта ни намира.




Тема а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 10:51



те например можеш ли да кажеш , че никога не си наранявал някого. дори пряко волята си.
ние сме като таралежите - в стремежа си да се прегърнем се нараняваме. и колкото по-силно го правим , толкова повечи боли.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:54



Ами , спокойно няма ти нищо, само успиваш мъжете с приказки :)
Точно тва което ти каза, ми го приказваше тя , като бяхме приятели...а ходи я питай сега, да видим дали ще се разберете



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 10:57



Никой не приспивам!Не ме дразни



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторпипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 10:57



виж приятелю - каквото сте въжете - такива сме и жените- всичко е правопропорционално - така че .........................



Тема Re: Ето какнови [re: Sarfa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:59



Ммм не, брато, тази рецепта не става...хаха, аз съм я измислил брато...с изключение на трета точка...че и нас ни се връща...хаха, нема такава илюзия бате...ти като ме гледаш дали не вярвам в любовта...ааааа, за другата точка, че не трябва да му мислим много много...тук не си прав, според мен за една връзка, в която не искаш след време когато обичаш, да страдаш още, по добре да премислиш нещата преди това...ок, пример...аз съм на 23, сега имам планове за бъдещето си, наистина съм поставил някакви основи, но как да бъда с една жена на 30, когато тя вече иска апартамент, кола, и то хубава...неща които сега не мога да си позволя на този етап.



Тема Re: Ето какнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор SarfaМодератор (обичащ)
Публикувано17.01.06 11:02



Ами като искате апартамент и хубава кола - работите и си ги изплащате.
И двамата!
Принципно любовта не търси път - тя си го проправя.



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: мyци]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:03



казвам ти честно, че не съм...даже като пример ще ти дам последната си връзка, хубава преди 3 години...по едно време любовта ми намаля, и казвам ти бях се поболял повече, че не я обичам, отколкото ако тя не ме обичаше, и си казах, абе я се стегни бе пич, щом си я обичал, пак ще можеш...и така и стана, след месец нещата се оправиха, имахме още 4 месеца връзка, ама заради една нейна приятелка тя скъса с мен, точно когато я обичах най много...виж, не се познаваме, но ти гарантирам 100% че това е истината за мен, наистина съм рядко добряк, и затова мисля че не заслужавам такъв живот вече 3 години...



Тема Re: а вие какви сте ?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 11:06



ако една жена обича истински не виждам приятелката й как може да ти навреди , може би просто не е било истинска любов .



Тема Re: Ето какнови [re: Sarfa]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 11:07



доста умно казано това за пътя...ами ти къде ги намираш тези жени които искат да работят за кола и апартамент....в нелегнало състояние по-точно, иначе доста си работят в леглото за кола




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.