Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 22.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:12



Еми налага си го човека, защото има воля. Аз няма да мога, тва е лошото...ама пък хубавото е че при мен секса не е нещо кой знае кво важно, а с другото, да не правя лишения...прав си брато, ама не знам, кво става като срещнеш някво свестно момиче, не се ли връщаш към старото "ти"



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: iagodka_]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:14



Това е най-тъпото и безсмислено нещо на света което съм чувал...а тогава как спите спокойно, кучки?
А и да ти кажа, колкото и сега да не искам да кажа нищо добро за жените, аз имам доста приятелки момичета, които също са мили и т.н...но никоя досега не ми е писала такива глупости....без да ги мисли. Така че тва което казваш, не мисля че е много вярно.

Редактирано от Vlado-BENZ на 17.01.06 07:22.



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Panzerunfall]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:15



Така си мислех и аз...как тогава си намирате сериозни гаджета пичове



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: iagodka_]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 07:22



А когато една жена иска да си и приятел, това е учтивия начин да ти каже:разкарай се имам друг. При това без да те обиди, за да може да те задържи около себе си. Колкото повече "приятели", толкова по добре!
Не съм съгласна!Да го задържиш,за да имаш и занапред някакво си внимание?!Тц.Бясна съм на тема приятелство!
Кой човек наричаш приятел?



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 07:24



Ами това и казвам и аз...ама тая моята явно е като ягодка...



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 07:33



Знаеш ли...в този живот има мъж,който обичам с онази чиста платоническа любов вече 13 години, и приятел,който обичам страшно много,но когото изгубих...Когато казвам обичам,и когато наричам някого приятел,то това е истина...Отплеснах се...

Казала ти е това в началото...а това е добре

Редактирано от alteza на 17.01.06 07:36.



Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано17.01.06 09:54



къде видя свестни жени, та да се връщам към старото ми "аз"...?

...и твойта майка също!



Тема Re:нови [re: snobar]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:32



Добре де братле, не може да няма нито една, аз даже имах свестно момиче преди 3 години....е, скъса с мен заради нейна приятелка, но да ти кажа, ние вървяхме в различни посоки, и беше си дошъл края...та не може да няма свестни, щом има свестни мъже...



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: alteza]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано17.01.06 10:35



Не си права, не може така...добре де, оки, да приемем че обичам те може да се каже на приятел или приятелка...а другото, липсваш ми, кажи ми как да те забравя, влязъл си ми под кожата...ааа?
Знаеш ли, вече не говорим за мен...а за нея, в смисъл как може така да си играете с чувствата на човек....ама на някоя мутра не смеете, щото ще ви размаже черепа...



Тема Re: Защо сте такива бе жени!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор alteza (бясна съм!!!!!!)
Публикувано17.01.06 10:40



Не си играя с ничии чувстваНе е честно!
И аз се опитвам да разбера жените,вервай ми!
Не се майтапя!Сигурно на мене ми има нещо

Редактирано от alteza на 17.01.06 10:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.