Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема колебливите мъженови  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 19:42



искам да ви попитам дали сте попадали на такъв екземпляр!Приливи и отливи- отдръпвания от негова страна -които траят около месец и пак привличане и пак отдръпване и пак до безкрай!И вече след като съм в тая въртележка една година- най- сетне ми се догади от поредното му отдръпване и го натирих и мисля че ще съм достатъчно силна да не го приемам обратно!Ами писна ми !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! аз тука да не съм без сърце- ама докато миналата година по това време пишех по форумите и се оплаквах- сега знам !!!!!!!!!!!!!!!!!Проблемът не е в мен а в него!Така че ми дреме на .................



Тема Re: колебливите мъженови [re: raля]  
Авторa4elia (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 20:48



na koe ti dreme mila)))



Тема Re: колебливите мъженови [re: raля]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 20:50



на сливката скъпа



Тема Re: колебливите мъженови [re: raля]  
Авторbodlivatel (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 20:51



Да точно в момента сам в такава ситуация на приливи и отливи,на настроения,когато му е кеф.Но така ми е писнало,само че немога да го натрия.Нещо се крие......но спипам ли го ще види той.



Тема Re: колебливите мъженови [re: bodlivatel]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 21:04



давай го по-смело- как така ще им разрешаваме да ни правят на маймуни !!!!!!Трябва да имаме достойнство!Накарай червея да се гръчи!!!!!!!!!!!!!!! Не му се обаждай и ти - да го видиш как ще доприпка ,ама го дръж на дистанция да види колко е гот !Егоисти гадни !мислят само за собствения си гъз- тия колебливите!!!!!



Тема Re: колебливите мъженови [re: raля]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано08.12.05 21:06



ами страх, мила, страх, не се преодолява лесно. пък мъж като се уплаши - ела да видиш какво става. ти представяш ли си ако трябваше да раждат - светът щеше да се свърши още преди много милиони години :)



Тема Re: колебливите мъженови [re: raля]  
Авторa4elia (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 21:09



Naistina li tova vi dostavia udovolstvie, da natriete nosa na tezi za koito daje otdeliate vreme da pishete, ami biyte im suta kakvo tolkova vi interesuva kak shte se 4ustvat...



Тема Re: колебливите мъженови [re: a4elia]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 21:12



аз затова се похвалих!Че най- сетне намерих сила да му бия шута на тоя дето не знае какво аджеба иска!



Тема Re: колебливите мъженови [re: a4elia]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 21:17



Да! Твърдо и безцеремонно им бийте шута! Точно както сте се отнасяли с тях до сега. Иначе тръбите навсякъде как си умирате за нежни и чувствителни, нали! Бийте смело шута момичета... на мечтите си за свестни и отзивчиви мъже до себе си!



Тема Re: колебливите мъженови [re: raля]  
Авторa4elia (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 21:16



e mnogo go glezis, ti mu ootdeli ciala statia i toy sega unira ot kef!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.