Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: колебливите мъженови [re: a4elia]  
Авторnqkoia si tam (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 14:27



Първо това е много далече от статия,Второ -тя го прави най вече за себе си ,за собствено удовлетворение и не на последно място -от това ,че се гордее със себе си ,за това с което се е преборила--не защото много и е приятно ей така просто да си говори за него



Тема Re: колебливите мъженови [re: roтoвaнka]  
Автор.|. (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 17:46



are stiga ve4e duvkayte edno i su6to-kato se znaete kvi kurvettii ste pone si imayte smelostta da skivate gredata u va6to oko posle sudete mujete.deba va6ta ov4a koja virtualna kurvenska.Svalyate se s vseki vtori sre6tnat vseki 3 ti obi4ate emi kvo o4akvate debaaaaaaa



Тема Re: колебливите мъженови [re: .|.]  
Авторлyдa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 17:51



еййййййййй какъв ти е проблема бе !Или май и ти си от колебливите пундьовци?и като напсува женския род олекна ли ти или още ти е тежко на душата ?



Тема Re: колебливите мъженови [re: лyдa]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 10:57



Za kakvo da mi olekva?Napisah su4etanie ot nay podhodya6tite dumi4ki koito mogat da se otnesat kum kurvi kato vas.Toova e psuvnyata.A teb li4no moga i personalno da te napsuuvam i da te plyuna v ov4ata mucuna.



Тема Re: колебливите мъженови [re: ..]  
Авторkиkka (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 11:00



ами явно много ти се е насъбрало щом даже като псуваш не ти олеква



Тема Re: колебливите мъженови [re: .|.]  
Автор нeя ()
Публикувано10.12.05 19:24



то и курварите обаче не са никак малко



Тема Re: колебливите мъженови [re: нeя]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 19:28



даже повечето са курвари или поне все такива си падат по мен



Тема Re: колебливите мъженови [re: aз]  
Авторpiranj (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 20:23



Пич извинявай ма жените станаха такива кранистки заради вас ,щот от както премина розовата революция и ви се заносиха розови лигавници и сутиени.Дръжите се кат пудри.На мен също ми писна от такива завеяни бледолики лунатици с зареяни погледни в нищото които ебат боклуците на софия само щото нямат топки да си хванат истинска жена и после натриват носовете на нещасните женици с тях ,че са крави.Играят роли на Жулиети по бели комбинизони ,а всъщност няма какво да дадат.Я да си кажем думата.Топки нямат,не спонсорират финансово,къщи нямат нищо нямат за кво са ни?
Слушам ги тука вдете мадами и ми се реве.Преживявам такава трагедия с 4 до сега.Същите тея умират за някоя тъпа кифла ако могат да им минават номерата пред нея.Ми обидно е
Ако има мъж да е мъж и да ме накара да се чувствам жена пък да видим дали
няма да съм нежна и финна .О мога да бъда много даже само ,че няма такива.



Тема Re: колебливите мъженови [re: eййй бpaooo бe]  
Авторпиpaня (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:49



Истината ,е че вие мъжете сте тотално бездуховни същества.Мъж започне ли да ти говори ,че си търси дама или е решил да става монах значи просто иска да спи с друга.Тва е.И я не ги поднасяй тея алъж верижи.
за краниските засърби ли те оная работа едва ли ще я питаш как говори.Пък много финни сте били бе.Лесно се плашите ааааааааа?
А за нас е ок всичко



Тема Re: колебливите мъженови [re: ***]  
АвторKoлeблив (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:57



Е да ама на курварите не им пълнят дупките със семенна течност, примесена с пот, урина, простатни секрети и какво ли не. Не ги въргалят като жалки парцали по коли, ливади, задни дворове, тоалетни и т.н. И на другия ден никои не се хвали в тяхна чест, че им се е изпразнил 3-4 пъти в устичката.
Ееех сладурани лесна е вашата - що ли не бях жена мамка му




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.