Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема ако жената спре да отговарянови  
Авторcмoтaн (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 19:45



искам да ви попитам жени- с една девойка си писахме цяла година и тя беше влюбена в мене много - аз се отдръпнах ,защото не исках да се развиват отношенията ни толкова бързо ,но тя продължи да ми досажда - тогава спрях да и пиша и да и се обаждам изобщо- и ето - тя ми задръстваше майла с писма и телефона с смс - казах и да престане - но не ме послуша- твърдеше ,че много ме обича- така продължихме да общуваме и ето сега изведнъж - тя като че ли няма настроение да ми пише от известно време- даже каза ,че няма да ми се обажда повече - питам ви - възможно ли е да е престанала да ме обича или това е някакъв номер от нейна страна- защото аз в момента изпитвам нужда да общувам с нея- а тя като че ли се е отдръпнала ! Незнам какво да мисля - не мога да кажа че съм влюбен ,но ми липсва по някакъв начин!Мисля си ,че човек ако обича другия не би трябвало да го измъчва така - незнам- уж много беше влюбена а сега изведнъж ..................да вярвам ли или не?



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано01.12.05 20:25



човече, иди на лекар! много се надявам да те е разлюбила вече.



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: franny_glass]  
Авторcмoтaн (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 20:34



?????????????????????не те разбрах !



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Автор cuddly ()
Публикувано01.12.05 21:10



ахахахах! Браво бе!!! Хем не си й отвръщал на чувствата, хем се цупиш сега, че ги няма вече.



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано01.12.05 21:10



Какво не си разбрал??!
Че си се кефил, докато тя се е измъчвала и е била загърбила достойнството си само и само да е с теб, да си общувате....а сега, когато момичето се е осъзнало и ти си изгубил това нейно постоянно ухажване и вдигане на самочувствието ти, ти е кофти?
Ами дано наистина е продължила по друг път и те е забравила....завинаги....



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Авторkoйчo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 21:14



че като изпитваш нужда общувай с нея, какво си седнал да общуваш тука

всички са прави в мненията си



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано01.12.05 21:36



ами като не си влюбен, защо имаш нужда да общуваш с нея? да се оглеждаш в очите и какъв си великан ли? а пък като имаш нужда - ми звънни й! банан ли имаш в устата?



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано01.12.05 21:41



ето, поучи се. мислех, че само един такъв кретен има и трябва да го сложат в стъкленица, да го разглеждат другите, ама имало и други :)

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=love&Number=1944684709&page=2&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Автор Coнaтa (so_sad)
Публикувано01.12.05 21:45



Леле, колко си смешен и жалък!

аз се отдръпнах
да ми досажда
казах и да престане
не мога да кажа че съм влюбен


и същевременно

но ми липсва по някакъв начин
човек ако обича другия не би трябвало да го измъчва така


Божее, мъка, мъкаааа!!!

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: ако жената спре да отговарянови [re: cмoтaн]  
Авторoбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 22:22



Ама ти изобщо знаеш ли какво искаш? Мъжете май сте на този принцип - ако жената само се предлага не я желаете, отдръпне ли се хуквате по нея Възможно е това да е номер, но е възможно и да е изгубила вече интерес като е разбрала, че няма да се получи между вас. Спри да й пишеш да видиш тя какво ще направи
Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.