Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 01.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема мъжете са луди......нови  
АвторVictoria (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 19:27



Пример:след като му търпях номерата,изневерите,флиртовете,лошите настроения,надуването и пр. само заради хубавия секс с него и .... тук таме приятно изкарване, просто го разкарах, казах му до тук мой човек, писна ми от простотиите ти, не ме търси, ходи си при когото искаш, не ме интересува.Истината е,че ме болеше и то доста,защото въпреки всичко бях влюбена в този човек,но реших че обичам себе си повече.Обаче не,той ме побърка от смс-и,обаждане,молби за прошка и за ново начало.лошото е,че вече не ми пука за него.Колкото повече ме моли,толкова повече не ми пука!Имаше ме,но не ме оцени - сега вече е късно!Всички мъже ли са такива?



Тема Re: мъжете са луди......нови [re: Victoria]  
АвторHepвчo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 19:35



Добре си го подредила!На въпроса ти - категорично не......



Тема Re: мъжете са луди......нови [re: Victoria]  
Авторkakичka (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 20:02



браво!Удържала си победа не само над него, но и над себе си, което е много важно за напред.
''не всички''...каза Финдли



Тема Re: мъжете са луди...... [re: Victoria]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 21:08



не са луди, а не обичат да губят - особено пък нещо сигурно, дето вече не е сигурно и няма друго на 100 % сигурно / което очертава моменти на сух режим, а това никак не им харесва, ама никак / .

та мъжете са два вида - такива дето не обичат да губят и не искат по никакъв начин да разберат че са загубили и че никой няма да се върне предишното състояние, понеже женското търпение има граници , както всичко в живота има начало, граница и като се стигне границата - край .

другия вид мъже са тия дето не обичат да губят, но се научват да губят и се примиряват със загубата.

този твоят приятел е от първия тип - те са досадни до ......

правилно решение си взела- винаги трябва да обичаш себе си най-много и да уважаваш себе си. никой не уважава човек, който не уважава себе си .

може да си била влюбена в него, но за него връзката ви е била предимно секс .

що си се обяснявала изобщо . въобще не трябваше да му казваш нищо, а да прекратиш взаимоотношенията без обяснения .



Тема Е има и такиванови [re: Victoria]  
Автор Утeшитeл (Истински)
Публикувано23.11.05 22:27



които умеят да ценят и пазят това което имат.



Тема Re: мъжете са луди......нови [re: Victoria]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано24.11.05 10:31



Абе гледам аз около централна гара пълно с циганки курви - грозни и без зъби... Та, питах се, всички жени ли са такива...?

П.П. Мноо се събра да плюете мъжете последните 3-4 теми



Тема Re: мъжете са луди......нови [re: The Fallen Angel]  
Авторбилянa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 13:32



Хората са различни и от двата пола - естествено, но като че ли има лека разлика в %-тите, не се сърди.



Тема не е къснО ...нови [re: Victoria]  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 15:22



... кОгато затихне интереса към смс-и и обажданиятъ му към тебе ... шъ запОчне мнОго да ти липсва и шъ запОчнеш да цвириш как да си го връщаш обратнО ... ся кОгато му отказваш ти е кеф ... пОнеже си мислиш,че му гО връщаш ...

... обаче разликатъ между тебе и негО е,че тОй за тебе е мъж,а ти за негО си вагина



Тема Re: мъжете са луди......нови [re: Victoria]  
АвторПeтpoний (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 16:42



И ти си виновна мила, за един проблем в една връзка никога не е виновен само единия. ".....след като му търпях номерата,изневерите,флиртовете,лошите настроения,надуването и пр."- А ти какво направи за да не е така, освен че си търпяла? - отговора е НИЩО! Според мен проблема е че "....реших че обичам себе си повече" - ти не си обичала този мъж!



Тема Re: мъжете са луди......нови [re: Victoria]  
Автор strasttt (непознат )
Публикувано24.11.05 19:47



Явно всички мъже са такива.Докато ти пука за тях ,те не му мислят много и после след дъжд качулка.При мен се получи така,по абсолютно същия начин
Аз казвам:ФАБРИЧНО производство мъже,някой иска ли да си купи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.