Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 26.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Molia za savetнови  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 12:59



И така накратко - от 5 години сам заедно с моя приятел, от повече от 3 години живеем заедно. Всичко е супер, обичаме се безумно ... с изключение на един проблем: той има проблем с хазарта - играе на машинки някакви. от този преоблем обаче произлизат и всички останали: лъже ме; набутва по много пари; залага разни неща и т.н. Та моля за савет как да постЪпя- от много време се борим с този проблем но резултатът е почти нулев - вярно не играе много често но достатачно да се притеснявам. Мислите ли че той ще успее да се пребори с тази си страст, с какво мога да му помогна аз (опитах почти всичко за което се сетих). при всеки пореден път искам да сложа край, да стана и да си замина, но нямам силата да го направа, а и страшно много го обичам, знам че той е Мъжът, искам той да е баща на децата ми, но не и при тези обстоятелства... КАК ДА ПОСТАПЯ. Чувствам се ужасно зле парво защото моите принципи не допускат подобно поведение, а от друга страна не бих могла като че ли да живея без него.



Тема ами ...нови [re: Tъжнa]  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 13:05



... рОди му дете ... тОку виж напраятъ хазартна партидъ



Тема Re: ами ...нови [re: 3ypльo]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 13:15



Хе хе добре поне че съм си запазила доброто чувство за хумо..но идеята си я бива



Тема Re: ами ...нови [re: Tъжнa]  
Автор Didi_Nov (непознат)
Публикувано10.11.05 13:19



Говори с него. Не се умаряй да говориш. Един ден всичко ще свърши. Можеби му липсва нещо. Попитай го какво е то. Всичко може да се преодолее, стига разбиране да има.



Тема ъ защО ...нови [re: Tъжнa]  
Автор3ypльo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 13:20



... непремеННо требва да се бракуваш и да раждаш деца? ... щО не си намериш нОва лябФФФня? ... и дъ е сравниш със старатъ?



Тема Re: ами ...нови [re: Didi_Nov]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 13:23



Говорим постоянно аз по принцип съм открит човек и предпочитам нещата да се решават с комуникация. По принцип сме се разбрали заедно да се борим с проблема.. и той го осъзнава по принцип, но като го обземе някакво безумно желание да играе и сякаш става омагьосан! иначе постоянно говорим по въпроса,но той самият не може да ми обясни от какво произлиза желанието му за игра! аз ако разбера това и мога да тръгна от някъде - поне като знам източника да се опитам да го туширам...
но след всеки разговор нещата се повтарят по идентичен начин за съжаление.. вече го разбирам само по погледа че е играл....



Тема Re: ами ...нови [re: Tъжнa]  
Автор Didi_Nov (непознат)
Публикувано10.11.05 13:30



Радвай се тогава че го познаваш толкова добре. Хората се променят. Ще го направи и той. Опитайте се да разнообразите ежедневието. Намери му друга страст. На хората понякога нещо им прищраква и се променят за 1 нощ. За съжаление други не... но не губи надежда. Но никога не му се сърди открито и не му придавай фасони, това само ще утежни положението. Източника е някъде там, само трябва да го намериш.



Тема Re: ами ...нови [re: Didi_Nov]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 13:35



Благодаря ти за позитивизма



Тема Re: Molia za savetнови [re: Tъжнa]  
АвторБapби (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 14:39



това е болестно състояние . има нужда от сериозна психологическа помощ , явно не може да се справи сам. има разтрогнати семейства заради подобна причина.

брак и раждане на дете едва ли ще помогне.



Тема Re: Molia za savetнови [re: Бapби]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 14:49



И аз така му казах, че е хубаво да потърси професионална помощ, но баща му е против..според него и сами можем да се справим, но аз сериозно се съмнявам! а честно казано и не знам къде да отидем за такава помощ. ако някой знае може да сподели




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.