Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 17.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Molia za savetнови [re: uchenika_na_mudreca]  
АвторTъжнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 12:05



Наситна се чувствам много добре, когато намирам разбиране още повече от непознат човек! Благодаря ти!
Честно казано не очаквах - за първи път се престраших да пиша във форум, но останах приятно изненадана от отношението на всички ви по проблема и въобще към мен в случая.
така че вече (още вчера) се регистрирах и за мен ще бъде приятно да продължим да поддъжраме връзка..
само че не знам какво точно трябва да ти напиша, за ме намериш (новобранка съм все пак)



Тема Re: Molia za savetнови [re: Tъжнa]  
Автор uchenika_na_mudreca (пристрастен)
Публикувано11.11.05 14:13



трябва да влезеш с регистрацията си и след това вече към клуба
къкъво име си си избрала

Мъдростта е баланс между знанията, интелекта и човечността.


Тема Много добре знаянови [re: Tъжнa]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано11.11.05 18:18



за какво говориш - "вече съм била там", имала съм такъв човек до себе си. Моят поне не ме лъжеше. Не мога да ти дам друг съвет, освен да инициираш раздяла.

Dolce vita!


Тема Re: Molia za savetнови [re: Tъжнa]  
Автор 3eлeнa :) (ябълка)
Публикувано11.11.05 18:26



Никак не ти е леко. Присъединявам се към мненията, че едва ли би се отказал от тази си страст... Още повече, че те лъже... Аз не бих имала смелостта да остана с такъв човек...
Но виж, примерно Достоевски също е бил увлечен по хазарта. В спомените си Ана Григориевна споделя някои полезни неща. И въпреки всичко определя семейния им живот като щастлив...

"Погледнато от добрата страна, всеки ритник по задника е крачка напред!"


Тема Re: Molia za savetнови [re: 3eлeнa :)]  
Автор Rouge (непознат )
Публикувано13.11.05 09:29



И аз го определям като такъв до сега нашия съвместен живот
но.... ще видим дали ще продължи да бъде съвместен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.