Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 02.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ахъм ...нови [re: kpaнтя]  
АвторMyнчo 3ypлeвckи (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 15:50



... стадОто гО изисквъ
... тО изисквъ от тебе да раждаш и отглеждаш бъдещи данъкОплатци ... същО изисква от тебе да си добра христианкъ и дъ не искаш материалнОто,а да се задОволяваш само с опиатъ за бедните наречен "любоФФФ"

... сиреч чрез силатъ на стаднатъ манипулация от тебе се изисква да живееш мизернО ... дОкатъ тия детО ти налагатъ тази мизерия живеятъ охОлно



Тема Re: ахъм ...нови [re: Myнчo 3ypлeвckи]  
Автормaймyнcka kpaнтя (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 15:19



стадото не ми изисква от мене да раждам и отглеждам бадещи данъкоплатци шот индивида от стадото иска да оцелее и конкурирайки ме иска да ми Обие гена-аз знам, да не рода деца, за да пръчлето ми не измести главния в стадото, понеже то винаги ше е по-готино шот съм красива манекенка и съм най-умната и здравата без недостатъци.
И тогава глей как тъпата държава не иска и не ме кара да раждам нарочно.
Шот тоя гнусния от стадуто, дет си нъмърдъл гъзъ на трона искъ дъ убие моа хубав ген нарочно, понеже аз не искъм да съ множъ с него, пак понеже е мръсен, некачествен и дефектен парцал.
други много искат да се размножът с мене, от стадото, ма аз па не ща да си мешам гена в лайната и си искам най-хубавото, каквото си ми се полага.
И така...

Ма аз знам чи ше го прееба лидера и ше си рода дете от готин пръч, не чак готин кат мен, шот такъв не съществува, но поне нешо наподобително!



Тема Re: ахъм ...нови [re: мaймyнcka kpaнтя]  
Авторkpaнтя мaймyнecтa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 15:26



ти па се напръцкай от яд
и се осери!




плъок лайнцето, цврък говнето, пръц, пръц!
ха ха ха ха ха

аз ще победа
аз ще победа



Тема Re: перфектнатъ жеНа ...нови [re: 3ypльo]  
Авторedno Angelche (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 16:49



Перфектната жена е тази, която ти обичаш и която ти отвръща със същата любов ! Дали е перфектна за другите?! ... все едно, важното за теб да е перфектната жена!



Тема някакъ си ...нови [re: edno Angelche]  
АвторPyмпeлщилцkи (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 16:57



... твърде леснО дОстижимо е за дъ има някаква стОйност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.