Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 05.10.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Моля ви да ми помогнетенови  
Автор kalkito (непознат )
Публикувано25.10.05 01:54



Здравейте на всички, сеа доста късно, но ако се намери някой зрял и врял в живота да ми отговори ще съм му благодарен. Та на темата ( стигнах до вас, защото незнам друго какво да правя). Момичето на моя живот, тя е 8 год по малка от мен и сеа е на 17 г., с което сме заедно от 3 г. има нужда да излиза с други момчета, да се срещат и така. Казва, че ми е вярна и целта и е общуване, мм да има нужда от общуване. Опитвам се да разбера, но ми е страшно трудно, направо ми е мъка, защото аз много държа на нея, ама мноого, тя е смисъл на живота ми и винаги съм искал просто да сме заедно, само двамата. А сега тя иска да излиза с друг, даже вече има уговорена среща (по тоя гаден нет) с момче и утре ще се видят. Как да го разбирам, какво да направя? Тя ми сподели за това преди време и от тогава имаме страшни разправии по тоя въпрос, щото аз мисля, че не е чиста работа да се излиза с друг, но съм безсилен. Дайте ми съвет. Ех дано да има някой по това време, дано. Пазете се.



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: kalkito]  
АвторГaдинaтa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 02:01



Мараба, обаждам се просто за да видиш, че не си сам :)
В този клуб, приятелю, ще намериш само ценици и опустошени души :)
За това ти предлагам, бегай , докато не си се закачил за този клуб, който аз толкова мразя и в същото време обичам.
А за твоя проблем наистина не знам какво да ти кажа......... не съм толкова вещ или по - скоро съм емоционално обременен в момента, че да си позволя да давам на некой акъл :) по тия тъй сложни въпроси



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: Гaдинaтa]  
Автор kalkito (непознат )
Публикувано25.10.05 02:15



Благодаря ти Гадина, за това, че ме посрещаш толкова топло и си се загрижал за един непознат, само че сеа съм наранен и търся помощ, тоя форум ми е като спасителен пояс сеа.
А за вас жени, я да ви питам аз, нима е нормално да се излиза на среща, пък дори ако се заявава, че е с цел само общуване, с друг, като човек вече има до себе си половинката му (поне се надявам да е така), направо не разбирам. Ей ме на мен, нямам абсолютно никаква нужда да излизам с друга за каквото и да е. Оправдано ли е според вас едно такова желание, незнам.



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: kalkito]  
Автор Vocoder (непознат)
Публикувано25.10.05 07:29



Жените са малко по-различни от нас, Калкито. Ето защо, изобщо не е нужно дори да се опитваме да ги разбираме. Някои неща, които за тях са нормални за нас не са. Същото е и в твоя случай. Приятелката ти искала да излиза, а ти очевидно ревнуваш. Е? Можеш ли да я спреш? Всъщност, защо трябва да я спираш? Нали искаш тя да е щастлива и да прави неща, които й харесват. Не е казано, че тя ще тръгне, с тоя новия. Пък ако тръгне, това показва доколко държи на теб. Явно не си заслужава да си губиш времето с такъв човек. Ти дори би спечелил излизане от матрицата на своето заблуждение. Така че горе главата и разбери - и в двата възможни сценария - ти печелиш!



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: kalkito]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано25.10.05 07:31



Ми естественно, че всеки човек, бил той мъж или жена има нужда да се среща с други хора, независимо от това, има ли връзка или не !!!Абсолютна глупост е да искаш изцяло да обсебиш човека до теб, най-много, ако се престараеш в обсебването, той просто да избяга.Окончателно, дори и да има чувства към теб.Това че за монемта има до себе си половинката,(казвам за момента, защото вечни неща на тоя свят няма) означава ли, че други хора не съществуват??? Това,че ти нямаш други контакти по някаква си твоя причина, най-малкото означава, че можеш да го изискваш и от мея.Нали знаеш, малко изтъркан лаф, ама за съжаление - верен Ако обичаш един човек, дай му свобода.Ако се върне, при тебе, значи те обича, ако не се върне-значи никога не си го притежавал

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: HAДEЖДA -]  
Автор kalkito (непознат )
Публикувано25.10.05 07:41



Еййй, хора страшно с те сладки, много ви благодаря. Точно от тия думи имах нужда, незнам къде ви намерих. Да знаете, че май ме печелите за дълго време в тоя клуб. И как само мъдро разсъждавате. Личи си, че съм бос в житейските работи, но ми се изясняват нещата. Не съм най убеден в безобидността на това да срещаш с друг/а, но определено ми е по ясно и спокойно всичко. Все пак очаквам и други мнения, но съм впечатлен от вас. Пазете се.



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: kalkito]  
Автор kalkito (непознат )
Публикувано25.10.05 09:02



М даа, сеа тя е на среща с друг. Как да реагирам после, да задавам ли въпроси или не? Имам ли право да попитам или ще излезе, че така ще я тормозя? Само въпроси. Вчера имахме тежък разговор по телефона и тая сутрин, когато я попитах дали сме заедно ми отговори, че не знае :(. УФ, мъка. Знам, че може би си мисли, че ще ми спести тревогите, ако не сподели за подобна среща, но тя не разбира колко държа на споделянето, можеби то е най важното в една връзка за мен, в едно цяло.



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: kalkito]  
АвторPanzerunfall (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 09:16



Samo edin suvet: ne razreshavai na nikoia jena da se prevurne v smisul na jivota ti!



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: Panzerunfall]  
Автор Didi_Nov (непознат)
Публикувано25.10.05 09:40



Тогава за какво да живеем??
За пари?? Не благодаря?
За слава?? Не благодаря, нямам такива амбиции?

Аз живея за да дарявам любов, и да бъда обичан.
А това може да стане сам с жена, която наистина е смисъл на живота ми.
Всичко останало е само допълнение.



Тема Re: Моля ви да ми помогнетенови [re: kalkito]  
Автор Vocoder (непознат)
Публикувано25.10.05 10:49



Не я питай нищо. Прави се, че нищо не се е случило и между вас всичко си е по старо му. Дай й възможност сама да дойде и да ти каже какво е половението. Тя ще го направи, гарантирам! После ще умуваме какво да правим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.