Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Оffфф, любовчии..  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано09.10.05 11:35



Само за едната-единственаголяма любов ли си говорите тук? Демек има два варианта - заедно сте и стебезумно вклюбени и ехееее....или не-крайно -нямате никакъв шанс,но вие знаете,че той тя е любовта на живота ви и край,край,край?А?Хм...

А аз какво да кажа сега-като не си оправя химери за любов и т.н.,а просто Искам да съм с нея? Да-запознахме се там, културно изчаках тоз-онзи да се пробва да я свали за двете нощувки време, съзнавайки,че ще заобиколя традиционализма,но и че почти сигурно,ако направя опит (да съм с нея), то той ще е предварително обречен.
Обречен,поради факта,че е на 28(аз -4 лета по-малък,засега) Приятел-да,може би Неата любов,дето я описватетук е някой си за нея. аз-също имам,но на финала.
Кво искам ли?Да бъда с нея, да съм с нея,да е с мен,да сме заедно? Нищо повече. Макар че аз съм от хората,които винаги са възприемали Не като НЕ,а не като ДА:). И см получил доста "не"-та вече, но очудващо не спирам.Е,не досаждам,нали не съм и досадник(Боже,аз съм мъжа мечта),много леко го карам,дето се вика-само й напомням,че съм тук и се инерсувам,но всъщност май повечко я жадувам.До кога така и има ли смсиъл?Тя си е с човек,който по всяка вероятност държи много на нея,а и тя също,от уважение ли отговаря на смс-ите ми, не знам, макар да съм ги всел (с голяма воля)на по един на ден, и общо не повече от от 5-6 досега(ех,с атя воля цигарите ще откажа).разбира се,не искам сега да правим сравнения на ситуацията с разни нелепи предавания,тук никой не е сключил брак,мисля...

И както виждате - казуса няма решение, и едва ли някой може да предложи.Квоостава-да поревем дружно?Да й (по)кажа,че не иде реч само за една нощ, тъй като мооооооже би тя така си мисли,защото пак повтарям , моята закачка, макар и по-продължителна,дойде за нея точно след няколкото безуспешни опитана двама-трима да я има за една нощ там.Там,където се запознахме де. е, тва есамо надеждата,дето креипи ситуацията
И както се убедихте- нема разрешение на проблема,аз не го виждам.Или как го виждам ли? Тъй като тая косвена връзка,дето поддържаме посредством телефонни писма ми дава някъв стимул в и съм доволен дори на това("във момента и ти си като всички- бит пес")
България не ме обича,а аз съм ебати пича,а?
Требва да съм твърде благодарен на всички,които прочетоха тованережисирано словизлеяние, маар и да е трябвало да го прочете един-два пъти.Няма с кой да споделя просто,наистина няма))
Заминавам,а ми се остава!

Заминавам,а ми се остава!
дА ти Еба майката!


Тема Re: Оffфф, любовчии..нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор desi23 (Ку-Ку)
Публикувано09.10.05 15:04



vseki ima pravo da pishe gluposti, no ti tuk opredeleno si poprekalil s tazi privilegiq ako iskash nqkoj da ti obyrne vnimenie, ima i po-adekvatni nachini za tova

#rm -rf /bin/laden


Тема Re: Оffфф, любовчии..нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Авторвиo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 16:26



бе на кой му пука



Тема Re: Оffфф, любовчии..нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано09.10.05 16:43



Както в ГзС, така и тук можем да си говорим за всичко. Но обикновено хората се сещат за този клуб най-вече когато изпаднат в депресия или им се случи нещо кофти и искат да си пореват пред непознати. Както и ти в случая де.
Знаеш ли, мислех те за малко по-широко скроен човек. Какви са тези предразсъдаци за годините? А и си сложил в толкова много рамки цялата история, че направо главата ме заболя. Я се отърси от тях и помисли малко по-трезво!

Родена от пепелта!


Тема е,не,нови [re: desi23]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано09.10.05 18:29



просто си написах мнението,в което ти очевидно не си забелязала проблема,но карай да минава


между другото,не ти ли мина през акъла,че ако няма какво д анапишеш по дадена тема,сякаш е по-добре да замълчиш вместо да с еизлагаш....

А помните ли,че Една луна наеба Звездата веднъж?...


Тема тъкмо мислех, в заглавния пост да помолянови [re: виo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано09.10.05 18:31



таквиа като теб(понеже винаги ма някой,кокто си играе на дуими с ника ми)да не взимат отношение точно тук,но......

А помните ли,че Една луна наеба Звездата веднъж?...


Тема и аз очаквахнови [re: Blue_Lady]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано09.10.05 18:33



повече от теб,не знам защо се повлия и се остави на стадния инстинкт
първоте ми няколко реда в поста ли теиздразниха?
защо,нямаграм лош умисълсъжалявам,че поста ми не е сърцераздирателен,но рядко пресъздавам шепота на сърцето ми
и второ-за годините въпросът най-малко стои за мен....но,зарежи,не искам да превръща жалкия опит д аполуча някъв съвет в лични напдки между мен и целия клуб
аз не писал тук,понеже НЕ СЪМ СЕ чувствак КОМПЕТЕНТЕН да давам съвети по любони перипети,чат ли си?И по-добре,че не съм писал,отколкото да цвъкам безсмислени постинги,не мислиш ли....

А помните ли,че Една луна наеба Звездата веднъж?...


Тема Re: и аз очаквахнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано09.10.05 20:12



В поста ми няма грам лоша умисъл - прочети го пак и дано този път ти просветне! И не, не ме издразни изобщо че поста ми не е сърцераздирателен. Дори напротив - раздвам се, че не е такъв, защото тук маосво се обръща на мелодрама /към което се опитвам да съм толерантна/. Това, което ме подразни, е първо това за годините. Не мислех, че точно теб би те притеснило подобно нещо. После.. няма значение колко са се "пробвали и не са успели". Ти си си ТИ, как не разбираш! Самия факт, че макар и по един, все пак си разменяте смс.. не те е отрязала.. незнам, струва ми се, че може и да те харесва по някакъв начин. Ти имаш връзка, която е към края си, тя също има връзка.. Не ти казвам да се навираш между тях, а просто да й покажеш, че все пак не ти е безразлична. Всеки сам си взима решенията в този живот.
И накрая.. издразни ме факта, че ти си предначартал изхода от всичко това, без дори да си опитал.
Незнам.. може би не съм разбрала добре цялата история.. сигурно наистина няма смисъл.. но въпреки това, аз лично дори да виждам, че вървя с глава срещу стената, опитвам.
Късмет ти желая, независимо от това, което ще решиш!

П.п. Надявам се този път да не изпаднем пак в някое недоразумение.

Родена от пепелта!


Тема Re: и аз очаквахнови [re: Blue_Lady]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано09.10.05 20:38



ми в възрастта нямам преоблем,и сега фреднактами е по-гоялма от мен
смс-и ли викаш,дапраща,коко д ане е без хич, за нея са фрий тия смс-и,без пари демек
а там станахме приятли,колеги сме, айде-да го кажа-насеминара,що да заебава едно нелошо познанство
оттам ми иде,че всичко е предначерстано,прди д апочне
аз нема да спра,докато не получа откат,толкова мощен,че д а ме хвърли по очи на земи.
питам си тук,и очаквма хората да дадат мнение,не успокоение,както вповечето любовни казуси
сори,пишпа малко бързо,може д аима грешки:)

А помните ли,че Една луна наеба Звездата веднъж?...


Тема Re: и аз очаквахнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано09.10.05 21:15



Както виждаш, аз не съм се опитала да те успокоя. И.. само така - аз ще подпирам ако опре до откат.
А иначе.. май те притеснява как да й покажеш, че не е само за едното ебане.. права ли съм?

Родена от пепелта!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.