Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 30.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Почес... почес  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано21.09.05 17:32



Почес ;) Начетох се… честно!
Цинизми и циници, колкото щеш… Ще ви попитам направо, ето:
Как измервате любовта? Всичко прочетох… огромна, малка, само привличане, голяма, тежка, кратка, доживотна…
Как я оценявате? Единствена, истинска, фалшива, споделена, несподелена, показателна, прозрачна, несправедлива… Брехс!... цвят, мирис, консистенция, плътност… (подайте скалпел, спирт, краставичка…)
Как я разбирате? Тук са най- хубавите неща… „Знам какво е…”, „Случвало ми се е…”, „Влизам ти в положението…”
Що за циник трябва да бъдеш, за да си въобразиш че може да разбереш нещо толкоз простичко и в същото време необятно?... Що за циник трябва да си, за да си позволиш да даваш съвети?... Спрямо вашите емоции, усещате чуждите ли?... „Бягай!”, „Стой!”, „Намери и унищожи…”, „Почеши се…”, „Иди на врачка!”, „Грей се на дърва, не на парно!”... Има описани цели системи и практики за действия и реплики… ами ако не ги наизустят правилно… м?
Как окачествявате трети лица с по няколко думи казани за тях?... „… с празна душевност…”, „…не те обича истински…”, „…пропаднали…”, „…извисени…”, „Пере джапанките на баба си!”…
И най- големия номинал на циниците е: „Повярвай ми… преживял съм го!!!”… Дали? М? Кое? Моята любов ли? Изживей и още няколко заради мен…

Ади със здраве! Симпатяги ;)

...шуби- дуби означава обичам те...


Тема Re: Почес... почеснови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор borislavaa (Let's go)
Публикувано21.09.05 17:41



тук секи си казва мнението,а подателят на темата сам си преценява коя гледна то4ка да избере за правилна или не,ами ти моме с тази тема в ролята на каква се изживяваш?



Тема Re: Почес... почеснови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор desi23 (Ку-Ку)
Публикувано21.09.05 17:56



"Що за циник трябва да бъдеш, за да си въобразиш че може да разбереш нещо толкоз простичко и в същото време необятно?... Що за циник трябва да си, за да си позволиш да даваш съвети?... "

А що за КРЕТЕН трябва да си , за да задаваш толкова малоумни въпроси?

#rm -rf /bin/laden


Тема Re: Почес... почеснови [re: desi23]  
Автор borislavaa (Let's go)
Публикувано21.09.05 18:03



хахахах, е това ве4е ме разсмя с гластака си е и то бая е написало моми4ето като гледам.



Тема Re: Почес... почеснови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 18:05



Ех, че хубаво си го казала, Новобранке! И на мен много пъти ми е минавало през главата подобно нещо. Разбира се, клуба е хубав, когато имаш нужда да излееш нещо, но даваните съвети????? Никой не може да даде съвет за Любовта и не само защото тя е толкова простичка и толкова сложна, ами най-вече защото никой никога не е преживял и няма да преживее Моята Любов.



Тема Re: Почес... почеснови [re: borislavaa]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано21.09.05 18:25



ОК ;)
Приемам твоето компетентно мнение, по моята тема (дилема, казус, мъка)... Избирам го за правилно!... Защото е Неповторимо... и сега? Да търся "Нищото" ли? Или да продължавам да се чеша?...

...шуби- дуби означава обичам те...


Тема Re: Почес... почеснови [re: :)]  
Автор borislavaa (Let's go)
Публикувано21.09.05 18:26



хахахах е га ти простотията ,бе кой го е еня за теб



Тема Re: Почес... почеснови [re: desi23]  
Автор Hoвoбpaнka (...)
Публикувано21.09.05 18:30



Отдавна живя в симбиоза с кретенията и глупостта си... моя си е и си я отглеждам и пощя... като всеки прозоръчен потребител... съдба...
Та както се казва- на нас, тъпите ни е лесно ;) мислете му вие ;)

...шуби- дуби означава обичам те...


Тема Re: Почес... почеснови [re: Hoвoбpaнka]  
Авторmimeto (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 20:31



ама как така. Аз живея да давам съвети, обичам да оплювам лошите мъже, съпруги обичам да давам акъл как се прави по качествен секс. Ти какво разбираш? Идва някой в клуба и пише "изоставиха ме", "влюбена съм", "не мога без него" е как да се сдържа да не кажа нещо поучително от рода "не те заслужава", "разум и чувства са две отделни неща" и т.н. няма да давам повече идеи. Ех Новобранка опитай и ти,ще видиш за какво става въпрос.
Не ми отнемай любовта към интригата, жълтото и сълзливото!!!



Тема Re: Почес... почеснови [re: Hoвoбpaнka]  
Автор Red Medved (инат)
Публикувано21.09.05 21:27



Ми хората си говорът бе, какви циници?
Има сигурно клуб за литература ,това е друго.
Понякои път хората се чувстват зле и искат да разкажат какво им е.
Когато някои дава съвети, постепенно
се завръзва разговор и човека може би се успокоява.
Представи си някои се оплаква "Казаха ми че съм кух и ме зарязаха..." и никoй нищо не му каже. Ще си каже "Ебаси циниците , на никoй не му пука..."
Според мен не трябва да поставяш емоциите на пиедестал.Те не са толкова неразбираеми и възвишени .Учените считат
че това са инстинкти , които ни тласкат в една или друга посока ,но ние си ги наричаме емоции за да звувхи по-извисено.
А тези инстинкти ги знаят всички биолози , психолози и т.н. как точно действат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.