Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Да сънуваш бившия?нови  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 17:34



Сънувате ли бившите си любови?
След като вече сте приключили отношения, минало е време, и вече дори не мислите за тях...посещават ли ви в сънищата ви?
И как да си обясня, че цяла седмица поред сънувам един и същи човек...и всеки път съня е свързан с някаква болка, разочарование, или недоизказност...И винаги се събуждам точно когато трябва да се случи някакво развите, но не успявам да кажа, или направя каквото трябва...или той просто ми се изплъзва.
А когато се събудя помня целия сън, заедно с емоциите, които той е провокирал. Натоварващо е. После ми трябва поне 1/2 - 1час, за да се разсея и да се освободя...
Почвам да се чудя, дали нещо не дължа на този човек, или подсъзнателно да мисля, че той дължи на мен...Принципно отношенията ни наистина не завършиха хубаво, имаше недоизказани неща...но пък мина доста време...
Какво мислите?
А с вас случва ли се?



Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: Фeя]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано22.08.05 17:41



Лично при мене си има запазено място през нощ горе - долу.
Тежко , но няма как - на съня не се заповядва.И така е от години...



Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: Sarfa]  
Автор desi23 (член)
Публикувано22.08.05 18:43



Това си е резултат от потисната емоционалност-следващия път, като искаш да вдигнеш скандал-направи го, като искаш да кажеш на някого нещо мило-обади му се.....аз поне така правя...и сутрин се събуждам изключително енергична, през деня имам страхотно настроение почти винаги, а нощем.....изобщо нямам проблеми със съня, понеже не сънувам, т.е не помня какво сънувам. И така е от години....;-)

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: desi23]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано22.08.05 18:49



Не подтискам емоциите си.Когато искам да кажа нещо го казвам.
Просто имах силна връзка.А и аз много се привързвам.



Тема Дааааааанови [re: Фeя]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 18:58



Сънувам . 2 основни варианта.
1. Човек който още обичам и с който имаме нереализирана връзка поради взаимен цикличен инат. Много често го сънувам или с други жени и че аз ревнувам или съм тъжна или с мен.
2. Единствения ми 'бивш' към който имам чувство за вина тъй като се разделихме защото чувствата ми към него изчезнаха с времето. Много рядко и сънища свързани със съжаление към него.



Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: Sarfa]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 10:08



От години..? лелеее
А има ли друг мъж до теб?



Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: Фeя]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано23.08.05 10:20



Откъде да знам има ли...I am the one and only!



Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: desi23]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 10:20



И аз почвам това си мисля...съзнанието може да е забравило, и човек да мисли, че е преодолял, но подсъзнанието пази някаква подтисната емоция...
Подсъзнанието пази всяка информация.
Иначе и аз като теб - не подтискам в себе си чувствта, предпочитам да давам воля на емоциите си и да изказвам нещата, не да ги тая в себе си...но с този...не го направих. Подтисках и преглъщах. А не трябваше, трябваш да се освободя навреме от всичко, което ми тежеше, а не да го нося
И сега подсъзнанието предателски ми напомня. Предполагам...



Тема Re: Да сънуваш бившия?нови [re: Sarfa]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 10:28



О, сори, ти си било мъжко
Е, тогава въпроса ще е - има ли друга жена до теб сега?



Тема Re: Дааааааанови [re: ***]  
Авторфeя (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 10:35



Ама защо позволявате такива глупави неща като инат да пречат на възможността да бъдете щастливи?! Човек заради едната гордост се отказва доброволно от толковва много неща..! Струва ли си?
Взимай мерки, докато още не е станало невъзможно да сте заедно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.