Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 30.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Обичам я, но не мога да бъда с нея ...  
Авторпycтoтa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 13:50



Винаги съм смятал, че това е глупаво оправдание. А ето че се сам попаднах в такава ситуация. Искам да съм с нея, но не мога, нямам силата да повярвам, че мога, че нещо би се получило вече между нас. Как е възможно това? Как може да се страхуваме от най-хубавото нещо в живота си? Как може да пропиляваме щаститето си с лека ръка? И най-вече, как е възможно да нараняваме и отхвърляме любовта на живота си? Как можем да убиваме човека, който значи всичко за нас? Как е възможно да избираме да живеем без човека, който е целият ни свят? Как? Що за лудост е това? Лоша карма? Човешка слабост и страх? Любов към безмерната болка?



Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: пycтoтa]  
АвторSPUD (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:19



понякога обстоятелствата го налагат. ако няма обективни пречки да го направиш не зная какво те спира. в смисъл ако не трябва да оставиш някого примерно в името на новата любов



Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: SPUD]  
Авторпycтoтa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:26



Какво означава обективни пречки? Или по-точно, кои обективни пречки могат наистина да са пречки в такъв случай? Кого да оставиш и защо?



Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: пycтoтa]  
Автор sign_light (романтичка)
Публикувано19.08.05 14:27



Аз не разбирам, какво ти пречи да бъдеш с нея освен стаха? Ако наистина обичаш, а и тя теб, тогава това не трябва да те спира



Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: пycтoтa]  
Автор desi23 (минаващ)
Публикувано19.08.05 14:41



След като имаш вътрешното убеждение, че между вас няма да се получи нищо, няма смисъл да насилваш нещата. Интуицията е хубаво нещо, така че не я пренебрегвай съвсем

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: пycтoтa]  
Автор3eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:44



Има ли обективна причина, за да се отказваш от жената, която обичаш?
Анализирал ли си трезво това, което те е накарало да се отдръпнеш?
Ако не намираш пречки да сте заедно, проблемът е в самия теб. Прощавай, но в такъв случай явно твоите емоции, объркване и своеобразен мазохизъм са по-важни за теб от жената, която си оставил. И това "най-хубаво нещо в живота ти"-"човекът, който значи всичко за теб" са само фалшиви думи, бла-бла-бла. Това, което се "получава" между двама души, не е резултат на действието на невидими сили, а зависи от самите тях, от дисциплината им, от отдадеността им на другия, от грижата им за него, от саможертвата им...В този случай не "можеш" да бъдеш с нея, защото просто не го искаш достатъчно... Не си измисляй драми, където няма повод за тях. Защото няма, наистина няма оправдание за такава нерешителност... Извинявай за резкия тон, не съм искала да те обидя, позволих си да ти наговоря тези неща, защото страдам от един малодушен мъж, който по същия начин дори нямаше смелост да ми каже в очите, че се разделяме окончателно, а просто изчезна докато ми повтаряше същите глупости за най-хубавото нещо в живота му......



Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: 3eлeнa]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано19.08.05 14:47



Да не си пишете с него сега?



Тема Какво му е толкова сложното? [re: пycтoтa]  
Автор Утeшитeл (Истински)
Публикувано19.08.05 14:48



Като я обичаш - живейте заедно, оженете се, имайте си дечица и бъдете много щастливи! Кви са тия работи - обичам я, ама не мога да съм с нея? Да не е омъжена? Или ти си женен? В този случай разбирам. Ама иначе това си е излишно усложняване на живота като в сапунен сериал. Страхувал се - абе няма такива филми - хващаш бика за рогата и смело напред. Иначе ще съжаляваш.



Тема Re: Обичам я, но не мога да бъда с нея ... [re: пycтoтa]  
АвторScio (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:49



Подобни алогизми обикновено са привилегия на дамите, та най-точни отговори може да ти даде жена .



Тема Re: Какво му е толкова сложното? [re: Утeшитeл]  
Автор Sarfa (обичащ)
Публикувано19.08.05 14:51



И аз така си мислех за мойта най-голяма изгора...че не мога...ама се оказа че мога,мога и още как.
Щом ограбих цветарски магазин да я събудя със сини рози...представете си доколко можех.
Стига си мрънкал момче !





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.