Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: internet i liubovtaнови [re: franny_glass]  
АвторThe CAT (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 22:20



Здравей, franny_glass, отзовавам се веднага като имаща някакъв опит с интернет връзките (е, тя е само една, но пък продължи доста).
Запознах се със сегашното си гадже през юли 2003 в един от тези сайтове - bgdate мисля беше. Просто беше лято, нямах си приятел и се задаваха 2 абсолютно свободни за мен месеца. Наистина, пълно беше с празноглавци, мухльовци и женени, търсещи просто секс, но съвсем скоро попаднах и на Моят човек. След няколко разговора по icq се срещнахме, много си допаднахме и т.н. Е, впоследствие се оказа, че и той е комплексар (но кой ли пък от нас не е?) и през втората година на двугодишната ни връзка често ме е лъгал, лъгал, лъгал... осъзнах, че е човек прикрит, фалшив и притворен... само го чакам да се върне от морето и ще го зарязвам . Но това няма значение, такива хора срещаш и в реалния живот и изисква време, за да го разбереш. Важното е, че за известно време имахме хубава връзка с много приятни моменти.
Та това, което искам да ти кажа е, че както и в реалността, така и в Нет-а важното според мен е да се държиш естествено и ако имаш и мъъъничко усет можеш да откриеш приятни хора.



Тема Re: internet i liubovtaнови [re: The CAT]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано31.07.05 22:28



blagodaria ti CAT. i az zasega ne se predavam, prodyljavam da tyrsia. ot 1 sedmica se motaia po tezi sites i zasega nishto ne se poluchava. a te horata sa syshtite, kato tezi koito sreshtash v realnia jivot. samo che mi se struva che v tezi sites se znae zashto sme tam i niakak si horata sa po otkroveni. poslednoto mi gadje se vlachi 6 meseca podir men predi da me pokani na sreshta i az si misleh che sme si samo priateli. posle se okaza che me haresval, che me obichal, a sega ne mi vdiga telefona si. i az zatova reshih da ne stradam, a da deistvam. pyk kakvoto stane.
a za tvoia chovek - syjaliavam. no pyk e iako che ti e bilo hubavo. ako go zarejesh bi li probvala pak v saitovete za zapoznanstva?



Тема Re: internet i liubovtaнови [re: franny_glass]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 22:34



Moya savet e probvayte s balgari v chujbina uk,usa.Mnogo sa samotni i imate shans da se poluchi neshto gotino.



Тема Re: internet i liubovtaнови [re: franny_glass]  
Автор uchenika_na_mudreca (ентусиаст)
Публикувано31.07.05 22:41



Според мен не трябва да се концентрираш основно към търсенето на гадже.
Когато човек скъса с гаджето си в него се отваря една огромна дупка - така да се каже вакум от потребности за социални контакти. Не е правилно веднага да се търси тази потребност да се запълни от ново гадже въпреки че така най- бързо се получава. В тези потребности има и доста нужда от обикновено приятелство и по - добре основно това да се търси - и не само естествено - за да не се получи, че новия който намериш да заеме "незаслужено"голямо място в живота ти ей така от раз - това което е заемал предишния.
Уфффф дано да се изразявам достатъчно ясно.

Не знам доколко ме разбра , но ми се струва някак логично.

Мъдростта е баланс между знанията, интелекта и човечността.


Тема Re: internet i liubovtaнови [re: franny_glass]  
АвторThe CAT (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 23:04



Да, Франи, мисля пак да пробвам в сайтовете за запознаства по някое време, но искам първо да отшуми огорчението и болката от раздялата (която предстои). Пък и няколко приятелки, виждайки ме вече няколко седмици как страдам и задавам с драматичен глас десетки пъти въпроса ”защо? Защо той е такъв?” май сериозно са се заели да ме запознават с разни мъже . Но определено ще видя и какво става по въпросните сайтове.
И между другото uchenichkata na mudreca е права - не подхождай с ясната и единствена идея да си търсиш гадже - много принудено се получава някак... по-скоро просто си побъбри с хората там, ей така, колкото да си намираш занимание от време на време. И изобщо не си мисли, че регистрирайки се там автоматично това те прави отчаяна жена. Истина е, че трудно се намират партньори.



Тема Re: internet i liubovta [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано03.08.05 01:22



prava si. ama i az samo opipvam pocvata zasega i na tazi vyzrast, koiato sym ne moga da se hvyrlia prez glava. prosto se chudeh dali v tezi saitove ne sa samo nenormalnici



Тема Re: internet i liubovta [re: uchenika_na_mudreca]  
Автор FENlKS ( different)
Публикувано03.08.05 01:40



В предишното мнение Котката те нарича учениЧКАТА на мъдреца, както аз бях прочела ника ти в началото . Странно, че сме две. Какво е според теб обяснението ?
На мен ми каза преди, че може да искам да си жена-не, не е така, трябва да се позамислиш малко повече.



Тема Интернет и любовтанови [re: franny_glass]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано03.08.05 10:44



И в интернет и в реалният живот би могла да срещнеш любовта.Стига вече сме робували на предрасъдъци,че видиш ли в нета били само маниаците.А дали няма кретени и по баровете?Дали е по-добре да тръгнеш да търсиш сродна душа по кръчмите или по дискотеките и клубовете?Нормални и самотни хора има много.Важното е да се откриете.Пък било в нета или на улицата-има ли значение?!
Забравих да спомена-запознах се с едно момче точно в нета...Видяхме се...Минаха 3 години от тогава...И сега сме вече семейство...
Така че-случват се и такива неща



Тема Re: internet i liubovtaнови [re: franny_glass]  
Автор chiza (новак)
Публикувано03.08.05 10:57



Ако искаш моето скромно мнение,не е тук местото.Вероятността да попаднеш на точния човек е почти минимална.Нета дава възмозност за много полуанонимни контакти,което от една страна е добре, но от друга, ако ти допадне човека си в състояние да го идеализираш и преписваш качества, които той всъщност не притежава...Опитай да си намериш приятели тук,на първо време и това е добре



Тема Re: internet i liubovtaнови [re: franny_glass]  
Автор BasiPiklata (hopeless)
Публикувано03.08.05 11:16



А защо трябва да контактуваш с хората тук като потенциални избранници...?!??!?! :)))))) Помисли си само...запознавайки се на улицата с някого по същия начин ли го приемаш...??!??! :)))))
Много е затормозяващо да подхождаш с предубеждение към хората...та било то и във виртуалното пространство...!!! Твоето предубеждение в случая е нагласата с която тръгваш към хората....веднъж негативното ти отношение към този тип запознанства и втори път очакването да ГО срещнеш ей тъй небрежно преминавайки през някой сайт за запознанства. Ако успееш да премахнеш предубедеността си по принцип към нещата мисля, че ще се чувстваш по-добре... :))))))))))

Dead Bodies Everywhere!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.