Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема много тъжнонови  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 19:44



Днес ми стана много тъжно. Въпреки че си получих сем еса ... и двамата имаме семейства и не можем лесно да се виждаме-особено вързан е той. Писа ми че няма да може да се видим тези дни, аз му казах че ще заминавам , тъй като обичам да пътувам и така ще се утеша. Той ми писа че го е заболяло сърцето от моето "утешение". Опитвам се да се конролирам, тъй като съм доста емоционална и ми се иска да сме непрекъснато заедно.Ама той някак си май ме изревнува.Стана ми тъжно... После ми се обади по телефона, но пак ми е тъжно.Понякога тези общоприети норми са направо задушаващи, а ти се иска да изкрещиш че не си умрял и въпреки брака си още си жив и обичаш.Въпреки монотонноста на съпружеския живот си обичана, ухажвана, жадувана. Иска ми се да се хванем за ръце и да вървим из улиците, да се целуваме на всяка крачка , да се заливаме от смях... Ама веднъж го направих и положението беше катастрофално. Заради хиляди причини трябва да криеш чувствата си , любовта си, мечтите си, защото след като си се омъжила НЯМАШ ПРАВО ДА СИ ЖИВ ЧОВЕК, трябва да си мрачно подобие на безразличие, безчувствие, скука. Тия мъртви жени как ли живеят- мъчно ми е за тях и аз бях такава.Пази боже.



Тема Re: много тъжнонови [re: 123]  
Автор oбичaй! (непознат )
Публикувано08.07.05 21:15



Мъртвите жени са мъртви - те не живеят!
По-зле са живите, които се опитват да убиват любовите и сърцата си.
Важно е, да обичаш!
Идва момент, в който няма значение дали това е съпругът ти. А и обикновено той се е постарал да направи любовта ти към него.... горчива. Но трябва да обичаме! И любовта към деца, родители, приятели... не стига.




Тема Е да, тъжно е да си пчеличканови [re: 123]  
АвторУтeшитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 22:08



която скача от цвят на цвят, но и на тези които си ужилила също им е тъжно... Нали щеше да се развеждаш? О, да - забравих за двете малки ангелчета дето си искат и мама и тати... Значи който кръшка е жив, човек, пък който не кръшка е умрял. Е значи поне за известно време и аз бях жив... За катастрофалното си права - не трябваше да си признаваш. Абе всичко ще се оправи като ни прибере Исус Христос в царството Си.



Тема Re: много тъжнонови [re: 123]  
Автор caнтaн (звук)
Публикувано08.07.05 22:13



да тъжно ! може би след време ще се връщаш към този период от живота си !
И ТОГАВА:
човек съжалява за нещатата дето е искал и не е направил, не толкава за тези дето е направил!
не бъди страхлива !
страха убива душата!



Тема Re: много тъжнонови [re: 123]  
Автор desi23 (минаващ)
Публикувано08.07.05 22:18



тъпа курва

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: много тъжнонови [re: desi23]  
Автор FENlKS ( different)
Публикувано09.07.05 03:50



Кой пък ти дава право да правиш категоризации и оценки на нечий живот. Някой искал ли ти е мнението? Тъпото парче си ти, щом не можеш да разбереш, че всеки сам за себе си решава как да живее и как се чувства най-добре, защото си има свои причини, които ти няма как да знаеш, първобитно млекопитаещо. Познаваш ли я, секс правили ли сте? Само пълен тъпанар може да плесне толкова скапано мнение, на нещо искрено споделено. Ако мислиш различно -ок, но не е този начина да го изразиш.



Тема Re: много тъжнонови [re: FENlKS]  
Автор desi23 (минаващ)
Публикувано09.07.05 10:33



А ти какво искаш-да кажа браво на няккава кака, която спи с чужд мъж и освен собственото си семейство погубва и още едно?!?И в същото време това тъпо нищожество хленчи тук, че й било много тъжно. Интерсно ми е защо не вземат да се разведат пък да си живеят така, както си искат...да, ама не, щото онзи момък предпочита да изчука тъпата кака и после да се прибере при жена си, а каката пък от своя страна предпочита да кръшка през уикенда, а после да се прави цяла седмица на добра майка....гнусно, адски гнусно.....

Знаеш ли, скъпа ми Феникс, мисля си, че хората трябва да имат поне малко достойнство, а не да прибягват до евтин курвелък!!!!!!

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: много тъпонови [re: desi23]  
Авторyиkeнд (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 16:53



евала за мнението !
леко грубо, но напълно заслужено за нещастните страхливци ,които лазят през живота хленчейки и нямат смелост ,характер нито съвест.
като плъхове се крият по дупките, сиви и безцветни като живота ,които водят.




Тема Re: много тъжнонови [re: 123]  
АвторПaзи бoжe (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 17:01



ти си мъртва драга, не другите, които оплакваш!
само крадеш мигове за да запушиш глада си да си сред живите.
уви за там ти липсва характер!

крий се по кьошетата, те са за такива като теб



Тема Re: защо сьдите???нови [re: Пaзи бoжe]  
Автор zruntce (zakachka)
Публикувано09.07.05 17:15



Никой от вас не е застрахован,че утре няама да е в подобна ситуация. Да имаш мнение е едно,но да слагаш етикети с обиди...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.