Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 29.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да го издам ли на близките му????нови  
Авторsofia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 19:50



След болката идва ред но желанието за отмъщение;И не се срамувам само не мога да реша как да го направя.ДАИТЕ ИДЕЯ - НО ТАКАВА ЧЕ ДА ГО ЗАБОЛИ ТОЛКОВА СИЛНО КОЛКОТО ВСИЧКИ ЖЕНИ КОИТО Е НАРАНИЛ.
Опасен чар - име на мъж който си играе с любовта и доверието на жени в чужбина.ОТ 15 ГОДИНИ СЕ ПРИСЛАМЧВА КЪМ НЯКОЯ ЖЕНА И СМУЧЕ ВСИЧКО ОТ НЕЯ.А разказва история на несполучлив брак в БГ дъщеря за която страда.Търси да си уреди РАЗБИТИЯ живот с лъжи и лицемерия на гърба на някоя самотна жена.Една от тях бях и аз.Но имах късмет и всичко разбрах сега искам да намеря семейството му и ги светна какво прави скъпия им в чужбина.Дъщеря му се казва Маргарита и е някъде 20год.. Кажете драги приятели как да постъпя.



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: sofia]  
Автор FANTAZlA (наблюдател)
Публикувано01.06.05 20:11



Бързо намери добър детектив , щом си решила да му разкриеш спатиите.

Трябвя да се живее!


Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: sofia]  
Автор Уcтpoyмeн ()
Публикувано01.06.05 20:13



Защо питаш? Направо го издавай, влечугото, да се мъчи...



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: sofia]  
Автор Cathy (непознат)
Публикувано01.06.05 20:14



И какво ще получиш от това? Удовлетворение, отмъщение - може би?

Би си струвало ако по този начин е възможно да го възпреш да наранява следващи жени, но дали е възможно. Какво мислиш че ще стане, ако разкажеш на семейството му? Защо смяташ, че ще ти повярват, имаш ли доказателства, сигурна ли си, че те отдавна не знаят за поведението му? Може да не им пука. На твое място не бих се занимавала с този човек повече, никога. Взимай си поуката, а той рано или късно ще си намери майстора. Не си цапай ръцете с несигурни отмъщения. Тегли му една майна и гледай своя си живот.



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: sofia]  
Авторблизkитe мy (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 20:27



1 - остави човека на мира
2 - остави форумите на мира
3 - иди на почивка



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: Cathy]  
Автор5ko (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 20:30



"Взимай си поуката, а той рано или късно ще си намери майстора. "

А може би лекето си е намерил най-после майстора, а ти я караш да забравя! И каква поука да извлече- "Спасих се, божичко какъв задник е тоя!" Дотук ли да спира? Нали трябва да помогне на останалите жени и да постави край на това веднъж завинаги? А не трябва ли и нашия герой да си извлече някаква поука, не само потърпевшите?

Ама ти, Кати, така си ги говориш едни... ама представи си, че на теб ти се случи това. Веднага ли ще му простиш и ще си дадеш другата буза или ще искаш да му го върнеш тъпкано?!



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: 5ko]  
Авторsofia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 20:41



И аз се страхувам ,че още ще паднат в плен на чара му .А и заради мен искам да го накажа по няакаков начин за да види че има и възмездие.
Защо все трябва да мълчим и не огласяваме такива красавци.
А той ако ме усети ще ме заколи.



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: 5ko]  
Автор Cathy (непознат)
Публикувано01.06.05 20:44



Хората ти правят това, което им позволиш да правят с теб.

Я си помисли, ако някоя непозната дойде при теб и почне да хули баща ти или майка ти, какво ще направиш и на кого ще вярваш? Такава бих я изслушала и бих я пратила на майната си. Не знам каква е конкретната ситуация от тези няколко написани реда, но защо мислиш, че това изобличение въобще гарантира някакво наказание за този мъж. Едва ли го очаква екзекуция с камъни. Ако изобличението гарантира край за неговите похождения, ок, тогава е дори редно да се направи опит да бъде спрян по този начин. Но си мисля, че става въпрос за зрял мъж над 40, който явно си има самостоятелен хойкащ начин на живот и това, че съпругата му евентуално ще му размаха пръст едва ли ще го трогне. Възможно е и да знаят, нима това "смукане и унижаване" на самотни жени не изисква време, ресурси, отсъствие от семейството? Не ме разбирай погрешно, не го защитавам, но трябва да се помисли преди да се действа. Къде остава възможността да бъде наранено семейството му, което е невинно?



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: FANTAZlA]  
Авторcoфия (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 20:44



Къде да го намери нали и аз съм на 1000км от БГ.



Тема Re: Да го издам ли на близките му????нови [re: Уcтpoyмeн]  
Авторsofia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 20:56



Ах как добре го казажте -влечуго...ДА искам да го накажа но незнам точно как.
И ТО ЗАРАДИ ВСИЧКИ НАРАНЕНИ И ИЗПОЛЗВАНИ ЖЕНСКИ ДУШИ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.