Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 13.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля за съветнови  
Автор ()
Публикувано10.05.05 12:41



Историята е кратка, харесвам един мъж от близо 2 месеца. Още от самото начало усещах, че е споделено...беше приятно защото през цялото време си играехме един с друг... онази тръпка..нали знаете... разменени смс-и ... казвахме си нещата, но не точно... излизахме няколко пъти, всичко нормално нали...без да прескачаме границата! прекараваме заедно голяма част от времето си защото така се случва и налага... а и желанието го има! Въпроса ми е друг, то всъщност не е върос, просто съм объркана, защото минахме летвата!С две думи ще обясна, за да ми кажете това което аз не разбирам... преди 1 седмица...се виждаме..бяхме се събрали много хора, имаше повеод... общо взето се изпонапихме всички... беше много весело...прибрахме се след това в един приятел няколко човека...пихме по няколко бири и заспахме... аз и той на едно легло... сутринта по някое време се събудих...бях обърната към него...а той ме беше прегърнал... отворих очите си и видях че и той не спи... засмяхме се..сетихме се каква дивотия беше вечерта... станах и донесох по чаша вода...бяхме пресъхнали направо!Занесох чашите и си легнах... тогава той почна да ме целува, разбира се аз не се дръпнах... целувахме се до обяд.. часове наред... беше хубаво...не спирахме... тогава той можеше да ме има...можеше но нито той посегна, нито аз... целувките и прегръдките бяха сякаш достатъчни... тогава той ми каза нещо...което аз бях казвала преди години, подобно на думи , но смисъла беше същия..." Представи си, че сме слепи, искам толкова дълго да целувам устните ти, искам да ги познавам, да ги знам наизуст... искам всеки път когато ги докосна да ги познавам, без да се налага да ги виждам...всеки път когато те доближа да знам, че си ти" ...това ме вцепени за момент... и след това..прекарахме цял ден заедно... видяхме се на следващия ден и се държахме пак приятелски..както преди, все едно нищо не се бе случило.... чувствах се спокойна, знаех че това не е началото, че има още неща които да се случат за да започне нещо ако изобщо започва... страх ме... онзи ден на 6 май се бяхме събрали приятели... и след 2-та водка му написах смс.. попитах го как е и бля бля... липсваше ми... той беше на работа и нямаше как да дойде... разменихме няколко писма... и аз го попитах дали помни какво ми е казал... исках да му благодаря, да му кажа, че казаното ме е впечатлило, че съм се почувствала много добре... че го харесвам... но не съм сигурна дали го помни, защото той се озадъчи от смс-а..., малко е странен..идва почти всеки ден и стои с часове, но не припарва... аз също..само странни погледи ... закачки и това е...
Харесвам го адски много... не знам дали да поговоря с него, не ми сеиграе вече...целувах го толкова дълго...и искам пак... но от тогава нищо... измъчвам се... посъветвайте ме... не ме критикувайте, нямам нужда от това.. ситуацията е малко странна...

Силата на човек е в това да умее да показва слаботите си!


Тема Re: Моля за съветнови [re: TЯ]  
Автордecп (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 12:58



пълно е със смахнати мъже
само това установявам



Тема Re: Моля за съветнови [re: дecп]  
Автор kykлaтa (търсеща)
Публикувано10.05.05 13:02



всички са еднакви!! ..само някаи са по-интелигентни!!!

Адът сигурно е опустял...всички дяволи са тук....


Тема Re: Моля за съветнови [re: kykлaтa]  
АвторSladostrastnica (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 14:10



ne predpriemai parvata kra4ka kam legloto ti.prosto go predizvikvai i se draj priatelski. az taka izlizah 3 mesea s edno mom4e i mislih 4e me haresva samo katopriatelka vapreki 4e ot vreme na vreme po4na uj slu4aino da mi hva6ta rakata po zadalgo kato mu podam ne6to s 4asove se razdeliahme ve4er i nakraia se prestra6i i me popita direktno...biah na sedmoto nebe!!!tai 4e ne se ot4aivai i na men mi se struva6e stranna tazi situacia v koiato biah az.prosto niakoi im e neudobno i se pritesniavat neznam dali pri teb slu4aia e takav samo 4e ili prosto si ima seriozna priatelna. ako e parvoto radvai se posle goliama strast 6te padne...



Тема Re: Моля за съветнови [re: Sladostrastnica]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 14:31



ми няма си приятелка със сигурност... няма си... надявам се и при мен да се получи нещо подобно... бих могла да му кажа, че ми е трудно, но много се замислям дали е нужно да говоря за това... просто чакам момента в който ще дойде с нетърпение... да го видя... и поле и следващия и така... надявам се



Тема Re: Моля за съветнови [re: TЯ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано10.05.05 17:17



харесва му да се целува, и то точно с теб.
Какво ли си му написала в смс... буквално ?! въобще, смс-и, интернет - не е добра идея. Най-добре ще се разберете наживо, вижда се.



Тема Re: Моля за съветнови [re: TЯ]  
АвторSladostrastnica (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 17:23



ako e taka radvai se na jivota.trapkata 6te se usilva. pritesnitelen li e? moia e takav dori ot kakto se slu4i i raztoianieto ni deli i mu e mnogo trudno kato se vidim sled vreme vednaga da se otpusne.i 4ak za 4ao se prestra6ava da me celune i posle kato se po4ne niama spirane.po celi 4asove visim vav vhoda zamalko i da go napravim za sboguvane.ama edin pat ne se otpusna i re6ih da go darja v naprejenie i az togava ne go predizvikvah mnogo a se pravih na udarena.ama vse pak da znae6 kato mi kaza parvia pat 4e iska da sme zaedno stana taka 4e ciala ve4er sabiral kuraj i priatela mu samo go vrankal da deistva. a toi ne smee ta se 4ude6e kade da obikaliame dokato se prestra6i i zamalko da me izpusle i ve4e na tragvane izpliu kama4eto. ama i posle kato ostanahme na same 1.5 samo si govorime ob6ti ne6ta i na razstoianie sedi. mnogo se pritesniava6e. dano i pri teb se raziat taka ne6tata. men mnogo 6tastliva me napravi toi.a tvoia kolko e goliam i kakva zodia e/poniakoga i tova predopredelia haraktera na 4oveka- kolkoto i da ne im se viarva na niakoi/.i vnimavai kvo 6te mi kaje6 da ne se okaje edin i sa6ti 4ovek!!!4e moia si mi e mnogo skap!!!



Тема Re: Моля за съветнови [re: TЯ]  
АвторSladostrastnica (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 17:25



nedei da mu kazva6 ni6to tova e moia savet.prosto se draj estestveno i badi vesela.



Тема Re: Моля за съветнови [re: TЯ]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано10.05.05 21:46



Ами всичко ми се вижда ОК Определено нямаш нужда от съвет



Тема Re: Моля за съветнови [re: TЯ]  
Автор __LOVER__ (Специал-Бленд)
Публикувано10.05.05 23:20



Здравей,

определено от доста отдавна не бях чел тук, нещо което да е толкова красиво и в същото време семпло. Развам се, че все още има хора, които посрещат любовта по този начин!!!

За съвет незнам какво точно да ти кажа... нещата, които ми идват на ум сега са следните: според мен е добре да търсиш контакта с него, да го каниш на по кафе понякога, но не всеки път .... на мъжете понякога ни липсва решителност . Но същевременно е важно да се държиш по начин, такъв, че да не изглежда, че му се предлагаш на тепсия ... хем да го улесняваш, хем и да не става пък прекалено лесно за него. Малко е трудно за обяснение, но ще се наредят нещата... Желая ви успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.