Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 23.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема до william josephнови  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 16:28



здравей, винаги ми се е искало да те попитам за твоята любов.. какво я направи толкова специална, какво се случва с нея сега и защо не успяваш да я забравиш?
наистина ще ми е приятно ако отделиш минутка-две за споделиш.
обичам начина по който пишеш за нея



Тема Re: до william josephнови [re: дeни]  
Авторwilliam joseph (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 17:05



ммм ще се пробвам да обясня .. дали ще ме разберете незнам
... тя ми подари цвете .. една маргаритка .. на парвата разходка с нея из гората .. и беше сланчево .. и беше топло за сезона .. беше зелено .. беше приказка .. беше мечта.
от всички жени които познавам/ходил/занимавал/свалял/са ме сваляли тази е някак си специална .. усещам го... какво друго ме привлича в нея.. не мога да го обясня опиша с думи но мога да се пробвам.. това е онзи момент в който гледаш в очите и не виждаш лицето а виждаш душата.. колко е близка .. знам че и тя така ме гледа защото ми го е казвала.. сродни души .. успява някак си да уцели вълната на която мисля .. може би и защото тя е на същата и когато съм депресиран с 1 изречение успява да ме успокои ..

какво се случва с нея сега .. просто пътищата малко ни се разминаха но не искам да говоря за това .. а дали има надежда .. има но трябва да се случат някои работи .. толкова по този въпрос

защо не успявам да я забравя ли .. странен въпрос
ми защото не успявам .. като погледна жена и виждам нея .. като затворя очи пак нея .. като излезя с някоя жена на среща ми доскучава стигам до един момент просто се отегчавам .. измислям си някакви извинения и си заминавам
... това бяха опитите ми да я забравя но даже и тях прекратих.. само наранявам разни жени и после се чудят къде са сбъркали и мен ми стажа съвестно даже че съм излизал с тях ... сега само се надявам .. и отговора защо не мога да я забравя .. защото тя не е "тя" а е "Тя"



Тема Re: до william josephнови [re: дeни]  
Авторalison (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 17:08



....и на мен ще ми е интересно да разбера нещо за тази твоя любов. Кажи ни, сподели какво стана? Наистина е невероятен начинът по който пишеш за нея... Явно много я обичаш - какво стана, че има такава болка в сърцето ти? С какво тя за теб е по-специална от всички други?
Чакам с интерес



Тема Re: до william josephнови [re: william joseph]  
Авторwilliam joseph (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 17:10



... забравих и това ..
... да те хване за въката и да изминеш 200 метра с нея и да знаеш че не искаш нищо повече от живота .. просто да я даржиш за ръка и да си щастлив ...

това е



Тема Re: до william josephнови [re: william joseph]  
Авторalison (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 17:16



Пожелавам ти някой ден... и то съвсем близък ден... пътищата ви с тази ЖЕНА пак да се пресекат и... от това кръстовище да поемете заедно в една и съща посока... ръка за ръка, усмихнати и щастливи.
Вие се обичате и ти го знаеш по-добре от всеки друг.... и ще си позволя един малък съвет: Не си заслужава да търсиш някакъв неин заместител - просто защото докато тя изпълва сърцето ти, в него няма да има място за друга.
Пожелавам ти успех



Тема Re: до william josephнови [re: alison]  
Авторwilliam joseph (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 09:26



blagodaria :) dano svetofarite po krastovishtata vse zeleno davat :)
a inyche az chesto pisha takiva neshta no po goliamata chast sa na hartia i otivat v kosha vednaga sled napisvaneto i az neznam zashto ..



Тема Re: до william josephнови [re: william joseph]  
Авторcилвия (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 10:19



едно въпросче имам - коя зодия си?
и тя коя е?



Тема Re: до william josephнови [re: cилвия]  
Авторwilliam joseph (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 10:20



az sam vodolei
i tia e vodolei

am shto pitash na koia zodia ti prilicham?



Тема Re: до william josephнови [re: william joseph]  
Авторcилви (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 10:25



неможе да бъде! аз мислех 4е си водолей и бях даже сигурна но реших да не питам направо за да не решиш че съм с предразсъдъци!!!!
моля те кажи ми на коя дата си роден?



Тема Re: до william josephнови [re: william joseph]  
Авторwake_up (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 10:39



А аз се чудих защо толкова много ми приличаш на самата мен

Водолеите наистина могат да ЧУВСТВАТ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.