Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 00:33



Леле това стана като книга игра...следващ ъпдейт...днес отново се виждаме... никои на никого не се беше обадил разбира се. Имах среща с една наша обща приятелка и той цъфна точно в часа на срещата ни там. Хм и не беше изненадан за една моя страхотна новина свързана с кариерата ми...някой му беше казал..все едно де.

Пак си ми беше хубав, но този път докато бяхме в кафето аз си говорих за гаджето, къде сме ходили и тн и тогава видях погледа му. Сдуха се, незнам защо, защото от самото начало знаеше че си имам гадже...и на мен ми стана едно хубаво, че най-накрая казах коя съм за какво се боря и какво искам от живота...

Поддържаше разговора с приятелката ни...и не си мърдаше очите от нея...а седеше срещу мен...ок де, очаквах я тази реакция...тъкмо като си тръгваше, приятелите му отиваха да гледат мач и той с тях и пак ме погледна в очите и просто не можах да се сдържа и казах на приятелката ми, че просто всеки път като го видя се залисвам супер много, което си е истина...той подочу и се усмихна, и вика кво кво, е казах му да изчезва по-бързо, за да не изпадна в обяснения....

Хехе, обясних на нашата приятелка как са нещата, тя много харесва моето гадже, но и май има чувства към този ми интересен приятел...хъм..е все едно, както вече знаем аз съм уважавана и сериозна жена..и такава ще си остана..хъм хъм... Той искаше да ходим заедно в стокхолм...5 приятели и аз...но няма да стане заета съм точно тогава... а и обичам гаджето си повече от всичко на света.

След около 2 часа му изпратих смс...казах му че не мога да отлепя очи от него всеки път като го видя и че около него се чувствам толкова добре, но че не искам да омазвам нито моя си живот нито неговия...просто исках да знае че ми харесва и да се радва...наистина се надявам да се чувства добре, поне аз бих се чувствала така ако някой ми прати такъв смс...хех

И съм много доволна. Най-вече че си казах каквото си имам да си казвам и така ми олекна...Може да помислите че съм шашната, обаче се чувствам много силна и много доволна...сега вече мога да си се заема с моя си живот цветен, в който ми е така интересно и уютно...ще ми е интересно да изразите мнение, но аз се чувствам така свободна и лека..

Това го правя за първи път в живота ми така да си казвам без да ме е страх, че ще ме боли...за какво да ме боли?!?! тъй като аз не търся нищо в тази връзка..то връзка не бих го нарекла в това познанство...а и си мисля той ми е благодарен за това и щастлив....Хехех, не ми отговори на сосния смс, но и не очаквам да ми....какво да каже...оу верно ли?!:) хм, готино се чувствам, надминах себе си:)



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби" [re: Илинa]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано04.05.05 01:56



Golqma gre6ka, zakysala si go, macka..

Dulce et decorum est pro patria mori!


Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: Илинa]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 12:30



ами верно си го закъсала...
ако пича е поне малко добър стратег и манипулатор така ще ти завърти главата заради тоя смс, че ще ти се съсипят всичките бъдещи евентуалности дето си ги мислила за готиното си гадже и 100-те ви деца, дето ще имате, и не само, че това ще бъде съсипано, ами и ще си мислиш, че Ти така си искала и Ти така си избрала...
..рано е да се радваш.
не подценявай "противника"...



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: -]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 13:11



Абе хубаво, но в крайна сметка тия неща със завъртането на главата зависят и от мен, дали ще му позволя. Ако ще да бъде най-големия манипулатор и стратег, все ми е едно.

Той много ме харесва, а и не е някой супер тъпак. Мисля си и се надявам, че ще оцени постъпката ми, ако не - той губи.

В крайна сметка на мен ми олекна



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: -]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 13:15



Мдам, ще ми е интересно ако на някой от вас му се разкрие някоя жена така, какво ще направите...жената... я харесвате много...



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: Илинa]  
Авторaaaa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 13:28



доволна си, че не знаеш какво искаш? защо си заиграваш с хората, след като си обвързана? Това с смс-а е ебаси курвенския номер. Не се жени в никакъв случай, прекалено си незряла.



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: aaaa]  
Автор------ (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 14:26



И моят съвет е да не се жениш...



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: ------]  
Автордecи (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 15:31



Да, хората са прави. Изключително незряла си. Пишеш, че си на 23 г., но по поведение си в ранния пубертет. Не се жени и не се обвързвай сериозно, изобщо не знаеш какво искаш от живота, от себе си, от хората около теб ....



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: дecи]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 16:05



Хехе, айде изключително незряла. То тези неща им се случват и на 50 и 60 годишните...и на най-зрелия човек се случват...именно този клуб го показва..а пък и аз минавам по тъч линията с някакви глупави кафета и смс-и ...докато някои семейства разбиват...деца изоставят и нараняват доживот.

Ок, може би това в пътят към моето узряване...няма проблеми...но пък чак да се трогваме и оооох колко незряло постъпваш...мисля че това е нещо съвсем нормално и че се случва на всеки един човек без значение от годините и тн....

Като цяло съм щастлива от постъпката си и се чувствам много на мястото си...А пък дето казваш там за знанието какво искам от живота, кой съм и за какво се боря...хехе,... дано повече хора успяват да си отговорят на този въпрос...защото по мои наблюдения хората все го търсят и все не го намират..Но пък ако ти си от осъзнатите:) честито...дано винаги знаеш какво правиш и дано това да е в линия с целите на живота ти..:)

Да живее любовта:)



Тема Re: Трепет и продължение на "Хем боли, хем сърби"нови [re: Илинa]  
Автор FarSeer (stranger)
Публикувано04.05.05 21:55



е, баси любовта... направо ме разби.
от това, което прочетох-наистина ако смяташ да се жениш-НЕ ГО ПРАВИ още.
има много неща, които трябва да научиш, а един брак само ще забави процеса.

И един мармот завива...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.