Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 18.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Отново за ревносттанови  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 09:48



Никога не съм била ревнива. Но и никога не съм обичала толкова силно. Не бях ревнива, но той ми изневери. Оттогава живея в постоянен страх. Обеща да не го прави, но ми изневери още веднъж. Не го е правил оттогава - минаха вече 7 месеца, но страхът си стои. Всъщност случаят при нас е по особен. Познаваме се от нета. Влюбихме се, видяхме се, решихме, че сме създадени един за друг. И наистина мисля, че е така. Но живеем в различни градове и се виждаме през уикенда. Почти всеки уикенд. Той е пристрастен към нета. Почти постоянно е в него. И естествено говори с много жени. Да говореше само нямаше да има никакъв проблем, но той ги ухажва. Просто това е стилът му на разговор. Ухажва ги, сваля ги, кара ги по някакъв начин да се влюбват в него - наистина има талант за това :) И аз понякога умирам от ревност. Дори съм стигнала дотам, че имам мъжки регистрации в кю-то, запознавам се с тях и ги разпитвам. Всъщност проблема е , че той има странни начини на забавление - на него не му пука за техните чувства, той иска те да се влюбват в него, обещава им да се виждат... а аз се страхувам от този момент, защото обикновено когато се видят - както ви казах вече е ставало два пъти - той ми изневерява. Казва, че за него това е без значение, няма никакви чувства, просто не е устоял на изкушението, но аз го обичам и не искам да е с други жени. Казах му, че ако това се случи още веднъж това ще е краят. И колкото и да го обичам това може би наистина ще е краят. Не знам... просто не знам какво да направя, не искам да скъсваме, не искам да ми изневерява, не искам да сваля други жени и да им казва, че ги обича въпреки, че не е вярно. Може ли да направя нещо и да прекратя всичко това?



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:32



клин клин избива
забивай се и ти с мъже от нета..



Тема е па ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 10:36



... как е виждаш тази връзка при пОложение,че живеете у различни градОве?



Тема Re: е па ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 14:50



Ще се събираме и ще живеем заедно :)))



Тема тОва добре ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 15:14



... амъ някъде у бъдещето да не се окаже прОсто една химера ... щОтъ ся нали си му любима ... виждатъ веднъж в седмицатъ и си пОлучава страстъ ... амъ да живеете заедно май шъ гО отегчи



Тема Re: тОва добре ...нови [re: ЧaнkO™]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:01



зодия Везни ли е



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:18



Ооооо... Забрави.... Пак ще ти изневери, гаранция
И не мисля, че има сериозно намерение да заживеете заедно, просто така си говори, баламосва...



Тема е азъ пък ...нови [re: ж]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 16:32



... отде да знам ква зОдия е брЯ?



Тема Разкарай го!нови [re: 3лaBeщицa]  
Авторcвиднa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:34



Такъв тип хора не се променят никога.
Хем ще си спестиш нервокъсацията, хем
няма да имаш поводи за ревност, която
е едно от най-безсмислените чувства на
света. Но от друга страна, можеш да
опиташ и ти такава практика- неангажиращи
флиртове във виртуалното пространство,
като тънко оставиш и той да разбере за тях...
Ако и след това не промени поведението си -
пиши го минало време...
Успех!



Тема такива хОра катО нея ...нови [re: cвиднa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 16:41



... детО прОщаватъ ... няматъ сили да късатъ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.