Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 26.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Отново за ревността  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 09:48



Никога не съм била ревнива. Но и никога не съм обичала толкова силно. Не бях ревнива, но той ми изневери. Оттогава живея в постоянен страх. Обеща да не го прави, но ми изневери още веднъж. Не го е правил оттогава - минаха вече 7 месеца, но страхът си стои. Всъщност случаят при нас е по особен. Познаваме се от нета. Влюбихме се, видяхме се, решихме, че сме създадени един за друг. И наистина мисля, че е така. Но живеем в различни градове и се виждаме през уикенда. Почти всеки уикенд. Той е пристрастен към нета. Почти постоянно е в него. И естествено говори с много жени. Да говореше само нямаше да има никакъв проблем, но той ги ухажва. Просто това е стилът му на разговор. Ухажва ги, сваля ги, кара ги по някакъв начин да се влюбват в него - наистина има талант за това :) И аз понякога умирам от ревност. Дори съм стигнала дотам, че имам мъжки регистрации в кю-то, запознавам се с тях и ги разпитвам. Всъщност проблема е , че той има странни начини на забавление - на него не му пука за техните чувства, той иска те да се влюбват в него, обещава им да се виждат... а аз се страхувам от този момент, защото обикновено когато се видят - както ви казах вече е ставало два пъти - той ми изневерява. Казва, че за него това е без значение, няма никакви чувства, просто не е устоял на изкушението, но аз го обичам и не искам да е с други жени. Казах му, че ако това се случи още веднъж това ще е краят. И колкото и да го обичам това може би наистина ще е краят. Не знам... просто не знам какво да направя, не искам да скъсваме, не искам да ми изневерява, не искам да сваля други жени и да им казва, че ги обича въпреки, че не е вярно. Може ли да направя нещо и да прекратя всичко това?



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:32



клин клин избива
забивай се и ти с мъже от нета..



Тема е па ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 10:36



... как е виждаш тази връзка при пОложение,че живеете у различни градОве?



Тема Re: е па ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 14:50



Ще се събираме и ще живеем заедно :)))



Тема тОва добре ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 15:14



... амъ някъде у бъдещето да не се окаже прОсто една химера ... щОтъ ся нали си му любима ... виждатъ веднъж в седмицатъ и си пОлучава страстъ ... амъ да живеете заедно май шъ гО отегчи



Тема Re: тОва добре ...нови [re: ЧaнkO™]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:01



зодия Везни ли е



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:18



Ооооо... Забрави.... Пак ще ти изневери, гаранция
И не мисля, че има сериозно намерение да заживеете заедно, просто така си говори, баламосва...



Тема е азъ пък ...нови [re: ж]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 16:32



... отде да знам ква зОдия е брЯ?



Тема Разкарай го!нови [re: 3лaBeщицa]  
Авторcвиднa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:34



Такъв тип хора не се променят никога.
Хем ще си спестиш нервокъсацията, хем
няма да имаш поводи за ревност, която
е едно от най-безсмислените чувства на
света. Но от друга страна, можеш да
опиташ и ти такава практика- неангажиращи
флиртове във виртуалното пространство,
като тънко оставиш и той да разбере за тях...
Ако и след това не промени поведението си -
пиши го минало време...
Успех!



Тема такива хОра катО нея ...нови [re: cвиднa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 16:41



... детО прОщаватъ ... няматъ сили да късатъ



Тема БЯГАЙ!!!!!!нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор HubavaJena (непознат)
Публикувано29.03.05 16:46



БЯГАЙЙЙЙЙЙЙ!!!!
Бягай колкото се може по-далеч от този мъж. Колкото по-далеч, толкова по-добре. Не си мисли, че ще спре да ти изневерява. При положение, че ти е изневерил веднъж, ти си разбрала, простила си му и той ти е изневерил и втори път.... при всички положения ще го направи пак и пак и пак... пък и ти сама казваш, че го прави - ухажва жени по нета.... но мила един мъж не ухажва без да очаква нищо в замяна. Защо мислиш ще си прави труда да ухажва, ако не очаква да получи нещо.... Затова Бягай!!!! Не си мисли, че с времето ще се промени. Нали знаеш: "Вълкът козината си мени, но не и нравите". Така е и с твоя човек. Може и да започне да се прави на Хрисима Овчица, но вътре в себе си ще си остане същия Хищен Вълк. Такива мъже не се променят. Винаги ще ти изневерява.... поне докато може.... е като навърши 60-70 години може и да реши че си му достатъчна и да се задоволи само с теб, но дотогава ще трябва да търпиш!
По-добре ти го зарежи. Така поне болката ще ти е по-малка.
Не си мисли, че като се преместиш да живееш при него нещата ще са по-различни.... може и да са по-различни, но за теб. Разликата ще е в това, че ТЕБ ще те боли много повече отколкото сега.




Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
АвторSPS (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 16:58



О,не бъди кон с капаци...според мен знаеш достатъчно,за да си направиш съответните изводи-щом той флиртува в нета,значи все още е в процес на търсене.Или няма намерение за нищо сериозно/включително и спрямо теб/.
И да се съберете,това надали ще се промени особено...тежко ти и горко тогава.Или ще го "превъзпитаваш" да устоява на изкушенията?Попитай се дали му се "устоява",щом сам си ги търси



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано29.03.05 17:26



ти си ку-ку и МЕГАглупачка.

...keeping presence of mind.


Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Mapжeнa (не-мъртва)
Публикувано29.03.05 17:28



ти си ку-ку и МЕГАглупачка, и да те обидя, то ще е само щото искаш да си вярваш колко всичко е наред. обаче погледнато отстрани е супер ама хипер ама невъзможна глупост.

...keeping presence of mind.


Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор beta1 (преминаващ)
Публикувано29.03.05 17:30



Ami spored men rewnost e kogato podozira6 4e te lave. Ako si sigurna pne za 2 pati to towa we4e neshto drugo, no ne rewnost.
Tozi da ne te podlaga na neshto kato test?



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: beta1]  
АвторSPS (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 17:49



И на мен това ми мина през ума-че може да я изпитва,но едва ли-все пак тя получава много "информация" от трети лица в нета,като ползва мъжкия си ник,за което той не е наясно.



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: SPS]  
Автор beta1 (преминаващ)
Публикувано29.03.05 17:55



Не бе аз имах предвид тест за психическа устойчивост. А ако тя знае за 2 случай реалния брой май трябва да се умножи по 2 или 3. Зависи о това колко тоя пич е комплексиран. Така доказва на себе си колко голям мъж е.
Разни хора разни идеали.



Тема тцЪ ... тцЪ ... тцЪ ...нови [re: SPS]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано29.03.05 18:06



... не бе ... тОй не и изневерява,а самО е тества

... квО ли нема у главите на некОи жеНи



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано29.03.05 20:37



Не се занимавай, няма да се промени. Както някой горе каза - в процес на търсене е.



<skeletons in my closet... wearing my best pyjamas>


Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Авторoshte 1 veshtica (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 22:37



Mislq, che poznavam tvoq chovek :)



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 23:00



Наистина имаме намерение да живеем заедно. Дори вече си правим дете. Засега не мога да отида при него, защото той е от по-малък град и е трудно да си намеря работа там, а тук, в моя град си имам постоянна и сигурна работа. Така че, се надявам, че не е в процес на търсене. И може би наистина съм глупава - искам да му вярвам и дори вярвам , че повече няма да го направи, но пък знае ли човек?



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано29.03.05 23:11



Надявай се... а детето на какво ще се надява с такъв баща, който не уважава майка му...



<skeletons in my closet... wearing my best pyjamas>


Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
АвторSPS (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 23:27



И аз смятам,че това с бебето е доста прибързано.Не знам на каква възраст си,но ако все още имаш време-изчакай.Нека той си мисли,че си правите бебе,има начини да се предпазиш без негово знание.
Ако пък толкова много искаш дете/но и имаш готовност да си го гледаш сама/,тогава успех!



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано30.03.05 00:41



А не е ли по-разумно той да си потърси работа в по-големия град, т.е. той да дойде при теб?

Защо ти трябва да ходиш при него???

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...


Тема Re: Отново за ревносттанови [re: *Джeм*]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 01:00



Напълно съм съгласна с джем.Ако някой е логично да се премества то това е той/нали всеки гледа към по-големия град/.
Но лично мое мнение е че след като си го хванала да ти изневерява 2 пъти пиши го бита карта.Той ще продължи да го прави.Да не говорим пък че може да имате и дете-и то ли трябва да страда?
Просто тази връзка не е нормална от самото начало.ТОЛКОВА ЛИ В ТВОЯ ГРАД НЯМА МЪЖ КОЙТО ДА ти привлече вниманието и да заживееш нормално?



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Авторfu (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 07:48



Това жените сте луда работа явно си много млада не мога да разбера как се влюбвате в меже които ви унижават и тормозят а не се огледате в други които са до вас и ви боготворят луда работа знам че звуча грубо ама мани го тоя върни си пак свободата и ще видиш колко много хора има покрай теб с които си заслужава да имаш любов



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Авторoshte 1 veshtica (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 10:29



Ti si luda naitina, dori da imate dete veroqtnostta sled tova da ostanesh sama e 99%! Poznavah takuv chovek, oshte go poznavam de..., toi e patologichen lujec..., absoluten licemer i egoist... ujasno e kompleksiran, edinstvenata mu cel e da tormozi jenite, tova mu dostavq udovolstvie. poradi lipsata na dostatuchno vnimanie v detstvoto mu ot strana na maika mu, sega izbiva kompleksi..., tova e istinata, takiva hora si ostavat licemeri za cql jivot, te sa nepopravimi, povqrvai mi! :)



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: oshte 1 veshtica]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 10:55



Май не говорим за един и същ човек. Може би породата е същата, но човека не е



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 10:56



Май няма нито един, който да каже нещо положително и да ми каже, че може и повече това да не се случва



Тема ами има твърде мнОго егОизъм ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано30.03.05 11:03



... в тебе най-вече

... тОй ше ти изневерява,а ти шъ му прОщаваш или кактО ми стаНа яснО ти е все тая ... а ревнОстъ детО си мислиш,че е имаш е пО тОчно някакво забавление ... самО не ми стаНа яснО,защО ще прОпиляваш така живОтъ на някаквО си създание детО още не си рОдила?



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 11:23



Явно не си даваш сметка каква глупост вършиш в момента. Как да ти кажем нещо положително?
Ще продължи в същия дух, нито ти, нито евентуално дете ще го спре. Ако не ти пречи - продължавай с него. Ако се измъчваш, мисля, че отговорът е ясен!
Но да знаеш, че се унижаваш по този начин



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Пyфи Бaф-чиcтoфaйницa (не хапе!)
Публикувано30.03.05 11:37



Има една мисъл: "Ако нещо се е случило веднъж, може и никога да не се повтори, но ако се е случило два пъти, ще има и трети и четвърти и..." Не се унижавай повече!
Помисли и върху това: "Ако някой те предаде веднъж, вината е негова, но ако се случи втори път - вината е САМО твоя, че си го допуснала" - цитирам различни източници, но ти просто си помисли върху този чужд опит!
УСПЕХ!

Ах!

Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор beta1 (преминаващ)
Публикувано30.03.05 11:48



Poneve ne iskash da 4uesh kakwo ti kazwat horata tuk , to pone imaj dowerie na drewnite awtori

Beati pauperes spirutu (blaveni bednite duhom , maj be6e ot ewangelieto na Mataj) Goworq za twoq 4owek.
Ima i edna drernogracka pogoworka.
Ne e glupaw tozi kojto gre6i, a tozi kojto powtarq gre6kite si.

Kakwoto sam si naprawi6 nikoj drug ne move da ti go naprawi.

Wse pak az ti povelawam kasmet i dano wzeme6 prawilno re6enie.



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 12:29



добре де, като си "колежка" - вещица, би трябвало да се замисляш малко повече за себе си, какво всъщност искаш, какво и защо ти се случва. и най-важното да следваш себе си и собствените си желания, и като нещо не ти харесва да го промениш така, че да ти харесва.
иначе ква вещица си? а?! я да ти се скарам малко! ми така де, излагаш вещиците!
според моето скромно вещерско мнение ти просто искаш друг мъж. не някой конкретен друг мъж, а просто друг мъж. тоя не отговаря на очакванията ти за мъж, така че кво чакаш още, а не го смениш?



Тема Колежке :)нови [re: дpyra вeщицa]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 12:47



Искам точно този мъж и се чудя как да се успокоя и да не го изгубя



Тема Re: Колежке :)нови [re: 3лaBeщицa]  
Авторgabi (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 13:12



До колкото разбирам от всичко написано до тук ти явно си решила че това е единствения мъж за теб и дори не желаеш да се огледаш наоколо за нещо по-добро/а то наистина съществува/.Всички до момента ти разправят че с този човек няма да видиш нищо добро но ти си знаеш своето.Защо изобщо искаш съвет след като явно си взела решение за себе си?Щом искаш троши си главата.
Между другото преди години и аз имах приятел с когото си мислех че съм уцелила джакпота/хубав много мил разбирахме се прекрасно / но се случи така че се разделихме.Мислех си че света е свършил.Но след известно време срещнах друг с който в момента сме женени имаме си прекрасно дете и съм много доволна че тогава не съм си сложила капаци както явно ти правиш .
Помисли си много добре особено преди да родиш дете за да не страда и то като теб.Успех.



Тема Re: Колежке :)нови [re: 3лaBeщицa]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 14:22



ясно - искаш Точно Този мъж, обаче ако можеше да не сваля мацки в нета, да не спи с тях, да не ти изневерява...? но Точно Този. помисли за това.
щото има много други, които не свалят мацки в нета (или пък другаде), особено когато си имат. или най-малкото от уважение към жена си се крият добре
да ти кажа май решението на проблема ти е кастрация...

може да искаш Точно Този, само и единствено ако си видяла в него някакви незаменими качества, каквито никой друг не притежава и се предават генетично.
иначе е просто каприз.
друга причина да искаш Точно някой няма, освен ако не си над 35 г. и това ти е последния шанс за дете.
а като стана въпрос и курвалъка се предава по наследство, така че да не се чудиш ако и детето ти един ден ги върти така.

и все пак си мисля, че не е нормално да се иска нещо, което ти носи неприятни емоции и не ти харесва... въпреки, че хората обикновено много усилено работят за самоунищожението си, което предпочитах да мисля, че е от незнание и недоосведоменост, а не съзнателен избор...

помисли си също, ако успеете да си направите дете докато си бременна как ще се тормозиш с тези негови флиртове и евентуални изневери? а и тогава ще се почувства свободен да си прави каквото си иска, щото няма да му харесваш на външен вид и ще си намери оправдание, че имАл "Нужди" и квото там си измислят курварите в такива случаи...
а нали знаеш, че докато си бременна не трябва да се ядодваш или депресираш, щото се отразява на бебето.

и освен това що не вземете да се поожените малко преди да си правите бебе?...
освен ако не си готова да го гледаш сама. горещо ти препоръчвам на "честна пионерска" да не вЕрваш...



Тема Re: Колежке :)нови [re: дpyra вeщицa]  
Авторcлeдвaщaтa вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 14:41



..''едно куче научи ли се да си яде лайната -няма спиране''...



Тема Re: Колежке :)нови [re: cлeдвaщaтa вeщицa]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 14:59



ихаа, още малко ще се съберем цял ковън

между другото тази поговорка, която казваш важи не само за мъжа, дето се е научил, че няма проблеми като сваля мацки и й изневерява, а и за нея, в случай, че се примири и продължи така....
щото като допуснеш нещо неприятно да ти се случи и го приемеш, без да му обърнеш необходимото внимание да го изчистиш от живота си, то ще продължава да се случва и все повече и в по-големи мащаби...
хората са си казали: "от където е текло пак ще тече"...
и тя, ако се научи да приема неща, които не й харесват все по-лошо ще става и дори може да стигне до там, че да се самоубеждава, че няма нищо против и дори й харесват....



Тема ти не разбираш от жеНи ...нови [re: дpyra вeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано30.03.05 15:45



... въпреки,че си жеНа

... акО една жена трябва да избира между двамъ ... тЯ избира тОзи дето обича,а не тОзи дето е обича

... у нейниятъ случай ... тя този гО обича,а ти и предлагаш друг ... кОйто ще е обича



Тема Re: ти не разбираш от жеНи ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 15:49



ха! абсолютно си прав!

ама все пак като се е писала "вещица" си мислех, че няма да се носи така по течението.



Тема знаеш ли ...нови [re: дpyra вeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано30.03.05 15:54



... защО е "Зла Вещица"? ... защОто ще се пОмъчи чрез бъдещето си дете да задържи баща му



Тема Re: знаеш ли ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 16:13



хм.. на мен пък ми изглежда, че за момента все още питае някви искрени чувства и чак после като го види къв е хаймана, тогава ще се пробва да го задържи чрез детето. щото друго няма да има кво да прави...

за сега даже ми се струва, че тоз момък гледа нещо да се уреди покрай нея, освен ако не си приказва за деца (че и пробва даже) само ей така заради спорта и да види таз кака до колко ще му вЕрва...

иначе може и да таи надежди, че като забременее и като роди, той като види отрочето си ще се промени, ама да вярва човек в такава загубена кауза....? много невероятно ми звучи... все пак чак пък толкова да вярва в чудеса?



Тема Re: знаеш ли ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 16:18



аа, сега се сетих за един виц, свързан с нАучното откритие, че жената като забременее и мозъчните й клетки се увеличавали - та ставаше въпрос, че едва когато забременее жената поумнява и вижда с къв простак се е захванала...



Тема естествеННо ...нови [re: дpyra вeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано30.03.05 16:28



... пОяватъ на бебе пОражда нужда от нОви качества ... акО качестватъ на мъжъ в кОйто е влюбена удОволетворяватъ мОментното и състОяние и пОдържатъ тръпкатъ у тръткатъ и ... тО тОва не значи,че тия качества ще пОраждатъ загриженОстъ при пОяватъ на едно бебе

... акО питаш мене ... една жеНа има нужда от мъжъ,кОйто обича и от мъжъ кОйто дететО и обича ... амъ най-щастлива е тази,кОято успее да излъже мъжъ детО обича да и стане и баща на дететО



Тема Re: естествеННо ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автордpyra вeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 16:51



така си е
особено вярно е това за тръпката у трътката... само дето ЗлаВещица няма да го разбере щото не иска.



Тема тО нали знаеш ...нови [re: дpyra вeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано30.03.05 17:44



... еднО време,кОгато съ иСкали нещО от БОГ съ му пОднасяли жертвенО живОтно или чОвек ... ся тя иСка някакъв си мъж и пОднася на БОГ свОето си дете ... защОто кОйто и каквОто да ми гОвори тОва е дете създаденО с цел да задържи даден мъж ... тОест тОва е жертва на глупОстъ на една жеНа иСкаща на всяка цена без да се съобразява с пОследиците ... за да си угОди на нагОнъ



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Авторoshte 1 veshtica (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 17:55



Ne budi sigurna, nali kaza, che s3e povizava v q-to i chata... ;))) otkude si sigurna, che ne e zaribqval i men? :)



Тема Re: тО нали знаеш ...нови [re: ЧaнkO™]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 19:45



По горе написах, че се обичаме, че имаме планове за бъдещето и дори имаме намерение да имаме дете и работим по въпроса. Никъде нито съм споменавала нито дори съм си помисляла, че ще имам дете, за да вържа някой ако не ме иска. Всъщност и двамата го искаме. Просто мен ме измъчва неговата изневяра и виртуалните му флиртове с други жени. Но честно казано не се съмнявам в чувствата му и в желанието му за дете. Ако имах и малко съмнение за колебание у него за детето не бих се решила да го имаме.



Тема Re: тО нали знаеш ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Авторgabi (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 01:28



може и да нямаш съмнения зя детето но спрямо теб......Как мислиш с тези изневери?Един път може и да се приеме като грешка но втори трети/а кой знае колко не знаеш/ е малко прекалено.Ако искеш да имаш нормален живот трябва да има нормално отношение първо към теб.Не съм съгласна че едно дете трябва да е начин за сплотяване на двама души-то е следствие от това.



Тема амъ ...нови [re: 3лaBeщицa]  
Автор ЧaнkO™ (бетонЪ)
Публикувано31.03.05 01:52



... не си мисли,че ще тръгна да тъ разубеждавам ... дОстатъчно си гОляма за да вземаш решения и да нОсиш отгОворност за пОстъпките си ... меНе не мъ интерисува кОго обичаш ... нитО дали шъ раждаш ... на меНе ми е все тая ... а пък и аз съм за тебе гОсподин никОй ... един пишещ никнейм ... но пък от друга страна ти виждам бъдещетО без да съм гадател ... то е тОлкова елементарно,че всеки би го видял ... самО дето ти не,че не гО виждаш ами си затваряш очите ... живееш в някакъв си измислен от тебе святъ ... крепящ се на илюзии и самОзаблуди



Тема Re: тО нали знаеш ...нови [re: 3лaBeщицa]  
АвторMariela (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 03:20



Моя случай е подобен на твоя, но не съвсем. И моята любов е виртуална, почти една година се виждахме, но не живеехме заедно в чужбина. Аз реших, че нямам бъдеще в тази държава и искам да се преместя на друго място, а той се върна в неговата страна на старата си работа. Покани ме да отида там, а аз в момента нямам такава възможност. Той не може да дойде при мен щото работи и няма кога. Не съм го хващала да флиртува с други жени обаче аз съм си много ревнива и лесно се паля, а и го показвам. Прати ми e-mail, който е препратен до други негови познати в това число - жени, но и е-maili на негови приятели също така. Аз не знам какви са взаимоотношенията му с тези момичета, но се издразних и му писах, че няма нужда да продължаваме връзката си по този начин и да ми пълни пощата, да си праща писма на неговите приятелки. Съответно на секундата получих SMS i e-mail, че нямало нищо и той не бил направил нищо нередно. Когато сме говорили преди за брак аз му казах, че в момента за мен е важно да имам работа, която харесвам и кариерата, а също и да натрупам житейски опит. Наистина не мисля да създавам семейство и да се връзвам за сега, не знам неговите намерения какви са, че ме кани да отида при него и разправя, че му липсвам.
Аз на мъже много не вярвам може би щото нашите са разведени и ми е нещо като фобия.
Майка ми ме пита защо не отида при него и дали той ще идва. Казах и, че сме приключили. На нея и е странно щото съм уж голяма пък съм чакала принца на бял кон. Чуди се в кой свят живея и реши, че това било глупаво. Той можел да си мисли, че се виждам с някой също. Като се замисля и аз когато няма какво да правя си чатя с мъже естетствено, не с жени или понякога флиртувам без да имам някакви сериозни намерения, а за майтап и да минава времето. Все пак живеем в 21 век свят широк, срещаме се и общуваме с различни хора. Изобщо не знам как може да се запази една връзка и да се устои на изкушенията в днешно време. Пък за семейство и като дойдат деца после хич не ми се мисли колко сложно става.



Тема Re: тО нали знаеш ...нови [re: Mariela]  
Авторyмниk Гюpo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 05:17



аналогичен случай в наше село - бай Байко наебал козата и и се изправили рогата



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 09:38



Извинявай, това онзи 8 години по-младия ли е ?



Тема Re: Ne se sumniavaj!нови [re: Дecи]  
АвторBianca (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 15:41



Ne se sumniavaj v 4uvstvata mu,ili v tova,4e iska da imate dete!!!
Ne se sumniavj,4e ste ti izneveri PAK i PAK,i PAK!!!
Playboy,kurvar,Don Juan-nari4aj go,kakto iska6,TOJ NIAMA DA SE PROMENI!?!
Iska6 li takuv basta na svoeto dete?
Ima mnogo zeni,koito ziveiat v luza i ne znaiat kakvo se razigrava zad gurba im,no ti ima6 izkliu4itelnia 6ans da znae6,4e toj NE STAVA!!!
Estestveno "za vseki vlak si ima putnizi",ako si niakoia madama,koiato da ne mu ostava dluzna i da se zabvliavte s izneveri,ste e goliama trupka,garantiram ti!?




Тема Re: Колежке :)нови [re: 3лaBeщицa]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 16:21



Мога ли да те попитам коя зодия е?Наистина много в стила на Везна му е поведението



Тема Re: тО нали знаеш ...нови [re: yмниk Гюpo]  
АвторMariela (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 20:38



Не знам дали случая е толкова аналогичен, темата обаче е ревността за това реших да се включа и аз... Голяма ревнивка съм и не знам от къде идва, дали от егоизма ми и това, че мразя да деля нещо с някой друг. Дали от това, че искам да бъда и да се чувствам единствена, или наистина ми дават поводи дори и незначителни, и се дразня. Причините може да са различни, от това чувство обаче лечение за мен няма.



Тема Лесно енови [re: 3лaBeщицa]  
Автор Gambusino (копа за злато)
Публикувано02.04.05 10:49



Като гледам, няма какво повече да се добави по темата.
Затова си казвам мнението в опростен вид:

Това, че той е боклук, не значи, че ти трябва да се превърнеш в боклукчийска кофа, нали?!



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор------ (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 17:21



Ха,ха,ха...От къде си сигурна,че на някоя друга не изневерява с теб?Ти ме развесели,наистина.Събуди се,щом е кривнал,пак ще кривне,а ти си направила голяямата грешка,да му простиш.За тези,които вярват и му се връзват на глупостите изобщо не ща да мисля.Не гледайте на нета прекалено сериозно.Както и вие не се взимайте на сериозно.Дано да не съм права,но не мисля,че ще я бъде вашата.



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: ------]  
Авторaиkи_вил (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 18:35



Абселютно подкрепям че тази връзка няма шанс.Обичаш го според мен,защото или си извратена и това да те нараняват те кефи или незнам падаш си може би по невъзможната любов.Недей да правиш най-голямата грешка в живота си като забременеевш от него,бъди сигурна че сама ще си гледаш детето,а той най-вероятно ще се изпари като чуе новината.Има хиляди мъже, които заслужават да ги дариш с дете, повярвай! НЕ СИ СЪСИПВАЙ ЖИВОТА МОМИЧЕ, такива като тоя твоя никога няма да се променят освен ако не попаднат на някоя кучка дето да ги разиграва както те са правили това на такива май най-добре им действа лапват като шарани веднага.



Тема Re: Колежке :)нови [re: coня]  
АвторCkyka (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 20:39



Прилича повече на Стрелец......



Тема Re: Отново за ревносттанови [re: 3лaBeщицa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 00:21



Изчетох темата и виждам как всички са прагматични и изхождат от своята камбанария.
Този мъж може да е всякакъв,но тя го обича,така както всяка майка- детето си.
Никой не избира в кого да се влюби и да не ми разправят всички пишещи,че не са допускали грешки и не са се явявали на поправка.
Човек трябва сам да се опари,за да разбере откъде идва злото.
Ето защо, вещицата не мисли в момента с разума си,а чувства със сърцето си.Тя иска дете точно от този мъж,а не от приятеля му,комшията или друг.Този мъж за нея е ТОЙ.Аз уважавам чувствата й.Те я извисяват над всички сключили бракове по разум и сметка.Независимо каква ще е съдбата и,то тя ще знае,че сама си я е избрала.Любовта е най-великото чувство,което израства в страданието.



Тема Соня, Скука и Десинови [re: 3лaBeщицa]  
Автор3лaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 22:07



Извинявайте, че ви отговарям чак сега, но ме нямаше в града тези дни :) Не е Везна, Стрелец е. Деси, да, по-младия с 8 години е, знам какво си мислите по този въпрос, но това не винаги има значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.