Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема приятелство без секснови  
АвторБeти (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 11:13



мислите ли, че е възможно приятелство между мъж и жена без да има сексулано привличане, само да си допадат по начин на мислене и обшуване и даже без да са се виждали, само по чата или интернет.

А ако е така не ти ли се иска да се срешнещ и с този човек, който ти допада толкова по акъл.

Благодаря



Тема Re: приятелство без секснови [re: Бeти]  
Автор beta1 (преминаващ)
Публикувано02.03.05 13:59



Po princip mnogo neshata sa wazmovni, ama edni sa po wazmovni ot drugi.
Qsno e sashto i 4e samo pri sreshta movesh da razberesh dali mevdu drama ima seksualno prili4ane ili ne.



Тема Re: приятелство без секснови [re: Бeти]  
АвторTибeт (Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 18:58



Ще се възползвам от о-та да кажа, аз избрах и аз да съм на..... и тя да е.....
Веднаж прочетох в петъчния вестник, че имало 10 вида хора и реших да стана от седмия вид, като изневерих обаче, любимата ми изпадна в логорея и каза че използвам жените като надуваеми кукли... Такива ми ти работи..



Тема Re: приятелство без секснови [re: Tибeт]  
Автор legato (Mr.NoOne)
Публикувано02.03.05 23:25



всичко ти разбрах, но в едно не си прав/а - няма десет вида хора!

"Има 10 вида хора - такива, които не разбират и такива, които разбират от двоични числа" ...

[ето как дипломата от ФМИ помага понякога]



Тема Re: приятелство без секснови [re: Бeти]  
Автор panax (непознат )
Публикувано03.03.05 11:59



разбира се че е възможно!
сексуалното привличане не е идентично с интелектуалното такова, а в интернет вербалното общуване може да доведе до какви ли не вариации на тема приятелство:-))))
друг е въпроса, че щом се задаваш този въпрос значи освен приятелство през главата ти минават и други, не чак толкова платонически мисли...
не поддържам мнението че мъжете и жените са от различни планети- все пак сме от един и същи биологически вид:-))) и е нормално да имаш приятели мъже дори е много полезно



Тема Re: приятелство без секснови [re: Бeти]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.03.05 12:23



и представи си да се срещнеш с този мъж, който толкова ти харесва по акъл и да се окаже че е той иска да опипа всички потребителки, които харесва



Тема Re: приятелствонови [re: Lora_C]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 13:01



май такова е положението, само дето изобщо не смята само да ги опипва, човекът



Тема Re: приятелство [re: ж]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано03.03.05 13:15



Интернета е много сложно нещо за мъжа, направо си е огромно изпитание, да стоиш и да се налага да си пишеш със ( представи си мъжката фантазия) с юзърки


та да се правиш на интересен в форум, после да се правиш на интересен в чат, после да се правиш на интересен на лична кореспонденция, че докат я накараш да се срещнете, после трябва да се доказваш че същото го говориш, което пишеш и си толкова интересен и реално


те затова някой мъжки никове не им издържат интернет нервите

Редактирано от Lora_C на 03.03.05 13:19.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.