Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 22.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема сляпа ли е любовтанови  
Автор obichlivka (kolekcionerka)
Публикувано28.02.05 18:49



Имам приател който обожавам .Всъщност едва ли съществува дума която да опише чувствата които изпикоито изпитвам към него.Общо взето той е най-близкия ми човек.Обичам го такъв какъвто е със всичките my плюсове и минуси.Само че има моменти ,в които се чувствам неудовлетворена и emoционално изтощена от връзката ни:(.Дали причината е ,че аз съм тази ,която влага по-силните чувства,по-влюбената,общо взето тази дето обича?
започвам да свиквам с мълчанието,което всеки път чувам в отговор на моето обичам те.примирявам се или поне до колкото е възможно се опитвам да свиквам,че не ме обича,че съм на последно място сред приоритетите my.не ми подари подарък за рождения ми ден ,нито за свети Валентин,дори не ми го честити,не очаквам и една мартеница да ми подари утре,а за цвете за 8-ми март-дума да не става.Всички тези най-обикновени жестове на внимание липсват от негова страна.но на мен дори не ми прави впечетление ,дори на моменти не се замислям за тях.Нищо не може да се сравни с това че на 14.02 бяхме заедно.Една най-обикновена среща ме направи много по-щастлива от колкото кутия бонбони във формата на сърце,,придружена с картичка на която пише обичам те,каквито повечето влюбени двойки си разменят.нито една джунджурия не миже да се сравни с 5-те червени карамфила ,който получих като ``подарък`` за рождения си ден
доволна съм в по-голяма степен от връзката ни,но на моменти се питам дали това е истинската,безкористана любов,при която не те интересува какво даваш,важното е да си до любимия човек независимо от компромисите които правиш със себе си или сляпата любов,която замъглява разума ти и заслепява сетивата ти ?заслужава ли си да обичам човек,който никога по никакъв начин не показва че съм значима за него,но пък по някакъв странен начинн ме кара да се чувствам щастлива и с всеки изминал ден обичам все повече?



Редактирано от obichlivka на 28.02.05 18:50.



Тема Re: сляпа ли е любовтанови [re: obichlivka]  
Автор DlVA JETA (model)
Публикувано28.02.05 18:58



Сляпа,и не съвсем. може би не сте един темперамент с твоя приятел.или да мечтае за нещо друго,добре че не можем да четем мисли.

по дрехите посрещат,по акъла изпращат!!!


Тема Re: сляпа ли е любовтанови [re: obichlivka]  
Авторлecилec (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 19:54



хм, момента в който си зададох този въпрос, беше момента в който се запитах дали изобщо мога да изпитам емоционално удовлетворение от мъж.

или се стегни, или дирекшъна е ясен. страхувам се че това е като диагноза, разбира се някои жени я преодоляват с- о, ами такива са мъжете




Тема Re: сляпа ли е любовтанови [re: obichlivka]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано28.02.05 20:08



"заслужава ли си да обичам човек,който никога по никакъв начин не показва че съм значима за него,но пък по някакъв странен начинн ме кара да се чувствам щастлива и с всеки изминал ден обичам все повече? "

сама си стигнала до основния извод - разумното показване срещу ирационалното емоционално "каране да се чувстваш щастлива".....сама според себе си, темперамента, характера си, ще избереш което по те кефи...

0x00FF8040


Тема Re: сляпа ли е любовтанови [re: obichlivka]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано28.02.05 22:33



Не.

Пътеводителят е верен - действителността често греши...


Тема Re: сляпа ли е любовтанови [re: obichlivka]  
Авторeммa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 22:47



не , не си сляпа..
просто се привързваш към хора , които не те обичат ( вероятно някой от родителите ти е имал такова отношение - по-студено ) и сега подсъзнателно се стараеш все повече и повече , само и само той да те заобича ..
така се изтощааваш емоционално...помисли какво те задържа в тази връзка



Тема neнови [re: obichlivka]  
Авторopitna (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 00:12



6e otgovorq samo na zaglavniq ti vupros-
ne, ne e slqpa, vubovta e dalboko i osuznato 4uvstvo! vubvaneto e slqpo, a ot vlubvaneto do lubovta ima svetlinni godini razstoqnie...!



Тема Re: сляпа ли е любовта [re: obichlivka]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано01.03.05 02:21



не , не е ! Алчна е и от това понякога може и да ослепее !!!

NIL ADMIRARI !



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.