Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 01.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема какво ще кажете за интернет любовтанови  
Авторзвeздa** (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 21:45



Просто исках да споделя с вас!Мисля 4е се влюбих в 4овек от интернет!вазможно ли е според вас? До колко мога да му се доверя?Да вярвам ли на това което ми казва(4е тои изпитва същото към мен)!Скоро ще се видим,може би тогава вси4ко ще се изясни,но с всеки изминал ден до срещата ни имам 4увството 4е все пове4е и пове4е го искам! Какво 6те кажете от ли4ен опит??4уваме се и по телефона за да мога наистина да разбера какви са му намеренията,а за сега се о4ертава нещо невероятно!
Какво бихте ме посъветвали?
Какво да питам?
На какво да вярвам?
До колко да се отдам на 4увствата си?
До колко да му вярвам?
Ох,толкова много въпроси се въртят из главата ми и просто не знам как да постъпя,моля Ви даите ми съвет!Не съм някое моми4енце на 17 което току що се е влюбило,аз съм на 24 а тои е на 25!
Даите някакви идеи!



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: звeздa**]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано19.02.05 23:19



айде, виж се с него и на живо.
после ще видиш как ще се развият нещата.
понеже само виртуално е разли4но.
пожелавам ти нещо истинско и красиво.



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: cuddly]  
Авторзвeздa** (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 00:01



Ами и аз така съм решила,но проблема е 4е ще се видим след няколко месеца,поради обстоятелствата,сега сигурно се питаш какви са те ли? Ами аз съм в 4ужбина а той в БГ!Да знам какво си мислиш сега,4е ще ме използва и т.н. ,но аз му заявих 4е ще се прибирам завинаги,а не само за малко и да не си прави някви сметки и илюзии 4е ще се варна да живея тук.Просто толкова много ми е домиляло за Бг и съм решила да се боря с живота в Бг отколкото с този в 4ужбина!Та това е моята история!Какво би ме посаветвала сега????



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: звeздa**]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано20.02.05 00:14



язък...аз обикновено съм много нетърелива и нямам търпение докато не видя 4овека или не разбера какво ще стане с 'нас"...което май не е най-добрата ми 4ерта.

Какво да посъветвам теб ли?
ми продъжавай да го опознаваш, но, из4акай да се видите на живо и тогава се потопи изцяло в 4увствата си.

А виртуалното опознаване също може да е много дълбоко и истинско, поне при мен се е слу4вало..



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: звeздa**]  
Автор kilikandzer (зелен)
Публикувано20.02.05 00:15



Ами какво има да те съветваме? Вижте се и то ще се разбере. Знам, че е голяма тръпка да се видиш на живо с човек, с който си чатил дълго в нета (мислиш си, че всичко знаеш за него), но то си е малко и до късмет. Аз лично съм имал 2 такива връзки, които не доведоха до нещо кой знае какво, освен до неантожиращ секс за известно време. Обаче имам познато семейство, дето пак така се запознаха, но явно си бяха един за дрег, та след известно време взеха, че се задомиха и носкоро дори им се роди дете. Тъй че, действай и преценявай. Виж човека и преценявай. Наслука



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: cuddly]  
Авторзвeздa** (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 00:36



Ох знаеш ли и аз съм от нетърпеливите по принцип,искам вси4ко което ще става да става сега или никога!Ти да не си зодия Овен :) или някоя от огнените зодии??Както и да е това не е важно,но мисълта ми беше 4е и аз не оби4ам да 4акам,но ми се струва 4е този 4овек си заслужава поне за сега!Надеждите са ми доста големи и не искам да ги разбивам!Винаги в преди6ни връзки съм страдала 4е не са ме оби4али достатъ4но или поне аз така си мисля!Но след толкова много писма и разговори с този мъж имам 4увството 4е е роден за мен!Да съгласна съм 4е виртуалния свят не мойе да отрази истината за един 4овек,но пък мисля 4е за каквито неща сме си говорили тук може би на живо никога нямаше да си ги кажем!Та сега стоя и разсъждажам върху вси4ко до наи-малката подробност,защото и двамата отворихме душите си един към друг,просто мога да кажа неща които ина4е няма и да ми минат през акала да споделя с някой който не познавам!Затова може би така здраво ме жегна неговото внимание,отношение,душата му,сърцето му любовта му и т.н.!Само се надявам вси4ко да е истина,да не е една приказка която скоро ще и се види краят!Наистина го искам този 4овек,тои е просто велик!Ох,само да не се окаже някои омайник,който успя да умота и мен!Признавам си!за мен любовта е на първо място,това е най-великото 4увство,заради което си заслужава да се живее!!!
Молете се за моето щастие !!!



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: звeздa**]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано20.02.05 00:52



хахах, огнена съм, да- Стрелец и дракон по китайския
мдааа...разбирам те напълно. Наистина по нета може да станат прекрасни запознанства и да споделяш толкова, колкото за години на живо.
Стойностните хора се срещат рядко, наистина. Еееех, бих искала да мога да те посъветвам да се отпуснеш, да не се притесняваш, да оставиш нещата да се развият естествено..ама знам, колко трудно с еправи, когато сърцето ти ве4е е избързало пред разума и се е шмугнало в ръцете на другия...Дано другият да не го разбие и да сте щастливи и двамата.



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: cuddly]  
Авторзвeздa** (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 02:19



Ами такижа сме си ние огнените зодии :)))))!!
Благодаря ти за пожеланието ,моли се за мен и наистина да съм намерила 4овека който наистина заслужава да го даря с любовта си!
Не знам дали аз не съм добре или другите ,но за мен това е най-важното нещо в живота,да намериш 4овека и да успееш да го запазиш до себе си Завинаги!!!!
Пожелавам ти и ти да си най-щастливата жена на света!!!!



Тема Re: какво ще кажете за интернет любовтанови [re: звeздa**]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 08:37



Ami mila
i az sum "dvoino" ognena, oven ascedent strelec, no sum zdravo stupila na zemiata.Imah niakolko liubovni razo4arovania i sega gledam samo napred. Za men moeto obrazovanie i bude6te sa nai-vajnite. I az sum v 4ujbiina i se boria s zubi i nokti za da se spravia.
Mnogo dobre te razbiram za6toto i az sum izpitvala tova izpepeliava6to 4uvstvo,
iskash da zahvurlish vsi4kko na toia sviat i da se hvurlish v pregrudkite ne tvoia liubim, ni6to drugo niama zna4enie na cialata tazi zemia. Niamash si predstava kak se opitvam da "pritupia" tova 4uvstvo v men.
No az bih te posuvetvala da ne viarvash na tozi 4ovek, pone ne do bezkrainost. Pazi si go v sebe si no si imai vinagi edno na um
Опитай се да вземеш позитивната енергия, пък като се върнеш може и да бъдеш приятно изненадана.
Абе може би на думи е лесно да се каже
И все пак ти желая успех!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Внимавай с очакванията... [re: звeздa**]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано20.02.05 10:10



Не се зареждай с прекалено големи положителни очаквания, за да не боли много после...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.