Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.09.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема св. Валентин  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 10:22



Витае ми един въпрос в главата и ще си го задам тук.
За св. Валентин се изпращат картички обикновено, питам се уместно ли е да се пращат на нелюбим, негадже, с една дума - не на половинката?



Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 10:25



А като е нелюбим и негадже, защо ще му изпращаш? Какво целиш?



Тема Re: св. Валентиннови [re: Ecтpeлa]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 10:38



Питам принципно.
Не значи, че аз пращам, може на мен да са пращали, може на друг да са пращали. Целите... ако ги знаех, щях да съм ... шен.



Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 10:47



Доколкото знам, по света масово ги изпращат и не на половинки (или гаджета)/ може би се уточнава някъде, стига това да не постигне всъщност обратния ефект/ .
Също се изпращат на хора, които на които искаш да покажеш, че изпитваш чувства към тях .



Тема Re: св. Валентиннови [re: Лили]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 10:50



Дори ако се знае, че този някой си има някой/я???



Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 11:05



prashtai na vsichki :)
kolkoto poveche hora zaradvash, tolkova po-dobre :)



Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
Автор fairy_eyes (момиче)
Публикувано09.02.05 11:40



Ами по принцип не мислиш ли, че една такава картичка се праща с цел да зарадваш някой...
Може да е просто приятел(разбира се с по-различен текст), защото приятелите ти също имат нужда от добро настроение на 14ти февруари. А може и на негадже, което обаче би искал да ти стане такова..
Т.е. да му покажеш, че за теб е нещо по-специално
А иначе в какъв смисъл да си има някой друг? Ако човекът си има гадже, ясно че е малко кофти да му се обясняваш в любов и то точно с валентинка....



Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано09.02.05 13:37



бе нали е празник на влюбените?
не ВСЕКИ можеш да пратиш карти4ка- понеже всеки някога се е влюбвал или ще се влюби...
кво от това като не е ТВОЯТА половинка?



хм...но се сетих, 4е ако половинката на 4овека, на който пращаш карти4ката я види, може да се развали празни4ното настроение на двамата.

Редактирано от cuddly на 09.02.05 13:41.



Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
Автор Пyфи Бaф-чиcтoфaйницa (не хапе!)
Публикувано09.02.05 13:44



Аз, изпращам картички на всичките си приятели и приятелки за Свети Валентин и им пожелавам, ако не са срещнали Любовта, да я срещнат и да бъдат щастливи.
Никой досега не се е оплакал, че се чувства "грешно поздравен" и винаги казват, че им е приятно...

Ах!

Тема Re: св. Валентиннови [re: ***]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 10:46



Естествено :-) , Господ не ни е направил да залепваме или да да изчезваме, ако срещнем някой. :-)
А и ти откъде знаеш, как конкретния човек се чувства с този някой ?

Доколкото знам, празника за св. Валентин е най-безнаказания повод за регистриране и показване на всякакви положителни чувства, а какво ще прави от там нататък конкретния човек си е негова работа .
Хубаво е да разбереш, че света те обича :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.