Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 24.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ревност в минало временови  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 12:35



Имали ли сте случай да ви ревнуват от бившия ви? При това, когато старата връзка е приключила още преди да познавате настоящия?
Вече две години понасям непрекъснати намеци и натяквания - от ревност.
Нормално ли е, на какво се дължи това?
Обичам сегашния си приятел и държа на връзката си с него, но това несправедливо отношение много ме обижда. Дори започвам да си мисля да му изневеря с друг. Като ме ревнува и обвинява, поне да има защо.



Тема Re: Ревност в минало временови [re: Mapи]  
Автор obichlivka (непознат)
Публикувано08.02.05 12:41



ami vsu6tnost slu4valo mi se e ,oba4e az sum tazi,koqto revnuva v minalo vreme.ne znam na kakvo se dulji ,no mnogo revnuvam priatelq mi ot vsi4ki biv6i negovi vruzki i vuob6te ot vsi4ki jeni oklo nego,obqsnenie nqmam ili pone ne logi4no:)moje bi za6toto go obi4am prekaleno mnogo i samata misul 4e nqkoga e imalo druga me izkarva izvun relsi



Тема Re: Ревност в минало временови [re: obichlivka]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 13:01



Много е мъчително и обидно да те ревнуват без повод, повярвай.
Трябва ли да му връщам за ревността по такъв начин, за да възстановя самочувствието си?



Тема Re: Ревност в минало временови [re: Mapи]  
Автор obichlivka (непознат)
Публикувано08.02.05 13:07



ne,imalo e momenti v koito tolkova sum revnuvala priatelq mi,4e sum mislila samata az da my izneverq,za da mi olekne i da se zalugvam,4e sme kvit:)tupo no fakt.znae6 li razbrah,4e revnostta samo razvalq vsi4ko,ako my izneveri6 6te dokaje6 4e revnostta my e bila osnovatelna i tolkova po-lo6o za teb,puk i tova 6te povliqe negativno na vruzkata vi



Тема Re: Ревност в минало временови [re: obichlivka]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 13:11



За изневярата от моя страна може би си права, но толкова ми е обидно и ме боли, че ми минават такива мисли за отмъщение.
Но твоята хипотетична изневяра ми се струва неуместна. Ситуацията е на 180 градуса.



Тема Re: Ревност в минало временови [re: Mapи]  
Автор Пyфи Бaф-чиcтoфaйницa (не хапе!)
Публикувано08.02.05 13:12



Моето мнение, че НИКОЙ не дължи НИКОМУ обяснение за времето, в което не е и предполагал за съществуването му!

Нека да го кажа иначе: Никой няма право да ти иска сметка за времето, в което даже не си знаела, че се е родил... Уф, че се ядосах...!

Живей днес и сега, защото няма да живеем с орлите!

Опитай се да го вразумиш с последното изречение, дано да го разбере правилно. УСПЕХ!

Ах!

Тема Re: Ревност в минало временови [re: Mapи]  
Авторtq (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 13:20



ami ako niakoga te e pital za bivshia ti i ti si kazala, che s neshto e po-dobyr ot nego da znaesh, che e ot tova..
a inache moje da misli, che bivshia ti ne e bil podhodiasht za teb i che ti zaslujavash neshto mnogo po-dobro i za tova da se drazni...

..to i az si revnivam malko moia chovek ot vsichkite predishni (koito sym sreshtala, a i niakoi, koito ne sym, no koito smiatam za goliama greshka ot negova strana), ama to e zashtoto te sa bili nekvi za po edna nosht i sega kato go vidiat si pozvoliavat da se dyrjat "priatelski" vse edno moje i pak (abe kato kym zavladian obekt), i na men mi se nalaga da predpriemam niakakvi deistvia, da si go izbiat ot glavata... ta tova me drazni, moje i pri tvoia da e neshto takova.. shtoto za moia chovek znam, che tia raboti sa prikliucheni, ama kato vidia, che "drugata strana" si misli, che ne sa i se draznia... a i si e dosadno - predstavi si izlizate s kompania i vmesto da se zabavliavash, da triabva da se zanimavash s nekoe takova zabludeno... ta ne mu se syrdi, nai-veroiatno mnogo da te obicha i za tova...
a i vij hubavite strani na tova neshto (da si kaja i kato jena vse pak) - taka vinagi mojesh da mu vnushish, che ne se griji dostatycno za teb i toi da si te gleda kato pisano iaichice



Тема Re:нови [re: Mapи]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано08.02.05 13:46



трябва да разбираш мъжете

мъже всякакви, но някои от тях, много се блазнят от това да са с най-красивата жена , най-интелегентната или поне най-атрактивната

за тях това е въпрос на достойнство и доказване

и този тип мъже имат нужда да се "поразкършат" в схватка с някои натрапници

на тях не им е приятно да са с някоя, която ги в зяпнала в устата и ги слуша, някоя кротичка и добричка , защото такава жена з атях е "лесна" което е равно на безинтересна

такива мъже имат постоянната нужда са си гаделичкат и чешат самочувствието

не може така никой да не се сваля на гаджето му, какво е това?, никой не харесва тая с която е той? амчи той се чувства най-големия балък да ходи с нея

трябваше тая тема да е към мъжете в тоя клуб, да ги попиташ

какъв е кефа да си с жена на която много и де натискат и колко е скучно да бъдеш с някоя на която никой не и обръща внимание

защото мъжете обичат да се хвалят, ох особено някой, трябва да ги разбираш, това им е мнооооооого нужно

и тогава се измислят някакви , всевъзможни ревности

щото ти недей ги слуша, мъжете много обичат да се лъжат ( абе лъжите са си много полезно нещо )


та ако ти се случи някоя съвсем неоснователна ревност ( щото основателните се пазят в пълна тайна , мъжете това не го научиха) това е причината



Тема Re: Ревност в минало временови [re: tq]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 14:10



Струва ми се, че всички причини за ревността, които спомена имат известно основание...
Той си ме гледа. Всъщност е стойностен човек и това е единственият повод за рзаправии между нас. Те обаче развалят най-хубавите ни моменти и в душата ми горчи. Боя се, че това може да разпадне връзката ни в края на краищата.

П.С. По принцип избягвам места, където можем да се засечем с бившия, за да не се създава излишно напрежение и реален повод за ревност.



Тема Re:нови [re: Lora_C]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 14:13



Колкото и да твърдят, че искат истината и само истината, мъжете често предпочитат да чуят лъжа, която устройва егото им




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.