Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 24.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема бившо гадже се опита да се ..нови  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 04:48



самоубие преди два дни. От любов към мен, а аз колкото и да искам не изпитвам нищо към нея. Естествено искам да е щастлива и и желая всичко най-добро, но не я обичам и не можем да бъдем заедно.

Какво да правя, какво да правя. В момента тя е в болницата а аз не смея да я посетя защото ме е страх че това ще я дестабилизира още повече. Моля ви помогнете ми с мила дума или съвет.



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: purist]  
Автор *aзилит* (**)
Публикувано04.02.05 08:14



Не отивай!Това само ще породи някакви лъжливи надежди в нея.А,наистина ли нямаш никакви,ама никакви чувства към нея?От себе си съдя,че няма нищо категорично в любовта.



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: purist]  
Авторoщe питaш (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:01



Момичето е зле. Посети я и помогни да се възстанови. След това се обяснявайте, че не е възможно между вас. Това е живот, мамка му



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: oщe питaш]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:10



обяснявали сме се (или поне аз съм се обяснявал) надълго и нашироко. А и как да и помогна да се възтанови като единственото нещо което чувам от нея е че ме обича и иска обратно? Да я излъжа ли?



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: purist]  
Автор velvet_dreams (непознат)
Публикувано04.02.05 16:11



Според мен, не отивай в никакъв случай! Можеш да направиш така, че тя да разбере че си питал за нея, за да не си помисли, че си коравосърдечен или безчувствен, но не предприемай нищо повече! Тя ще се опомни и ще разбере, че живота продължава и без теб.

Всичко, всичко мога да забравя, но не и теб!


Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: *aзилит*]  
Авторпypиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:14



Е не е като да нямам никакви.. както казах искам да е щастлива и да си намери някой с който да е щастлива. Бяхме заедно 3 години и сме разделени от година и половина, през което време аз ходих с две други а тя с никой и доколото знам само е седяла и плакала за мене (и ми досаждаше по телефона). Определено, ама направо с абсолютна сигурност не изпитвам същите чувства към нея като тя към мене.



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: purist]  
АвторИcтинcka (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:18



3-те години заедно без чувства ли беше с нея



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: purist]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:25



Разбира се че трябва да отидеш. Би го направил за който и да е друг твой приятел или познат, нали?

Не е нужно да говориш, или да се обясняваш нещо. Просто иди



Тема Re: бившо гадже се опита да се ..нови [re: Иcтинcka]  
Автор rлyпaчe (звездичка)
Публикувано04.02.05 16:47



"Nothing lasts forever and we both know hearts can change
And it's hard to hold a candle in the cold November rain"

...хората се променят...чувствата също...искаме или не, това е живота

Tomorrow's rain will wash the stains away
But something in our minds will always stay...


Тема Re: бившо гадже се опита да се .. [re: purist]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано04.02.05 17:05



не отивай и не се интересувай от нея. така ще и направиш добро - поне ще те намрази - това ще е добре за нея . в такъв момент окажеш ли се до нея може да помисли че не ти е безразлична и да подхраниш напразна надежда - а това е жестоко . остави я на мира .

най-доброто средство да може човек да преодолее емоционален срив / а раздялата е точно такъв за нея сега/ е да се отърве от всичко което е причинило срива- хора, предмети и т.н.

за да стигне до там да посегне на живота си значи е доста чувствителна . освободи я от себе си във всяко отношение - само така ще й помогнеш.

явно за 3 години не си разбрал каква жена имаш до себе си чувствителна и емоционална - това означава че не ти е пукало за нея , та сега ли ще проявяваш съчувствие. това е лицемерие и съжаление драги - не го прави - грозно е .


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.