Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 29.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Нещастно влюбеннови  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 15:11



Имам сериозен проблем от известно време. Той се състои в това, че съм тотално влюбен в 1 жена, с която няма как да бъда. Колеги сме от около 2 години. Не знам дали на някой от вас се е случвало, но още щом я зърнах за пръв път, останах като ударен с чук. Винаги съм твърдял, че не може да има такова влюбване, ама както сам разбрах - може. Миналата пролет (след месеци на напразни усилия да заглуша тези си чувства) аз най-сетне и признах, че съм влюбен в нея. Тя естествено си имаше връзка (сериозна според думите й) и съвсем честно ми каза, че не е свободна и няма нищо да се получи между нас. Тук логично би трябвало да настъпи край на историята, но за съжаление с времето нещата се усложниха още повече. Най-лошото е, че съм принуден да я виждам всеки ден и няма как да го избегна. От това пък страда работата ми. На няколко пъти се улавям, че зяпам в 1 точка и си мисля за нея. Дори почнах да я сънувам. Като логично следствие от това пострада и личният ми живот. По моя вина, последователно се провалиха 2 обещаващи връзки. И двете момичета ми казаха, че не искат да бъдат с човек, който непрекъснато мисли за друга. Разбира се, че са прави. Другото странно в историята е поведението на въпросната жена. След като знае какво изпитвам към нея, а не може да ми отговори със същото, би трябвало да се старае да ми се набива в очите възможно най-рядко, нали? Вместо това, тя ми се усмихва (каква усмивка има само) и по обедните почивки ми се обажда да ходим да пием кафе в служебното барче. Наистина не само двамата (идват и други колеги), но това според вас не е ли неуместно поведение при дадените обстоятелства? Освен това доста често говорим по ICQ, като почти винаги тя първа ме заговаря и твърди, че и било приятно да си говорим, но само това. Аз може би трябва да й кажа, да спре, но понеже съм все по - влюбен в нея не мога да си го наложа и да го изрека. Та така. Колкото повече време изминава, толкова повече се влюбвам и не виждам как да се освободя от това. Не знам дали сравнението е удачно, но тя ме привлича точно както меда- мухите. Моля ви посъветвайте ме какво да правя. Накрая само да уточня, че не съм някой влюбчив пубер (ако такова впечатление съм създал), а наближавам 30те. Ако това има някакво значение, де.



Тема Re: Нещастно влюбеннови [re: ...]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 15:31



позната до болка история ...



Тема Здравей!нови [re: ...]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 15:43



Наистина сериозно си загазил. Четох най-внимателно постинга ти десетина пъти
и 3 пъти започвах моят с надеждата да ти помогна.
Ти сам казваш, че тази в която си влюбен би трябвало да те избягва и да не ти се набива в очите. Защо ти не го направиш?
Колкото и да те боли, а аз знам, че ще е така, тази болка от това ,че няма да я виждаш
ще бъде по-малка, от тази болка , ако останеш и продължаваш да я виждаш. Аз на твое място бих започнала да си търся нова работа. Колкото и да ти бъде трудно отначалото там в новата среда и с новите порядки,повярвай ми, ще мине време и болката все повече ще намалява.
Няма смисъл да чакаш жената в която си влюбен да се влюби в теб. Колко можеш да си позволиш да чакаш? Още една година? Две? Три? 5? Или може би ще е минало толкова време, че тя ще е с две, три деца и един развод зад гърба си и тогава може би? Минало е доста време, както ти казваш тази пролет ще стане 1 година откакто тя знае за чувствата ти, а никаква
реакция от нейна страна. И тя съвсем честно ти е отвърнала, че има връзка на която държи.

Повярвай ми това е доста категоричен отговор.
Просто трябва ти да се махнеш от нея. Трябва! След време можеш да опиташ друга връзка, ако чувстваш , че си готов. Дотогава се отдай на работата си. Излизай с приятели. Помагай с каквото можеш на роднини. И един ден, един прекрасен ден, ще видиш колко силно грее слънцето, колко чисто е небето и колко зелена е тревата. Тогава ще си кажеш, примерно - "Да, животът все пак е чудесно преживяване!"

Дано поне малко да съм успяла да разсея мъката ти:)
Помисли върху това на което наблягам - просто повече да не я виждаш и чуваш и да не си пишеш с нея по ICQ-то. Така след време , ще имаш шанс за нова връзка и няма да се провалиш. А така нито работата ти върви, нито личния живот, а съм сигурна, че и с приятели
не ти се излиза много-много. Като, че ли се саморазрушаваш от тази невъзможна любов.
Помисли!



Тема Re: Нещастно влюбеннови [re: ...]  
АвторHari (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 15:51



Приятелче не се лъжи напразно ако е имало начин тя да е с теб то за тези години е щяло да стане. Понякога става и така в живота на хората при мен например не е понякога. Виждаш апетитните им погледи, а когато се опиташ да ги доближиш побягват като луди. Нека ти предложа нещо - опитаи да обикнеш някоя която е влюбена в теб, ще преживееш много по-щасливи моменти от колкото да страдаш по една невъзможна любов.Забрави я мисли за нея като за кучка ( нека ме извини ако е добро момиче макар че ако беше така не би си играла с чувствата ти), намрази я ако можеш , но я изхвърли от съзнанието си.



Тема Re: Нещастно влюбеннови [re: ...]  
АвторDark side of the moon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 16:00



Pitch, kofti ama fakt - samownushenia i t.n. Naraneno samochuwstwie - iskame, ama ne mogem, ama puk zatowa samo kak go iskameeee......
Spri da mislish gluposti, kakto i da chakash i da se samozalugwash - ama moge wruzkata da se razpadne, puk tia ste se wturne w obiatiata mi i t.n.
Stom te e otriazala wednug - niama da bude s teb, ako ste toia s kogoto e sega da pochne ia bie, wruzwa gladna za stulb i da ia ...... brutalno. Prosto taka misliat genite- niama da dojde sled otriazwanoto.
Puk za drugoto - mi koketnichi. To sigurno i ti i se podmazwash i i swaliash zwezdi, ta zatowa ne i e nepriatno da si goworite po ICQ. Pochti wsiaka gena dage i da ima wruzka, niama da otkage edno takowa bezobidno (za neia, i spored neia) podhranwane na samochuwstwieto. Kofti e za teb che wisish kato pes sus izprezen ezik pred mesarski magazin.....Ama tia ne go razbira i niama da go razbere - i da iskash da i potursish smetka, sto taka se durgi, ste kage - amchi nali te otriazah - kwo iskash, sto se wruzwash.
Taka che - lubezni, usmihnati i shuta w ...... Ako triabwa si plati na niakoia modna agenzia 3-4 sedmizi pod red da idwa da te zabira niakoe strashno gadge (samo kolkoto da se pokagesh ;) ) - pri towa wsiaka sedmiza razlichno.
I spri da mislish za taia. Pochni da se durgish normalno i ste widish kak ste zagubi interes i ste spre "da i bude izkluchitelno priatno da si goworite s chasowe po icq-to".
Trudno e - osobeno w nachaloto, no ne e newuzmogno!



Тема Благодаря ви за съветите.нови [re: Dark side of the moo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 17:50



Знам, че всички сте прави. Парадоксалното е, че преди време и аз давах подобни напътствия на 1 приятел, пък като опря до мен, почнах друго да върша. Както и да е. Най- лошото от всичко е, че аз всъщност съм осъзнал, че нищо няма да стане и въпреки всичко, напук на всякакъв здрав разум, продължавам да съм влюбен във въпросната особа и не мога да го преодолея вече толкова време. За съжаление в момента ми е абсолютно невъзможно да си сменя работата (обвързани сме с проект в който аз съм главното действащо лице) пък и искам, ако мога да победя проблема, а не да избягам от него. Още един път ви благодаря за съветите.



Тема Re: Нещастно влюбеннови [re: ...]  
Авторblue (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 18:29



Be na ya razbiram taya.Hem te reje ot koren-hem te kani na kafe.
Hem ne te iska -hem si pishe s teb na kuto.Hem te iska -hem ne.Sigurno i tya ne se razbira.Ne che ti davm savet ,ama az ako sam na tvoye myasto prosto shte mi pisne.Imam chuvstvoto che e choveka ot kogoto se nujdaesh.Zareji tay istoriya.Ama naistina.Pokaji bezrazlichiye i studenina.Imam chuvstvoto che e za dobro.



Тема Re: Нещастно влюбеннови [re: ...]  
Автор БУPЯ (непознат)
Публикувано16.01.05 19:29



Просто исках да ти кажа,че жените сме си такива- обичаме да ни харесват,да флиртуваме,а пък когато е ясно, че са безумно влюбени в нас просто хвърчим! Такава е женската природа/на повечето жени-особено хубавите/! така че изхода е един-забрави,забрави,забрави!Но това е супер трудно,почти невъзможно, а в твоя случай съвсем невъзможно,щом се виждате всеки ден! Тогава ти остава да си изживееш любовта и страданието/макар че това е едно голамо хлътване-според мен разбира се/, като междувременно усилено търсиш други връзки-просото общувай с други жени,независимо красиви или не!Спасението е в непрекъснатото общуване! ЗАЩО И КАЗА,ЧЕ Я ХАРЕСВАШ,ЧОВЕЧЕ?



Тема Re: Нещастно влюбеннови [re: ...]  
АвторИcтинcka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 21:40



Бе защо има хора,който щом разберат че ниакои доста си е паднал по тях,всиачески започват да се ебават с него.
Толкова ли е трудно да си поне малко честен?
Кураж ти пожелавам.Аз много се борих,но.....нищо
И жсе пак 2 години са прекалено много време



Тема етО ти ситуациятЪ ква е ...нови [re: ...]  
Автор Kънчo 1 (прОстак)
Публикувано17.01.05 00:56



... влюбил си съ,катъ пОследниятъ балък ... тОва не е НЕщастие,а е щастие спОред сгОворнатъ виртуалнъ сдружина,кОято клубъ пОвдигъ
... я си представи,че тОва дето се е случило през двете гОдини е записано на видеО касетъ? ... и сега защО да не си го пуснеш ... да го прегледаш? ... то е като у филмите самО,че този път ти няма да си герОятъ играещ рОлятъ на "нещастно влюбениятъ" ... а ще си зрителятъ наблюдаващ филмъ
... след,като си изгледаш филмъ ... шъ стигнеш до извОдъ,че "любоФФФтъ не е божествена сила или великОлепна магия,а пОследователна фОрма на стратегическо планиране" ... защОто,кОгато ти се дояде шОколад отиваш у магазина и си го купуваш,а не да се мОлиш на всевишния да ти го пОдхвърли от небето ... с лябФФФнятъ е същОто ... щОм е иСкаш е планирай пОследователно и след тОва и се наслаждавай,а не катО при тебе първО и се наслаждавай па след тОва е планирай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.