Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Кучкааа....нови [re: ...]  
Автор kap4ica ()
Публикувано29.01.05 22:19



Хм...значи така...докато ти се оглеждаше плахо около нея..с обожаващия поглед - добре...
ИЗведнъж, след като й спомена че :"край"....тя се осъзна....
ах..
Ах......
жените сме глупачки!....мда!
а ти пък бъди мъж - и не се давай лесно..
нека сега тя се пребори за теб!...



Тема Кучкаааа1нови [re: inata]  
Автор kap4ica ()
Публикувано29.01.05 22:22



А...забравих -
Недей да изпадаш в положението на "запълващ дупката"...
тя сега, ако се е разделила с дългогодишна сериозна връзка....ще търси сляпо някакъв заместител
а ти си и "добре дошъл".....първият, лесен..и...прези всичко - влюбен!
Повярвай ми....не се хвърляй сляпо...
Била съм в същата ситуация...
На нейното място...и....вервай ми.....повръща ми се от себе си...като се сетя как съм могла да разигравам някого, който ме е обичал по този начин, при положение, че тръпка никога нямах към него...



Тема Евала!нови [re: Пyфи Бaф-чиcтoфaйниц]  
Автор kap4ica ()
Публикувано29.01.05 22:28



Гепи! присъединявам се!:)



Тема Re: към 1.44нови [re: Morkow]  
Автор1.44 (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 23:04



Абе чети, не ме занимавай с глупости. Точно това написах. И то нарочно. И пак ме питаш? В Азия се стимулират връзките във фирмата. Ами прочети го. Трябва ли да дъвча всичко? Вземи си го! За какво изобщо давам някакво мнение, като още в началото всичко отива на майка си в ....... Ами за какво ти е мозъка? Или защо хората изобщо публикуват каквото и да е? За да се правят на много умни ли?



Тема Re: Евала!нови [re: kap4ica]  
Автор Пyфи Бaф-чиcтoфaйницa (не хапе!)
Публикувано29.01.05 23:04



Благодаря за подкрепата!

Ах!

Тема развитиетонови [re: kap4ica]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 10:17



Всъшност и аз вече се затруднявам да я определя каква е. През изминалата седмица, следвайки естественият си ход нещата стигнаха до секс (2 пъти), който беше невероятно качествен. Много чувствена се оказа и много си паснахме в леглото, което е чудесно. Аз разбира се съм много щастлив от това, обаче проблема с другия й приятел си е все на линия. Всъщност тя му изневерява с мен което пък е гадно. На настояванията ми все пак да вземе да реши с кого иска да е, отговаря, че не било толкова просто, трябвало й време и все от този сорт приказки. Аз й викам, че това е непочтенно и към мен и към другия, а тя отговаря, че й трябвало време и защо така съм я притискал и като станела готова, тогава щяла да прави каквото ще прави и т.н.......Обаче каквото й да стане в крайна сметка аз спечелих нещо и това е възможнжстта да мисля за нея вече по -трезво, по- разумно, а не като за някаква недостижима цел. Мда.......странно как губим разсъдък понякога. При мен беше за доста дълго.



Тема Re: развитиетонови [re: ...]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 11:51



типично- спал с нея и вече я вижда по трезво. още две изчуквания и съвем ще я забравиш еееееееееех мъже мъже. просто сте забавни. как искаш да вземе бързо решение- все пак обича приятеля си, с него е от много време. ти си нова тръпка не знае дали си истински , дали си сериозен, дали няма като спиш с нея да я видиш "по-трезво" . дай и време, ако трябва не спете повече докато не реши, но ти смият реши дали си сериозен.



Тема Re: развитиетонови [re: ...]  
Автор Пyфи Бaф-чиcтoфaйницa (не хапе!)
Публикувано30.01.05 12:46



Мхмхмм, май познах "насоката", м?
Сега ти си нахлупи шапката за мислене и...я използвай(шапката де) по предназначение...
Едно инфо(на уше) щом може да бъде и двама ви...да не се окаже, че "най-ми е добре с няколко мъже", та в чудо да се видиш.
Мисли сега!

Ах!

Тема Много бързо бе:))нови [re: ...]  
АвторMopkoв-ka (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 20:27



На 19.01. се целунахте за 1-ви път, а до 30.01 вече два пъти сте правили секс:))



Тема Re: Много бързо бе:))нови [re: Mopkoв-ka]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 20:40



При това беше супер. Спонтанно. Не завиждай на ближния.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.