Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 30.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема приятелство между мъж и жена?нови  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:33



възможно ли е приятелство между мъж и жена? или някаква по-съществена близост? обаче без никакви сексуални, романтични, любовни тръпки, емоции, желания? струва ми се все по-невъзможно, и това май е естествено! сигурно обаче няма нищо лошо в сексуалото или емоционално привличане към някой приятел, който обаче не ти е гадже, дори сигурно и да спинкаш с него? вие как мислите?



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: мaлkaтa]  
АвторДeйзи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:43



Защо да си губиш времето да спинкаш с мъж, от който не можеш да имаш деца ?



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: мaлkaтa]  
Автордeйзи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:45



Да, възможно е, стига жената да е лесбийка, а мъжът - гей
Иначе все по някое време възниква сексуалната тръпка....А такова животно като "приятелски секс" няма



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: дeйзи]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:55



Нещо ми се струва и двата ти поста пълни с глупости, ще ме извиняваша ама....



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: мaлkaтa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:55



го мога ...имам много приятели мъже, които посмъртно не ме привличат. все пак човек не може да хареса сексуално всички мъже. но много ми харесват като хора, начин на мислене и прочие. и ги обичам:)
обаче...ми се е случвало приятел да се влюби в мен -приемам го като предателство.



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: Myth]  
Автордeйзи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:58



Само вторият е мой, правя уточнение
Но не виждам защо да нямам право на мнение, имам приятели мъже, с които ставаме близки чак след като прекъснем някаква любовно-сексуална връзка При мен е така, това е моята реалност и не е глупост, извинявай ама....



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: aз]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 12:07



какво значи го можеш? имаш приятели мъже, които не те привличат сексуално? ами това е естествено, разбира се, харесваш ги като хора, но е и като сексапил. да, ама вероятността да харесваш един мъж като човек, и опознавайки се все повече да го харесваш, и накрая да се окаже, че и като сексапил ти допада, е доста голяма, не мислиш ли?
казваш, че ти се е случвало да се влюби в теб твой такъв приятел? и ти как си реагирала? колко пъти това? не само влюбвания и обяснения, ами и просто показани сексуални мераци, по един или друг начин, дори и само загатнати и после забравени, а? нима ще отречеш, че в огромния брой от случаите на приятелите ти мъже, винаги е имало в един или друг момент сексуално привличане, емоция, тръпка, дори влюбване, поне от тяхна страна?
та какво стана с този или тези, които от приятели ти станаха обожатели?



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: aз]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 12:09



и какво? обвиняваш ги в предателство, че са се влюбили в теб?
що за гадост? как може да ги ОБВИНЯВАШ за това??

а ти нима си застрахована да се влюбиш в приятел?



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: дeйзи]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 12:13



да, и аз мисля, че сексуалната тръпка е доста вероятно да се появи, и си мисля това толкова ли е лошо? какво значи "приятелски секс" няма? че защо да не може да правиш секс с приятел? без да ти е гадже? къде е проблема?



Тема Re: приятелство между мъж и жена?нови [re: мaлkaтa]  
Автордeйзи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 12:20



Миличка, проблем няма в самия секс, а в това, че след това нещата се променят между вас и вече не сте приятелите, които сте били преди, ето за това става въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.