Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 04.07.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Уж ме обича...нови  
Автормнoro oбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 16:00



а ми каза, че толкова го кефя, че искал да има две като мен. И да съм намерела жена, която да прилича на мен, с която да си направим тройка.

Мислите ли, че това е краят на връзката ни?




Тема Re: Уж ме обича...нови [re: мнoro oбъpkaнa]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано05.01.05 16:10



Ох,милото, и моят иска тройка, но за обичане, незнам дали ме обича. Повечето хора мислят, че неща като тройка развалят сериозна връзка. Обаче ти не се тревожи предварително. При всеки е различно. Помисли си дали на тебе ти се занимава да търсиш жена, дето хем да прилича на тебе, хем да иска тройка с тебе и твоя човек. И дали изобщо искаш да го направиш, де.

"It is not true I had nothing on. I had the radio on."
Marylin Monroe



Тема защО пък ...нови [re: мнoro oбъpkaнa]  
Автор Kънчo 1 (.)
Публикувано05.01.05 16:15



... краятЪ ... намери си някОя и си праете трОйкатъ



Тема Re: защО пък ...нови [re: Kънчo 1]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано05.01.05 16:22



Ама тя си мисли,че след това вече между тях няма да е същото. Което незнам дали е вярно. Да каже някой, който е пробвал.

"It is not true I had nothing on. I had the radio on."
Marylin Monroe



Тема скивай сЯ ...нови [re: svobodna]  
Автор Kънчo 1 (.)
Публикувано05.01.05 16:35



... тОй така или иначе не е обича ... мОже би е обича,но не и иСтински ... затуй тя трябва да се страхува пОвече ако му откаже каквО шъ пОследва ... защОто и аз катъ не обичам някОя иСтински е пОдлагам на какви ли не фетишизми и акО не ми ги изпълнява ми служатъ за пОвод да скъсвам с нея ... виж другО си казва акО е обичам тОгава само за църкОвно-вагинални изпълнения кОпнея



Тема Re: скивай сЯ ...нови [re: Kънчo 1]  
Автормнoro oбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 16:41



Аз по-скоро ще скъсам с него преди да сме го направили. Ако наистина ме обичаше, бих му направила кефа. Ама така...Защо да го правя след като не ме обича? Като ще късаме, да късаме.



Тема Re: скивай сЯ ...нови [re: мнoro oбъpkaнa]  
Авторtroika (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 17:12



Ти сигурна ли си, че не те обича? Ако е така, какво изобщо се чудиш?Но ако те обича, уверявам те, скъпа, една тройка само би разнообразила връзката ви. Няма лошо, стига и двамата да се отворени към такъв вид забавления. Аз лично смятам, че любовта е само между двама, но сексът може да е между трима, четирима и повече....



Тема Re: скивай сЯ ...нови [re: troika]  
Автормнoro oбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 17:16



Ами аз си мислех, че ме обича, преди да му дойде тази идея с тройката. Сега съм "много объркана" и незнам какво да мисля.



Тема Re: скивай сЯ ... [re: мнoro oбъpkaнa]  
Авторtroika (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 17:22



Мила, виж, мъжете са устроени по малко по-различен начин от нас. Сексът за тях има доста сериозно, да не кажа основно значение. Неговите чувства нямат нищо общо с идеята за тройка. Предполагам, че се чувстваш заплашена от другата жена по един или друг начин. Поговори с него, разбери точно за какво става въпрос и тогава взимай радикални решения за скъсване или продължаване на връзката. Ако се обичате, това ще бъде само една игра за вас, нищо повече. Не приемай нещата толкова навътре, за него те са далеч по-прости.



Тема Re: скивай сЯ ... [re: troika]  
Автормнoro oбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 17:29



Ама аз няма да мога да го гледам с друга жена. Той полудява от ревност дори когато изляза да пия кафе с някой приятел мъж, а от мен очаква да приеме, че в мое присъствие ще прави секс с друга. Незнам дали това е за мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.