Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 30.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема e@loveнови  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано07.12.04 10:36



Интернет любов,що е то,докъде води и има ли почва у 'нас'?


Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: e@loveнови [re: lvn]  
Авторapтepия (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 16:12



има.не е много прекрасно кръвта във вените да ти се мята бясно,защото ако има тромб ,той запушва вената и се получава инфаркт.



Тема Re: e@loveнови [re: apтepия]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано07.12.04 21:27



Знаем го това,нямаше нужда до го споменаваш.

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: e@loveнови [re: lvn]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 21:39



Има ли Господ или както го наречеш, що е то и защо повечето хора явно или тайно вярват в него и му се молят за помощ. Виждал ли си го, някой виждал ли го е .

Любовта може да е различна - е-любовта също е любов, но е на платонично ниво докато влюбените не се срещнат очи в очи. Някога пламва огън за по нататъшно развитие , някога не.

Всичко е въпрос на субективно възприемане. Любовта е субективно чувство, човек си го създава в мозъка и го подхранва за да се чувства добре и в хармония със себе си.

Често е важно да обичаш, да си влюбен , така се чувстваш нужен и на другия и на себе си.

Консерватизмът на българите е пословичен - око да види, ръка да пипне . Защо да няма е-любов, с какво е по различна от останалата - тази на живо . За жалост има екземпляри който в е-пространството се представят за това което искат да бъдат, а не за това което са в реалност. В е-пространството хората за по освободени - едни за да са по-искрени, други за да лъжат без задръжки и угризения.

дано да попаднеш на искрен човек, който има нужда от любов и по една или друга причина я търси в е-пространството. Какво значение има дали ще срещнеш някого в кафенето или в глобалната мрежа. Има разделени влюбени който точно тук поддържат огъня един към друг.

Няма нищо невъзможно, има консерватизъм и липса на фантазия . Е-любовта е такава любов , която с малко късмет и много желание може да се превърне в реалност.



Тема Re: e@loveнови [re: пeпeляшka]  
АвторWAXX (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 21:51



прекрасно и много точно,любовта може да бъде навсякъде!



Тема Re: e@loveнови [re: пeпeляшka]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано07.12.04 21:54



Сега ако почна на всяка точка мога да ти отоговоря с контратвърдение,но няма.:)
Коментирам само това:"За жалост има екземпляри който в е-пространството се представят за това което искат да бъдат, а не за това което са в реалност."
Може би го правят за да ги харесат,и защото ако бъдат себе си,няма никой да им обърне внимание.
Ако имам време,ще коментирам и останалото,защото е доста притиворечива тема,и не е безинтересна.

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: e@loveнови [re: lvn]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 22:34



ти попита, аз отговорих каквото мисля. и каквото съм осъзнала с годините.

любовта е субективна и относителна - не може да се докосне - в мозъка на човек е . всеки човек е една вселена, която е непозната на другата вселена- другия човек.

дали е противоречива темата ти???? всичко в човешкия живот е низ от противоречия . не рядко логично и възможно е най-нелогичното и невъзможно нещо - въпрос на гледна точка и възприемане.

ти докосвал ли си някога Господ - ако вярваш в него ти вярваш в един образ предаван от хилядолетия и измислен в този вид - защото тогава народите са били разкъсвани от противоречия и са търсели мотивация да продължат да живеят - затова са търсели образ - тогава е нямало е-пространство.

любовта докосвал ли с ръка някога - или я почувства само - тя не е материална. какво пречи да обичаш в е-пространството, какво пречи да се влюбиш - да не би някой някъде, някога да е написал че не е възможно ако е написано би ли ми посочил къде- за да го прочета.


е-любовта такава от която имаш нужда и може да се превърне в реална идва не когато ти си решил че трябва да дойде, а когато трябва да дойде , когато не я търсиш настойчиво . хората винаги се разминаваме е това което искаме и това което реално е възможно - било то в реалния свят или в е-пространството.



Тема Re: e@loveнови [re: пeпeляшka]  
Авторpc momiche (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 03:47



na mene tova mi se sluchi.I beshe veliko.Nyma chovek samo nyakakav mozak misli zad monitora.I si vikash ebati sluchya.I beshe silno.Povyarvayte.Obache.
Kato go chuh po telefona i se sepnah.lasa beshe kato na jena.Predstavyate li si ako go byah sreshtnala.Maleyyyyyyyyyy.
Po dobre na jivo.Tam nyama greshki.



Тема Re: e@love [re: пeпeляшka]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано08.12.04 06:00



По принцип си права,но само по принцип:)
Всъщност ако се замислиш любовта,има и твърде материални измерения.Може би я има чистата и свята любов но тя е към отечетсвото не към любимия Но да не изместваме темата.АЗ също смятам,че има интернет любов,но тя в единнични случаи може да се превърне в нещо реално.Чудя се и аз доколко си права.Но любовта не е само мисъл,или греша?Не е само ментално усещане.Тя се подклажда от толкова физически усещания,и не толкова,като еди поглед примерно.
Не пречи да обичаш в нет пространството,но си мисля че това е доста имагинерно и понякога дори си е чиста заблуда,понякога породена просто от липса на....реална любов.
АЗ не се опитвам да те опровергая,просто придавам малко различен нюанс на твърденията ти:)

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: e@loveнови [re: lvn]  
Авторшeмeт (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 12:37



Е-любовта трудно вирее у нас, поради липсата на култура в е-общуването и ограничената аудитория. Изключение има разбира се, като във всяко правило.
Повечето виртуализират някакви представи или щения, които в реалността отказват да приемат или не могат, обстоятелства всякакви и е-пространството им се явява отдушник и защитник на позицията, която са възприели.
Тенденцията е да ни обичат, така сме освободени в преценките си дали да подадем нещо в замяна





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.