Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 02.06.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема аз, приятелката ми и моята свобода  
Автор legato (Mr.NoOne)
Публикувано06.12.04 19:23



ходя с приятелката си от 6 месеца ... това е и най-дългата ми връзка до сега ( a съм на 25 ) ... тоест не съм свикнал да бъда дълго обвързан, от което може би произтичат моите неприятности - а те са, че тя иска постоянно да е до мен, да спим всяка вечер заедно (да си лягаме по едно и също време ), а на мен понякога ми се иска да си остана насаме, да гледам телевизия до 2 часа, да пиша из форумите до 3 часа, да чета e-bane до 100 часа и т.н ... но НЕ мога ... защото ако не си легна с нея - се нацупва, не може да заспи без мен ... а това е много странно за мен и не искам да го проумея ... не съм пенсионер да си лягам в 12 часа всеки ден ... говорили сме много пъти за това - всичко това съм и го казвал, разплаквала се е много пъти от това, но няма оправия ... а аз просто искам да съм си сам понякога ... или с приятели ... да си чета книгата, докато на Мен ми се приспи ... не мисля, че искам толкова много ... все пак не искам да ходя на дискотеки или купони или срещи с други жени без нея - просто да си имам Своето лично време ... част от проблемът може би е там, че тя няма много приятелки, с които да излиза ... и е имала предимно сериозни връзки до сега ... Излизаме често с приятели, запознал съм я с всички приятелки на моите приятели, но не е завързала някакво стабилно приятелство с никоя от тях ... може би това е нормално за жените, но това е друга тема ... та сега се чувствам доста окован, заробен, под чехъл и това много ми тежи и влияе доста негативно на отношението ми към нея ... а когато се случи да не се видим един ден (това е рядко) после на мен ми е много добре с нея ... просто като знам, че всеки ден, всяка вечер сме заедно и ми става непосилно ... да, тя е готова за женене (въпреки че е по-малка от мен), казвала ми го е, аз също съм си го мислил, но не и Сега... сега искам да имам гадже, а не съпруга ... може би съм егоист, може би не ... но вече не издържам ... искам си свободата

дано не съм писал прекалено накъсано



Тема Re: аз, приятелката ми и моята свободанови [re: legato]  
Авторcлънчицe (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 19:35



Сладурче си тиТолкова е нормално всичко това...Проблемът не е в тебе. Вземи й обясни, че това задушаващо поведение до нищо добро няма да я доведе А ако се излъжеш и се ожениш???? ПРедстави си какво ще стане... А тя няма ли си пиятелки, не й ли се ходи на дискотеки, женски партита, купони...Или се е влепила в тебе и /по Фройд/иска да я закриляш, като те идентифицира с баща си? Извинявай, майтапя се Дистанцирай се, без да я нараняваш...Това е много задушаващо



Тема Re: аз, приятелката ми и моята свободанови [re: legato]  
Авторdevojka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 20:20



imam absolutno syshtiq problrem!!! i sym 2 godini po malka samo i pak ne sym imala vryzka dosega. a na vsichkoto otgore go i obicham. nqma li si hobi tozi chovek ta postoqnno ima nujda ot sqnka :( izmoritelno mi e i mychitelno da sym nonstop s nego. a probvah da se razdelq i ne stava:( obicham go smqtam, che i toi men . da ne govorim, che imam rabota., uchene i drugi zadyljeniq.
koito sa svyrzani s hora, a naistina IMAM NUVDA da ne pravq nishto .
v moq sluchai sled nqkolko skysvaniq hem toj se ponauchi da si krie stradaniqta, hem az da zamazvam diplomaticheski
-izvinqvai neshto iznikna- trqbva speshno da otida pri nqkogo, nqkoi umira, baba mi e bolna, bashta mi me iska, otivam na disko s priqteli. i taka...generalno reshenie nqma, kogato nujdite na horata sa razlichni, ima samo gyvkavost i igri
taka, che da stava uj sluchaino.

razbiram te i znam kakvo e da mrazish choveka kogoto obichash samo zashtoto se pritesnqvash da ne go naranish s otsystvieto si.

mislq, che za neq e po dobre da ne se vijdate vseki den i da se obichate, taka , che ne izpitvai guzna syvest da zadovolqvash sobstvenite si nujdi!
taka de az tezi syveti za moe uspokoenie si gi davam.



Тема Re: аз, приятелката ми и моята свободанови [re: legato]  
Авторdevojka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 20:53



zabravih da spomena, che postoqnnite uvereniq "obicham te" i chestite prinuditelni "pytuvaniq" v provinciqta/просто не си вдигам домашния в тези дни/ syshto pomagat. изобщо прилагам всички трикове на кръшкаща, въпреки, че не изневерявам в обичайния смисъл на думата. знам че звучи идиотско човек да се прави на маймуна за да бъде оставен ден два в седмицата на себе си и много хора ще ме порицаят за липсата ми на откровеност- но просто в моя случай няма друг начин- не искам никого да наранявам, обичам и съм обичана и във всички други отношения връзката ме устройва. просто имам повече интереси и задължения от средния човек, а с приятеля ми нямаме много общо като стил на живот. предпомагам, че няма да мога така цял живот, но до колкото мога ще го карам така.
надявам се, че поне малко съм помогнала. а ако не съм, поне си излях душата и успокоих гузната съвест:)



Тема Да вее,ясно ми е как синови [re: legato]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано06.12.04 21:45



И аз така,даже повече от тебе,сам пък ми е самотно,абе направо незнам и аз.:)Задушаваш ли се така а братле.почваш ли да си мислиш как те оставя на мира,или отива в чужбина примерно за 1-2 месеца.Какви женитби бе,на 25 никакви женитби.

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема ..и..ти не я обичаш бе,можеш и без нея.нови [re: legato]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано06.12.04 21:47



Гарантирам ти че тва не ти е голямата любов,ако беше,щеше да искаш да прекарваш цялото си време с нея,даже подозирам,че обичаш някоя друга.

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: ..и..ти не я обичаш бе,можеш и без нея.нови [re: lvn]  
Автордeвoйka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 22:12



глупости са това, ще ме извиняваш. фактът, че човекът иска малко временце да отделя за собствените си интереси , не означава ,че не я обича. какво означава ЦЯЛОТО СИ време заедно? това че си "двойка" с някого не означава, че преставаш да бъдеш себе си .



Тема моля,моля..нови [re: дeвoйka]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано06.12.04 22:27



"Сега... сега искам да имам гадже, а не съпруга ... може би съм егоист, може би не ... но вече не издържам ... искам си свободата"
Ами той може и да я обича,кой го знае,не казва,ама факта е тая го задушава.
А след като го задушава не мисля че я обича толкова.

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: аз, приятелката ми и моята свободанови [re: legato]  
АвторЧepeшka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 22:49



И аз смятам, че не я обичаш.
Днес получих СМС с послание, което ми спря дъха:
Любовта - това е непреодолимото желание да бъдеш непреодолимо желан.

Ако любовта от самото начало не е с огромна центростремителна сила, какво ще остане от нея в този разпадащ се на песъчинки свят?

Това, на което те е подложила ТЯ не е тирания, нито детинщина, а просто агонията на умиращата й любов. Надали би се държала така, ако чувстваше, че за теб е нещо повече от...това което Е.
И понеже няма още кой знае какъв опит, не знае, че идеално би живяла и без теб.
В денят, в който го научи обаче...няма да продължи с теб, а сама или с някой друг.



Тема Re: моля,моля..нови [re: lvn]  
Автордeвoйka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 23:09



може пък тя да не го обича толкова и затова да го задушава. човек освен за себе си трябва и за другия да помисли малко все пак./нея имам предвид/. чист егоизъм е да се изнудва с чувства и няма нищо общо с любовта. ако той не я обичаше да е скъсал с нея досега. а той допуска да му е адски кофти само и само за да се чувства добре момичето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.