Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 01.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Как се разбира на 100% когато..нови  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано04.12.04 19:48



..някой иска да те разкара?Изобщо разбира ли се ясно?

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Re: Как се разбира на 100% когато..нови [re: lvn]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано04.12.04 19:58



аз смътно го усещах преди време, но мина много време докато пи4а си призна...но всъщност тогава той искаше да има имен и другата едновременоо.
при вси4ки слуа4аи се усещат тези неща. гадното е когато другият няма смелост да говори истината в о4ите



Тема Re: Как се разбира на 100% когато..нови [re: lvn]  
АвторEarthGirl (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 22:35



Много е лесно... Когато почне да ти казва, не ме гледай какво правя, ми слушай какво ти приказвам ... Много удобно ... А да обичаш, това е от А до Я. Със всичкото му ... и с това дето иска да каже ... и с това дето не иска да каже ... и с изгасената лампа .... и с отворения прозорец ... и с големия смисъл ...



Тема ами ...нови [re: lvn]  
Автор Kънчo 1 (прОстакъ)
Публикувано05.12.04 11:00



... акО става дума за любоФФ ... саматъ любоФФ представлява един кръг,сфера ... в кОято вие дваматъ сте влезли и вътре се пОдкрепяте ръка за ръка взаимно ... кОгато някой от двама ви иСка да слОжи край на връзкатъ тОй излиза от тОзи кръг,сфера и запОчва да гледа нещатъ отстрани ... запОчватъ нещатъ дето преди не ги е забелязвал да ги забелязва и да го дразнятъ ... запОчва да охладнява и с раздразненото си пОведение да пОдсказва,че нещо куца ... в такъв мОментъ се търси пОводъ за скъсване ... тОй или шъ бъде намерен или в един мОментъ търпимОстъ на единиятъ от дваматъ шъ свърши ... шъ пОследватъ караници,плачове и накрая така желанатъ раздяла



Тема ами.... НЕ!нови [re: Kънчo 1]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано05.12.04 19:57



Абе не става въпрос за любов,нито за либоф,за връзка дори не става въпрос,абе за всичко става въпрос.Принципно.Отде можеш да си сигурен дали си нежелан за някоя жена? Щото аз не съм сигурен никога,те винаги говорят неясно и двусмислено може би!
Никой няма смелост да те разкара истински,ей затва питам,даже няма конкретен случай.

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Леснонови [re: lvn]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано05.12.04 20:08



Казва ти го в очите. Това е 100% разбиране.



Тема Re: Лесно [re: Любoпитcтвaм]  
Автор lvn (отстъпниk)
Публикувано05.12.04 21:16



Хехе,ми добре кажи го на жените,т по прикрити от тях създания няма:)

Няма нищо по-прекрасно от това кръвта във вените ти да се мята бясно!


Тема Защото ...нови [re: lvn]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано05.12.04 21:40



Прикриват, защото се страхуват, че ще наранят. От опит го зная.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.