Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 29.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Тема Дайте съветнови  
АвторTъжeн (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 03:59



С приятелката ми ходя от година и половина. Много я обичам. Стигна се дотам, че я приех да живее в дома. Обаче в един момент тя ми изневери. Живееше вкъщи, спеше в леглото ми а в същото време се чукаше с друг. Когато нещата с другия станаха сериозни тя се изнесе на квартира. В един момент обаче другият я заряза. Аз и простих. Сега сме отново заедно. Но днес разбах от нея, че е ходила на кафе с най-добрите ми приятели и им е разказала всичко за изневярата си. По този начин тя ме постави в много неловка ситуация, тъй като аз нищо не съм им казвал за това. Не мога да си обясня след като е изневерила и казва че я е срам от постъпката и защо отива и разказва за това, от което я е срам на всички. Всичките и приятелки знаят, но каква и е работата да казва и на приятелите ми. Не знам как сега да погледна приятелите си в очите, след като знаят че тя ми е сложила рога. Как да постъпя спрямо нея и спрямо тях. Дайте съвет.



Тема Re: Дайте съветнови [re: Tъжeн]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 05:26



Syvsem chesno -prebii q!!!



Тема Re: Дайте съветнови [re: Tъжeн]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 08:20



защо не я помолиш да т даде обяснение. не е проблемът в това, че приятелите ти знаят или приятелките и. същественото е нейното отношение, а то наистина е ужасно./по мое скромно мнение/



Тема Re: Дайте съветнови [re: Tъжeн]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 12:25



Мислил ли си да имаш деца от жена с психически отклонения?

Ясно е, че повече не можеш да се покажеш пред познатите си с нея.
Ако държиш все пак на любимата си, можеш да си смениш приятелите.

Следващият път пак.

И пак.

После да смениш града.
Светът е широк. Все ще ти стигне за един живот...



Тема Re: Дайте съветнови [re: Tъжeн]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано27.11.04 12:54



Ми то хората са казали: На зла круша, зъл прът.
Защо не и кажеш че и ти си и изневерявал и да го разкажеш на приятелките и, и ако все още иска да е с теб въпреки това може пък и да си струва занимаването.



Тема е па гОлем балък си бил брЯ ...нови [re: Tъжeн]  
Автор Kънчo 1 (прОстакъ)
Публикувано27.11.04 13:25



... нека ся да ти осмиватъ балъщинатъ ... ебати как не съ намери някОй тукъ с мъжки черти и да каже,че е изхвърлил пачавратъ след като му изневерила ... бах въ ненОрмалитетите ... единиятъ лумпел щял да се жени амъ онази му изневерила ... тОй и простил ... амъ онази забременяла и си признала,че не било бебето от него ... другиятъ пък се остава на някаква пачавра да му изневерява в дОмъ му ... и пОсле да го прави на ... то даже и нема дума за подбалъчие
... абе вас тъпанари се чудя ... трябва някОй да въ пребие за да ви дОйде акълъ у главите ... защО да пребиваме пачаврите ... те не съ винОвни ... винОвни съ балъците,кОито ги търпятъ



Тема Re: Дайте съвет [re: Tъжeн]  
Автор Grave Heart (сянка)
Публикувано27.11.04 14:56



Съгласен съм с Кънчо...аз не бих я търпял

Try to fight me but in vain... When I come I end your pain


Тема Re: е па гОлем балък си бил брЯ ...нови [re: Kънчo 1]  
АвторlP (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 17:30



За пръв път ми иде да се съглася с теб, Кънчо



Тема Re: Дайте съветнови [re: Tъжeн]  
АвторlP (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 17:45



Ако след това, което ти се е причинила, все още нямаш свое мнение по въпроса
и търсиш съвет -
значи си си заслужил това отношение...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.