Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 09.06.24 
Контакти
   >> Любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Меркантилизманови  
АвторШпиreл (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 18:19



"Не ставаш лайно, защото си си купил мерцедес шестотин, напротив, възможността да си купиш мерцедес шестотин се е появила именно, защото си станал лайно"
Тук се обсъжда тема за лъскави момичета, дайте да вкараме и лъскавите момчета в играта. Трябва ли да преглътнеш мерцедеса от любов и да очакваш зад притежателя му да се крие едно романтично, умно, скромно, добро момче /мъж/, което ще е само твое до гроб? Е, някои пички с кеф ще се лепнат именно за мерцедеса, но аз питам за онези дето не си падат по това. То после край няма. Мерцедес. После излиза нов модел. Да речем и него си купуваш. Но има хора с яхти. Айде и там след различни комбинации се уреждаш. Ми билет за Луната? Все си незадоволен. Къде се вписва любовта в тая луда надпревара? Един пич ми каза веднъж: "хубава си, умна, но не си знаеш интереса". Не можеше да си обясни как хем си умен, хем не си търсиш изгодите. Това било недостатък. А мен в къщи ме учеха друго. Сега е късно да се превъзпитам. А моите пиленца на какво да уча?



Тема Re: Меркантилизманови [re: Шпиreл]  
Автор demonlover ()
Публикувано07.11.04 18:23



Шпигел,ако ни светнеш какъв пол си,ще ни е по-лесно да ти отговорим,защото отговорите които искаш според случая са коренно различни



Тема Re: Меркантилизманови [re: demonlover]  
АвторШпиreл (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 18:37



жена съм, дай да чуем



Тема Re: Меркантилизманови [re: Шпиreл]  
Автор demonlover ()
Публикувано07.11.04 18:49



Ами, незнам дали аз като мъж трябва да дам отговор на това нещо,защото то е всеизвестен факт.Никое "материално" момиче не си ляга вечер с мерцедеса,парцалките,телефона и парфюмите.Там, в леглото е като в ковчега-голата истина!Просто има такава порода момичета,за които е лесно да жертват тялото си за 8 часа в денонощието и да изтърпят някаква свинска дзурла да ги консумира,заради останалите 16 часа в които те ще консумират материалния еквивалент на компромиса със себе си.



Тема Re: Меркантилизма [re: Шпиreл]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 18:58



Ми demonlover май го каза най-добре. За съжаление ако компромисите в една връзка би трябвало да са свързани по един малко по-чувствен начин с човека до теб, то при лъскавите момичета обикновено тези компромиси имат доста по-брутално изражение

Тук изключвам онези 5 или 10% влюбени, щастливи и с порше(замени с която марка си избереш)



Тема Re: Меркантилизманови [re: demonlover]  
АвторШпиreл (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 19:03



не става дума за това, пича за който говорех е млад и хубав
това е сблъсък на две ценностни системи - този с яхтите и този с простичките красоти, които се намират дори по улиците, стига да имаш очи да ги видиш
не било важно да се гледате цял живот в очите, а да гледате в една посока
така ли е?
аз все гледам на друга посока
като в оная песен на Щурците "Моят път не е твоя, нека сам да вървя ..."



Тема Re: Меркантилизманови [re: Шпиreл]  
Автор demonlover ()
Публикувано07.11.04 19:11



Нещо не мога да те разбера.....Млад и красив плюс екстри е сблъсък на две ценностни системи ли?Не мисля че щом си красив задължително трябва да си беден,и щом имаш пари трябва да си дърт вампир!Има много редки изключения разбира се,но Дейвид Бекъм и Брат Пит не са българи.



Тема Re: Меркантилизманови [re: Max]  
АвторШпиreл (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 19:13



е има процент, в който и двамата са искали това Порше
а тези мацки за които говориш ги познавам добре
мога да ти кажа как се обличат в момента, как са се обличали лятото и миналото и така
разходи се по улиците и ще ги познаеш веднага
като по калъп са правени, може даже само обувките да погледнеш достатъчно остри ли са отпред

вярно, че мъж може да хлътне по тях, да пожелае да я направи своя съпруга да декорира антуража му
всички се обръщат и я зяпат
ама както каза demonlover след акта в леглото, ще си говорите ли? за какво? и след колко дни ще се изчерпат темичките? 15, 30?
познавам добре /повече от дорбе/ съпруг на такава жена
хвърля й пачките с пари и хуква навън
не си говорят след 15 г. брак
а е най-лъскавата маца в града
пък той обърна в леглото останалата младеж
и никой не е щастлив напълно
а са се оженили по любов, по дяволите!



Тема Re: Меркантилизманови [re: Шпиreл]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 19:19



Вярвам ти, обаче онова гадно, малко, предателско гласче, което чуваш когато заспиваш, дето ти нашепва: "мне, тя не е като другите"?
Кво да праим с него?



Тема Re: Меркантилизманови [re: demonlover]  
АвторШпиreл (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 19:19



ясно е, какво не разбираш
този устрем към "имането"
не го споделят двамата
той я мисли за странна, защото не ходи като фолкзвезда
тя не се чувства удобно в скъпи коли и сипе злъч към това, което е важно за него
иначе са страхотна двойка




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.