Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 21.09.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Съществува ли любовта?нови  
Автор THUNDER-STORM ()
Публикувано14.10.04 13:48



Тъй като знам, че всеки разбира любовта по свой си начин, задавам този въпрос към всеки, който пожелае да отговори, дали съществува чувстовто любов или то е само едно от многото неща, в които се самозалъгваме за да бъдем щастливи?



Тема Re: Съществува любовтанови [re: THUNDER-STORM]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано14.10.04 13:52



Любовта е всичко, всеки, всякога и навсякъде. Всичко останало е само различен ъгъл на усещане. Любовта Е!



Винаги има още един вирус!

Тема Като я откриеш, ще разбереш за каквонови [re: THUNDER-STORM]  
Автор TиM oT диM™ (Трън в окото)
Публикувано14.10.04 13:53



иде реч......не се описва, който говори умно за любовта, значи въобще не я е изпитал!
Гледаш като влюбен, загубен или много умен

Полови акробатки, палатки. Мамини сладки, правят салатки.........


Тема Re: Съществува ли любовта?нови [re: THUNDER-STORM]  
Автор-.- (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 15:28



Да!

Въпросът е глупав.





Тема Re: Съществува ли любовта?нови [re: -.-]  
Автор ghiacciata (matta)
Публикувано14.10.04 20:29



Найстина въпроса е глупав

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Съществува ли любовта?нови [re: THUNDER-STORM]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано15.10.04 01:12



Е!Хайде сега!!!!Кво се правите,че никога не сте си задавали и вие този въпрос!!!Отговорът е -ДА,СЪЩЕСТВУВА!!!Трябва,обаче и да си специален човек,за да можеш да я изпитваш в чистия й вид...Вс.останало са криворазбрани чувства,които някои наричат любов!НАПРАВО МЕ СЪСИПВАТ С РАЗБИРАНЕТО СИ ЗА ТОВА ЧУВСТВО НЯКОИ ХОРА-ТОТАЛНО СБЪРКАНИ ПРЕДСТАВИ ИМАТ И СЕ ЧУДЯ ДА СЕ ЯДОСВАМ ЛИ ,ДА ГИ СЪЖАЛЯВАМ ЛИ ....



Тема Re: Съществува ли любовта?нови [re: lea]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 09:52



Ами ти защо си мислиш, че твоите представи не са сбъркани и твоето виждане е правилно? Така, че не ги съжалявай тези хора в случая можеш да съжаляваш само себе си, заради хм.......тесногръдието или капаците на очите си. Някой тук беше казал нека си бъдем обикновенни коне а не коне с капаци .
Прекалено крайно и "компетентно" мнение за любовта. Трябвало да си специален човек, чист вид и дрън дрън. Ми то на тая земя тогава всички сме специални. Аз не познавам човек който да не е изпитвал любовта на гърба си.
Виж за едно си права, наистина съществува, но едва ли подлежи на обяснение, химия ли що ли, а може би така трябва някои неща може би трябва да не можем да ги разберем и обясним.
А иначе въпроса не е глупав, и дори любовта да е нашето собствено самозаблуждение, това не я прави несъществуваща или по-различна.



Тема Re: Съществува ли любовта?нови [re: ghiacciata]  
АвторMyth (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 10:04



Защо бе хора въпроса да е глупав. Кое според вас прави въпроса глупав. А иначе, много се дразня на изказвания от рода на, "Тя Любовта е ....всичко, тя е еди какво си" според мен просто не подлежи на обяснение, много знаем какво е тя Любовта. Че какво като сме я изпитвали, това не означава, че можем да я разбем и обясним. И хм, даааа всеки си я разбира по собствен начин, така както всеки си ма собствени разбирания, чувства, възгледи, всеки е уникален. Хм това дали означава, че всеки си носи любовта в себе си и тя е част от нас, в смисъл и...........абе ай стига, че много се разфилософствах пак.



Тема Re: Съществува ли любовта?нови [re: Myth]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано15.10.04 10:45



Понеже ти спомена думичката "тесногръдие", да те питам нещо... това, че ти смяташ, че любовта не може да бъде обяснена, означава ли, че никой не може да я обясни? Да, може би няма да обясни точно твоето виждане и усещане за нея, но ще обясни своето собствено. Не е ли тесногръдие да отричаш чуждото обяснение само защото то не съвпада с твоето собствено?
(Дори не се опитвам да се заяждам.)



Винаги има още един вирус!

Тема Re: Съществува ли любовта? [re: eM™]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 11:34



Моето обяснение на "любовта" е следното - хормонална буря вследствие на това, че сме се оставили да ни увлече някакъв стремеж. Стремежите се пораждат от липси, а липсите диктуват интереси. Кажи ми ако обичаш някого, а утре срещнеш някой друг, който е още по-по-най от първия, тоест има всичко, което ти искаш да намериш в любим човек 100%, а първия го е имал 80%, кого ще обичаш повече. За каква любов говорим - приказки за малки деца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.