Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 31.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Питане  
Автор мидичkaтa (себе си)
Публикувано01.09.04 00:18



В една любовна връзка от месец-два,
нормално ли е единият да чете смс-ите на другият докато е в банята или където там е отишъл, без той да знае? Един, два пъти?
За какво говори това?
М?
Някой да се опита да анализира?
Не говорим за дебнене или търсене на нещо скрито.
Просто дали е нормално без знанието на единият, другият да му отваря и чете смс-ите. Или каквото там лично има за четене.
Кой как реагира на подобни неща?

... въпрос на усещане.


Тема Re: Питаненови [re: мидичkaтa]  
Автор svetlosianka (новак)
Публикувано01.09.04 00:21



не е редно...ама никак...това си е лично пространство

винаги може повече


Тема Отговорнови [re: мидичkaтa]  
Автор bright (Тя)
Публикувано01.09.04 00:32



Щом не се търси нещо скрито, значи не е от ревност, инак бих го обяснила с ревността.
Според мен си е чисто любопитство, а то е присъщо на всички. С тази разлика, че някои хора му устояват, а други не.
Не знам как бих реагирала, защото нямам подобен проблем.



Тема Re:нови [re: мидичkaтa]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано01.09.04 00:33



леле, ами ако продължи дълго...

Аz се правя че не реагирам, ако не ми скача по нервите след прочетеното обаче при мен не си говорим zа либоф



Тема Re: на питането...нови [re: мидичkaтa]  
Автор eM™ (professional)
Публикувано01.09.04 10:34



Определено не е нормално, но за съжаление се случва при много хора. Дори и да не е партньорът този, който ти рови из телефона, може и родител да е, на мен ми го правеше една приятелка този сладък номер.
Според мен подобно навлизане в личната територия е неуважение на правото на свободен избор на другия. Абсолютно нездраво любопитство.
Винаги съм си мислела и друго... ами, че ако аз имам нещо в телефона си като запис, което не искам да бъде видяно от друг човек (без значение кой), аз ще го изтрия, ще се постарая да не е там. Ако съм си оставила спокойно телефона на масата, логично е, че нямам нищо за криене. Какво чак толкова интересно си мислят, че ще открият, не разбирам...



Винаги има още един вирус!

Тема Re: Питаненови [re: мидичkaтa]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано01.09.04 11:08



Знам колко е неприятно изпитала съм го на свой гръб....и не само,че ми четеше sms-ите,но и се беше обадил на един приятел от моя gsm без да знам и го е заплашвал.......
Аз го разбрах преди няколко дни и направо съм в депресия....
а за твоя човек..незнам кажи му,че не ти е приятно....
Абе кви саветити давам като и аз незнам какво да правя




Тема Re: Питаненови [re: мидичkaтa]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 12:34



Абсолютно недопустимо е. Чистокръвна селска, просташка и не знам още каква проява. Какво значение има дали ще е СМС, писмо, ровене по джобовете или нещо друго. Аз на жената с която съм повече от 5 години и живеем заедно не съм си помислял дори писмата със справките от пенсионния фонд да отварям, камо ли да я дебна и да и ровя в телефона. Абсолютна простотия е за мен.



Тема Знаех синови [re: ZZZ]  
Автор desp_ (лентяй)
Публикувано01.09.04 12:53



че си особено деликатен в това отношение, инак отвориш ли моята поща примерно или смс-ите ми ще ти се иска никога да не се беше раждал

Полигамията в индустрията - това е моята мечта!


Тема Re: Питаненови [re: мидичkaтa]  
АвторAмнepиc (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 13:11



Бих казала веднага: "Не ми чети кореспонденцията, моля"



Тема дори по-сторонови [re: Aмнepиc]  
Автор desp_ (лентяй)
Публикувано01.09.04 13:18



"Ти на кого отваряш есемесите бе педал нещастен, найш къв секс щи тегля баси аналното зачатие дето си"

Полигамията в индустрията - това е моята мечта!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.