Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 01.07.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Има ли го????нови  
Автор Tpиkcи (дива)
Публикувано28.07.04 10:56



Здравейте на всички.

Преди известно време имах малко проблеми с нета, затова и ме нямаше няколко месеца.
Но сега съм добре и искам да споделя нещо с вас.
Като очаквам естествено вашите коментари относно ситуацията

Та значи за какво става въпрос.
Амииииии за това че съм влюбена в няколко мъже от този клуб (е, има и няколко от другите клубове, но сега ще говорим само за този).

Кои са те ще попитате Вие?
И аз ще отговоря:
- Тим от Дим,
- НаКойМуПука
- Каракочев
- Дон Пабло
- Дуде_78
- Сивия вятър и още няколко нерегистрирани.

Възможно ли е според вас да намеря мъж, който да включва в себе си всичките тези неизвестни мъже, с които съм си писала тук близо две години?

П.П. Ако това е един и същи мъж, значи аз го обичам до полуда


Еххххххххххххх, мечти......мечти..........Десперадо ме зарази...........хахахахаххаа
и аз откачих като него



Тема Re: Има ли го????нови [re: Tpиkcи]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 11:21



Хм...



Това означава ли, че си влюбена и тайно си мечатеш за интелигентен мъж, със сини очи и голям...ъъъ.....голямо оръдие... ??



Тема Re: Има ли го????нови [re: ZZZ]  
Автор Tpиkcи (дива)
Публикувано28.07.04 11:55



Аха, виж колко бързо си схванал под-идеята на самата идея
Оръдието определено трябва да е голямо......мммммммм.........по-голямо......(спирам, защото хората може да си помислят, че съм ненаситна).
Но не трябва само да вдига пушилка и да стреля напосоки, а да има цел, включваща в себе си възвишения и хълмове, които трябва обстойно да се изследват метър по сантиметър

Очите може и да са зелени, те са ми любими.....но ако е със сини очи ще го преживея някак си - ще си представям, че са океан и ще се потапям в тях.

За интелигентен мдааааааааааа, трябва да е интелигентен, за да може да разбере моята вътрешна душевност и обърканост, за да подреди парченцата........

и най-важното трябва да е много смел..........ама изключително смел.........защото съм тежък характер и сложна натура........обаче имам влажни, топли кафяви очи като на кошута, кадифени пръсти и нежни, страстни устни.

И обичам да правя секс навсякъде, нищо че Кънчо ме обяви за "лека" жена. Ами може и такава да съм - последния път, когато си правих тест за теглото се оказа, че моето е поднормено................ЛЕКА СЪМ КЪНЧООООООООООООО......лека като топъл юлски полъх



Тема ?!?!?!нови [re: Tpиkcи]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 12:33



Ооо... ужас!


Едва ли говориш сериозно!?! Помисли си, моля ти се...

Първо - голямо оръдие. Дай на някой мъж голямо оръдие и му гледай сеира. Ще има да гърми наляво и надясно само и само всички да разберат колко голямо и страшно му е оръдието... Не ти трябва такова чудо. Най-добре си вземи нещо среден калибър. Надеждно, изпитано... Няма да можеш да се похвалиш на приятелките каква страшна канонада си направила с него предната вечер, но поне и риска някоя от тях да се похвали че е стреляла с него е по малък. Помисли си...

Второ - зелени очи, сини очи... глупости... Да нямаш синьо-зелена холна гарнитура та да държиш на тези неща?!? И без това слуховете са, че хората със светли очи са по повърхностни и несериозни, така че риска е доста голям -докато ти чистиш холната гарнитура и переш синьо-зелени чорапи, комшийката да се кефи на голямото оръдие с зелено-синия мерник...


Трето, но не на последно място - интелигентен?!? Сигурна ли си, че това искаш? Интелигентен мъж?? Дори да приемем че повечето т.нар. жени в този клуб грешат и мъжете понякога са интелигентни, за какво ти е такова чудо? Да ти дава акъл? Да използва 90% от интелигентността си в опити да преспи с половината човечество? Да успява интелигентно да те лъже и да не можеш да го хванеш?

Добре си помисли... Това ли е което искаш?





Тема Re: Има ли го????нови [re: Tpиkcи]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 12:38



а за секс-а.... ехх... как успях да пропусна точно секс-а?!?

виж, секс-а си е друго нещо... и така както си го написала.... я чакай малко.... пу... не мога да го намеря.... беше ли си написала някъде телефона, че не го виждам?





Тема KapakOчeв ........нови [re: Tpиkcи]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано28.07.04 12:41



... сдади клубъ след,като бе нападнатъ от Генералъ Гертруда

... след кОето имаше прОцес ... в кОйто се оказа невинен



Тема ти си уруспиЯ ...нови [re: Tpиkcи]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано28.07.04 13:18



... и съ ебеш на пОразия на всеко место по всеко време



Тема Re: KapakOчeв ........нови [re: Kънчo 1]  
Автор Tpиkcи (дива)
Публикувано28.07.04 14:55



Виновен, невинен все тая.
Аз и сега си го обичам - точно него Кънчо1 с фамилия КараКочев.
И знаеш ли защо го обичам ....защото преди две години ми каза, че по ще ми отива да се казвам "Горгона".

След малко ще кажа и за другите

И на ззззззззззззззззззззз ще отговоря



Тема Re: KapakOчeв ........нови [re: Tpиkcи]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Вече поотраснал)
Публикувано28.07.04 15:27



Ами хайде де...тук става интересно.

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: ?!?!?!нови [re: ZZZ]  
Автор Tpиkcи (дива)
Публикувано28.07.04 15:44



ZZZZZZZZZZ-ко, имаш ли си име, че така ми е малко неудобно да ти пиша.
Моляяяяя

Сега започвам да отговарям по ред на номерата:
1. Ммммммда-да-да може да си прав или може би аз не съм се изразила много ясно. Не държа да е мноооооооого голям, искам да ми е по-мярка. Засега само един беше такъв, но пък ми пасваше идеално - и стреляше много точно.
Относно приятелките ми и "голия пистолет" не се притеснявам. ПРоблема ще е техен, не мой. Ако преспи с него, значи е курва и не е достойна да бъде в моето семейство от близки и приятели - значи теглим и един "аут", на него също и историята приключва. Дотук за големия размер и близките псевдо-приятелки.

2. За цвета на очите се съгласявам - няма никакво значение какъв ще е цветът им (само да не са сини). Не обичам сини очи, какво да правя - изглеждат ми едни такива стъклени, с изключение на сините очи на един мой приятел - Бъди, който е извън тази класация

3. Интелигентен определено трябва да е - това е повече от необходимо.
Първо защото понякога ще му се налага сам да се досеща за подсмисъла на думите, с които ще говоря и второ за "Да успява интелигентно да те лъже и да не можеш да го хванеш? " - точно затова. Защото съм и без това доста мнителна и доста често ме хващат дяволите. И когато мъжа до мене има известна доза мозък в главата си, ще знае как с едно докосване на точно определено място да ме отклони от "лошите ми помисли"............ммммммм........
отклоних се и аз ама ти си виновен

разсея ме с втория си отговор за секса.

Искаш телефон, така ли 0888 899...
остават ти точни три цифри да налучкаш и стигаш до мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.